REKLAMA

Oficjalnie: Julen Aginagalde przedłużył kontrakt z PGE VIVE o kolejny rok!

15-03-2019 11:29,
Redakcja

To, o czym nieoficjalnie było wiadomo już od jakiegoś czasu, teraz weszło w życie także i na papierze. Do 30 czerwca 2020 roku kontrakt z PGE VIVE Kielce przedłużył Julen Aginagalde. Dla obrotowego przyszły sezon będzie ostatnio spędzonym w zespole żółto-biało-niebieskich.

REKLAMA

- Na pewno będzie to mój ostatni sezon tutaj. Przez  ten czas wciąż będę tworzył duet z Arciomem Karalokiem. To świetny, młody zawodnik i będę robił wszystko, by wspierać go w jego rozwoju, a sam, choć mam już 36 lat, mogę od niego jeszcze sporo się nauczyć. W Kielcach i ja, i moja rodzina czujemy się bardzo dobrze, traktujemy to miasto jak dom, dlatego uważam, że pozostanie tu jeszcze przez rok to super opcja dla nas wszystkich – komentuje Bask na łamach oficjalnej strony klubu, kielcehandball.pl

Aginagalde jest zawodnikiem PGE VIVE od 2013 roku. Pozostanie nim zatem przez 7 lat, a w połowie 2020 roku zastąpi go zakontraktowany już francuski kołowy Nicolas Tournat, który obecnie występuje w zespole HBC Nantes.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Dziak2019-03-15 23:58:02
Dobra wiadomość i zgodna z tym co było planowane. Od przyjścia Julena do nas bardzo go cenię jako zawodnika i człowieka. Obyśmy mieli zawsze takich walczaków jak on.
czesio2019-03-16 14:27:32
Blaż Janc wypełni kontrakt w Kielcach do końca. A czy podpisze nowy ? Zobaczymy...nie mówi nie !

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group