NA ŻYWO! 14. kolejka Lotto Ekstraklasy: Korona Kielce - Legia Warszawa

28-10-2016 19:12,
Wojciech Staniec II

Już dawno kieleccy kibice nie oglądali na Kolporter Arenie uczestnika Ligi Mistrzów. Dzisiaj będą mieli ku temu okazję, bo na Ściegiennego przyjeżdża Legia Warszawa. Zazwyczaj - piłkarskie święto. Tym razem, w obliczu różnych problemów żółto-czerwonego klubu, już mecz o znacznie mniejszej skali pozytywnych emocji... Zapraszamy na naszą relację na żywo - początek spotkania o godz. 20.30.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

cygan2016-10-28 21:38:30
Bardzo glupia kartka, teraz bedzie mega ciezko
Adam2016-10-28 21:49:04
Grali jak nigdy i jak zwykle przegrali
cck2016-10-28 21:51:20
gdzie legia nie może tam sędzia pomoże...
Tobiasz2016-10-28 21:58:11
A bylo tak pieknie i banka prysla
Rysiek2016-10-28 21:58:39
Ja je....
co tam2016-10-28 22:01:48
31.X.2016 i tak pójdą do kasy miejskiej po wypłatę- wojtek będzie kasjerem,
wytrzymali 30 min i spuchli, za dużo sadła za mało wódy jakby wiecej pili toby się im tak nogi nie trzęsły.
Błękitni Kielce 682016-10-28 22:20:46
Pierwszego listopada zapalę świeczkę pod stadionem i urzędem miasta.Koniec.
mam już dość2016-10-28 22:23:46
Nie mam ochoty już tego więcej oglądać!! Najpierw 2:0 i gra jak z nut przez 30 minut. Potem 2:1 , bywa. Później popisywał się Palasca, najpierw nie trafił na pustą bramkę, zdarza się, a potem w pięknym stylu dostał czerwoną kartkę. Dalszy przebieg wydarzeń był do przewidzenia, ale przy stanie 2:3 widzę światełko w tunelu, Pazdan dostaje czerwoną kartkę więc myślę sobie że Korona rzuci się do ataku. Niestety przez następne 20 minut zawodników Korony nie było ani w ataku, ani w obronie, zastanawiam się gdzie oni do ch.... byli. Opcje są 3: zawodnicy są beznadziejni i nie nadają się do gry w ekstraklasie, albo wolą chlać wódę po meczach niż trenować, ostatnia opcja to ,że nie chce wam się biegać za te marne pieniądze. Mam nadzieję, że nie przyjdzie mi już do głowy oglądać meczu z waszym udziałem. Można przegrywać, ale trzeba grać z jakąś ambicją, wasza skończyła się przy stanie 2:3.
Rysiek2016-10-28 22:25:40
Plusem meczu MAŁKOWSKI.. i tyle..a sił kopaczom Korony wystarczyło na 25 minut. Na co czeka zarząd, trener z autorytetem potrzebny od wczoraj!!!