REKLAMA

Polki wracają do gry. Dzisiaj w Hali Legionów mecz ze Słowacją

09-08-2018 14:23,
Mateusz Kaleta

Reprezentacja Kobiet w Piłce Ręcznej do lat 18 w czwartek rozegra swój drugi mecz podczas trwających w Kielcach Mistrzostw Świata. Po pierwszym, zwycięskim meczu z Angolą Polki czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Dziś o godz. 18 zagrają w Hali Legionów ze Słowacją.

Słowaczki na pewno przystąpią do tego meczu bardzo zmotywowane. Będą chciały zrewanżować się za pierwszy mecz, w którym przegrały z Rumunią jedną bramką: 21:22.

REKLAMA

-Nie patrzymy już na mecz z Angolą, bo to już za nami. Teraz czeka nas starcie ze Słowacją. Patrząc na nasze dotychczasowe mecze ze Słowaczkami, to raz wygrywamy my, a raz one, ale teraz gramy u siebie i to będzie naszym atutem. Mam nadzieję, że doping kibiców nam pomoże – podkreśla bramkarka polskiej drużyny Barbara Zima, która z Angolą zdobyła bramkę, rzucając piłkę przez całe boisko. 

Po pierwszej serii gier Polki zajmują drugie miejsce w tabeli grupy A mając na koncie dwa punkty. W czwartek oprócz meczu biało-czerwonych odbędą się także: o godz. 16:00 pojedynek Austrii z Belgią, a o 20.30 Niemcy zmierzą się z Angolą. Wszystkie spotkania grupy A rozgrywane są w Hali Legionów.

Gra równolegle będzie toczyć się także w Hali Politechniki Świętokrzyskiej, gdzie swoje zmagania toczy grupa C. Tam dzisiaj zostaną rozegrane trzy mecze: o 16:00 Chiny - Rosja, o 18:00 Holandia - Norwegia, a na sam koniec dnia, o godz. 20:00 Argentyna - Japonia.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group