Przybyła: Nie możemy grać w kratkę. Musimy potwierdzić, że jesteśmy w dobrej formie

27-08-2015 09:22,
Krzysztof Węglarczyk

Początek sezonu w wykonaniu Michała Przybyły był niezwykle udany. Cztery bramki, a szczególnie ta ostatnia, dająca historyczne zwycięstwo w meczu z Legią Warszawa, na pewno cieszą, ale również zaskakują sympatyków Korony jak i samego zainteresowanego. ­- Nie spodziewałem się takiego początku sezonu. Ciężko było wyczuć, że będzie on tak wspaniały – stwierdza kielecki napastnik.

 Zawodnik podchodzi jednak ze sporym dystansem do własnych trafień. - To już za nami. Skupiamy się na meczu z Pogonią. Mamy przed sobą jeszcze ponad trzydzieści kolejek, więc musimy koncentrować się na najbliższej przyszłości i oby szło tak dalej – mądrze ocenia Przybyła.

Po wstydliwej porażce 0:3 z Cracovią na własnym stadionie, nikt nie stawiał żółto-czerwonych w roli faworyta w starciu z Legią. Kielczanie odkupili jednak swoje winy, przywożąc trzy punkty z niezdobytego terenu wicemistrza Polski. - Mieliśmy szybką możliwość rehabilitacji i udało się to w Warszawie. Wiadomo, że każdy zwycięski mecz podnosi morale drużyny. Teraz czas na Pogoń i chcemy zdobyć trzy punkty – zapewnia zawodnik Korony.

Martwią natomiast wahania formy podopiecznych trenera Brosza, którzy dobre występy przeplatają tymi nieco słabszymi. - Nie możemy grać w kratkę. Musimy potwierdzić, że jesteśmy w dobrej formie regularnie punktując, a przede wszystkim zwyciężając – podsumowuje gracz „złocisto-krwistych”.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

Luker2015-08-27 12:09:24
Taktyka przez trenera jest źle dobierana. Na wyjazdach gramy z kontry, za podwójną gardą i wygrywamy. W domu chcemy grać pozycyjnie nie mając doświadczonych zawodników do tego (np. Kierczu, czy ten Gabovs) i przegrywamy. Trener musi wrócić na kurs i odrobić zaległe lekcje i prace domowe. Tylko wtedy coś wyciągniemy z tej drużyny. Jego błędy kosztują bardzo dużo.
do luker2015-08-27 13:14:16
ty zostaniesz trenerem i zostaniemy mistrzem a potem liga miszczow
Pacheta2015-08-27 13:29:19
Luker, lepiej siedzieć cicho i stwarzać wrażenie głupka, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości....
Ckk2015-08-27 15:09:27
Luker Buker ty lekcje odrob.Juz nie obstawiasz meczy Korony?

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group