REKLAMA

Kuzera jak Vuković w Legii? Bartoszek bierze byłego kapitana Korony na asystenta

08-01-2017 12:17,
Redakcja

Spore zmiany zajdą w sztabie szkoleniowym kieleckiej Korony. Wszystkie na wniosek trenera Macieja Bartoszka. Wprawdzie na Kolporter Arenę na pewno nie trafi Hermes (ponoć Brazylijczyk propozycję z Kielc otrzymał, lecz ją odrzucił), to jednak na ławce szkoleniowej zasiądzie inny były piłkarz, a zarazem kapitan żółto-czerwonej jedenastki.

Jednym z nowych asystentów Bartoszka ma być Kamil Kuzera, który przez ostatni rok podobną funkcję sprawował w drużynie rezerw Korony. Opiekun kieleckiej drużyny liczy na wsparcie charakterologiczne „Kuziego” – 33-latek ma mu pomóc przede wszystkim w mentalnym dotarciu do piłkarzy. Niektórzy przy Ściegiennego sugerują, że ma spełniać podobną rolę, co Aleksandar Vuković w Legii Warszawa.

To ważne, zwłaszcza w sytuacji, gdy zespół opuścił Zbigniew Małkowski. Już sonda Canal+ pokazała, jak ważny był to zawodnik dla kieleckiej drużyny. Dziennikarze stacji kilkanaście tygodni temu zapytali piłkarzy wszystkich zespołów Lotto Ekstraklasy, który z nich jest liderem ekipy i porównali to z wyborami dotyczącymi kapitanów drużyny. I choć w Kielcach z opaską kapitańską po boisku biega Radek Dejmek, to właśnie Małkowskiego żółto-czerwoni wskazali jako najważniejszego lidera.

Sztab szkoleniowy Korony mają uzupełnić ponadto Sylwester Szkudlarek, z którym Bartoszek pracował w GKS-ie Bełchatów oraz Mariusz Kondak, analityk Wisły Kraków, który wcześniej pełnił podobną funkcję w Chojniczance Chojnice. Tego drugiego można bliżej poznać, zapoznając się z jego stroną internetową – czytamgre.pl.

Z pracą w pierwszym zespole Korony pożegnają się tym samym Sławomir Grzesik i Jacek Kubicki. Pierwszy z nich ponownie będzie pracował z drużyną rezerw. Los drugiego jest nieznany.

To oczywiście póki co informacje nieoficjalne – wszystkie zmiany mają zostać podane do publicznej wiadomości w najbliższym tygodniu.

 

REKLAMA

Wasze komentarze

On2017-01-08 12:33:49
Proszę droga redakcji dać sobie spokój z p.Malkowski.Nie ma go i bardzo dobrze.kto go zna to wiem co i kim jest.Jesli chodzi o grzesikA to też b.dobrze wszechwiedzący konfident p.Paprociego.Szkoda pana Jacka
mks2017-01-08 15:55:45
Paprocki lecz się bo nikt o zdrowym umyśle nie robi takich zmian to celowe osłabienie druzyny
Drodzy kibice2017-01-08 16:12:12
Kuzera też ma was w nosie
CK2017-01-08 20:47:35
"Jednym z nowych asystentów Bartoszka ma być Kamil Kuzera, który przez ostatni rok podobną funkcję sprawował w drużynie rezerw Korony. Opiekun kieleckiej drużyny liczy na wsparcie charakterologiczne „Kuziego” – 33-latek ma mu pomóc przede wszystkim w mentalnym dotarciu do piłkarzy. Niektórzy przy Ściegiennego sugerują, że ma spełniać podobną rolę, co Aleksandar Vuković w Legii Warszawa." hahahahahehehehe
Ja zamiast kuzery bym im dał wojtusia, wtedy to dopiero by zapieprzali aż w 2 sezony by spadli o 4 poziomy w dół do ligi okręgowej. Ciekawe kto na taki super poroniony pomysł wpadł w tych kielcach !!! Chcą naśladować legię to niech najpierw zaczną od zarządzania i wywalą tych wszystkich pachołków co nic nie robią i kasę żłopią !!!, a dopiero potem niech się biorą za poziom sportowy inaczej nic z tego nie będzie chyba że 2 liga i to z pocałowaniem ręki !!!
CK2017-01-08 20:53:53
@ On - właśnie dobrze niech gadają o zbyszku i nagłaśniają nieudolność zarządu kieleckiego klubu, może w końcu się coś zmieni, inaczej za rok usłyszymy o nowym eksperymencie pod tytułem "chcemy zdobyć mistrzostwo polski grając amatorami z 3 ligi !!! Jesteśmy tacy zdolni że nawet grając juniorami młodszymi byś my to zrobili ale nam się nie chce !!!"
hehehe2017-01-08 21:39:11
Kuzera naszych grajków może poduczyć w łapaniu bezsensownych kartek : D
Obojętny2017-01-08 22:08:44
Widocznie po kilku meczach trener Bartoszek uznał że z trenerem Grzesikiem z roznych przyczyn po drodze im nie będzie i stąd zmiany. A jeśli chodziło mu o znalezienie chlopaka/trenera co " dotrze" do zawodników to pewnie lepiej trafic nie mógł. Charakterem Kuzera w styl "Bartoszka" pasuje jak nikt inny.
@on2017-01-08 22:14:25
A ty jak nocna zmora nie znikasz - won kretynie
@on2017-01-09 11:59:20
jesteś pusty jak dzwon pewnie palikota klon
@obojętny2017-01-09 15:44:34
pewnie obojniakiem jesteś

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group