REKLAMA

Magiera: Nakręcaliśmy Koronę. Tak nie można wygrać meczu

22-07-2017 23:31,
Redakcja

- To, co najważniejsze w tym meczu, zrobiliśmy w 79. minucie, kiedy zdobyliśmy bramkę. Po podaniu Kaspra Hamalainena do Michała Kucharczyka było 1:0. Później jednak nie można wygrać meczu, jeśli tak doświadczona ekipa, jaka wtedy znajdowała się na boisku, daje się nadziać na kontrę - przekonywał po spotkaniu z Koroną Kielce trener Legii, Jacek Magiera.

- Nakręcaliśmy Koronę przez brak spokoju. W kluczowym momencie nie przerwaliśmy akcji faulem, kiedy była spokojna sytuacja i Korona wyrównała. W drużynie musi być większa odpowiedzialność. Każdy zawodnik musi się zastanowić, co stało się po tym, jak strzeliliśmy bramkę. Musimy pracować dalej, bo przed nami bardzo ważny mecz, który mamy w Kazachstanie - dodał opiekun mistrzów Polski.

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Luker2017-07-23 01:21:08
Mieliście farta bo Korona ma Aankoura co zawala prawie wszystko. A do tego w Koronie nie ma napastnika. Górski to statysta pierwszego planu. Mizeria piłkarska. Ja może takiego wpuszczać, a odesłać na wypożyczenie wychowanka, Przybyłę? Szkoda, ze prywatny właściciel nie chce pozbyć się układów jakie panują w Koronie.
key2017-07-23 13:15:32
Panie Magiera, co to za tłumaczenie.Czy nie ma pan odwagi szczerze powiedzieć że Korona w bardzo osłabionym składzie was ograła?. Jacy to z was pseudo mistrzowie?????

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group