REKLAMA

Korona Handball walczy o przełamanie fatum na wyjazdach. Dziś mecz w Elblągu

23-02-2019 12:30,
Mateusz Kaleta

Bardzo małe szanse ma już Korona Handball Kielce na awans do górnej "szóstki" tabeli PGNiG Superligi. Kielczanki mają dziewięć punktów straty do zajmującego szóstą lokatę EKS-u Start Elbląg i to właśnie z tą drużyną zmierzą się dziś w lidze. Będzie to ostatnia szansa kielczanek na zachowanie szans na awans do czołówki.

Dzisiejszy mecz nie będzie należał jednak do łatwych. Kielczanki grają na wyjeździe, gdzie dotychczas nie wiodło im się najlepiej. W Elblągu powalczą o przełamanie złej serii. Obie drużyny dzieli dosyć duża odległość w tabeli. Po 16 kolejkach Korona ma 17 punktów i zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli.

REKLAMA

Mimo niesprzyjających okoliczności, kielczanki zapowiadają walkę do samego końca. Jesienią wygrały z drużyną z Elbląga przed własną publicznością 28:24 i teraz też pokuszą się o sprawienie radości swoim kibicom.

Kielczanki jadą do Elbląga niemal w komplecie. Zabraknie jedynie Magdy Więckowskiej, która z drużyną juniorek bierze udział w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski.

Wyjazdowe spotkanie Korony Handball Kielce z EKS-em Start Elbląg rozpocznie się o godz. 18.

fot: Patryk Ptak

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group