To był mecz na poziomie Ligi Mistrzów

09-10-2019 20:59,
Redakcja

Dokładnie 1305 dni trwała seria bez porażki PGE VIVE Kielce w "Świętej wojnie" z Orlenem Wisłą Płock. W środę została przerwana. "Nafciarze" wygrali we własnej hali po zaciętym spotkaniu 27:26. - Myślę, że to był mecz na poziomie Ligi Mistrzów - podsumował trener Talant Dujszebajew.

- Gratulacje dla Płocka. Wygrali mecz, w którym przez sześćdziesiąt minut była dobra walka. Myślę, że oba zespoły zagrały na bardzo wysokim poziomie. Szkoda, bo wygrywaliśmy dwiema bramkami, ale nie wytrzymaliśmy końcówki. Płock miał piłkę do końca i wygrał jedną bramką. Myślę, że dzisiaj to był mecz na poziomie Ligi Mistrzów, to było bardzo fajne widowisko - mówił po meczu trener PGE VIVE.

Ze zwycięstwa cieszył się za to trener gospodarzy, Xavier Sabate: - Gratulacje dla moich zawodników za świetną pracę, jaką wykonali. Dla Kielc również, wygraliśmy dziś ze wspaniałą drużyną, to dla nas bardzo ważne. Myślę, że w drugiej połowie zagraliśmy fantastycznie, cały czas wierzyliśmy w zwycięstwo. W hali była świetna atmosfera, bardzo się z tego cieszymy. Teraz musimy kontynuować naszą pracę. Powodzenia dla Kielc w Lidze Mistrzów! - mówił po meczu opiekun Orlenu Wisły.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

HBLL2019-10-09 21:22:03
"Myślę, że oba zespoły zagrały na bardzo wysokim poziomie" - trenerze, oglądałem ten mecz i nasz atak pozycyjny (schematyczny, wolny, czytelny dla obrońców, bez skrzydeł i gry z kołem) zdecydowanie nie można ocenić w ten sposób. Obrona była jeszcze poprawna, ale atak bardzo, bardzo przeciętny żeby nie powiedzieć słaby jak na nasze możliwości. Dobrze, że przegrywamy mecz, który o niczym nie decyduje. To dla nas ostrzeżenie i motywacja do wytężonej pracy w kolejnych miesiącach tego sezonu. Dzisiaj przegrywamy na własne życzenie.
oool2019-10-09 21:22:47
Mecz moze i na poziomie LM tylko, ze jeden trener na poziomie grup A i B a drugi niestety C i D albo nawet puchary Challenge, brak jakoejkolwiek reakcji na dramat na boisku oraz ogolnie mizeria to co miszczowie pokazali.
jj2019-10-09 22:01:50
@HBLL Święte słowa. Od gry na wysokim poziomie nie bolą oczy, a dzisiaj bolały bardzo. No, ale jak się przegra to trzeba jakoś to wytłumaczyć.
ja2019-10-09 22:04:39
Niestety dziś można było zobaczyć ogromną różnicę decyzji trenerskich , reagowania na wydarzenia boiskowe, strategię , konstruktywne czasy dla drużyny , na niekorzyść Talanta Duszejbajewa. Przegraliśmy mecz przez błędy trenera - 1 . trzymanie Korneckiego całą pierwszą połowę - Sabate po 8 minutach zmienił kiepskiego Morawskiego , 2. Słaby , nieskuteczny Kulesz - trzymany pomimo błędów całą drugą połowe , 3. bardzo słaby Alex , 4 katastrofalnie słaby Fernandez , 5 kolejny niewykorzystany karny Moryto. Niestety niem szans na zmianę trenera.
Mongoł won!!!2019-10-09 23:05:55
Dujszebajew wuefisto nie kompromituj się! Twój czas się skończył.
Literat wuefista2019-10-09 23:09:50
Mongoł do Mongolii.
Śmiech na hali2019-10-09 23:23:22
Panienki z vive dały ciała tradycyjnie na wyjeździe.
Bo2019-10-10 04:17:26
Co ten człowiek bredzi
Rzucac2019-10-10 12:06:54
Wkarnych to jestesmy dno totalne.Juzchyba hala nie potrzebna bo klub kaput
Wuefista out z Kielc2019-10-10 12:26:29
Strasznie marna z kirgiza trenerzyna. To taki drugi Lettieri.
Tylko kibic2019-10-10 15:17:47
Uzytkownikom @Wuefists aut z Kielc, @Mongoł won!!! oraz @Literat wuefista proponuje zlozenie aplikacji na pierwszego trenera PGE Vive Kielce. Jak to mowia: "Kozak w necie, ..."
@Tylko kibic2019-10-10 17:51:10
Również potępiam takie obraźliwe wpisy. Natomiast luz trenera na konferencji, w czasie meczu ręce w kieszeń i brak reakcji, są co najmniej niepokojące...