Porzucali, pobiegali, wygrali. Pewne zwycięstwo Vive nad MMTS-em

15-03-2014 14:56,

Wszystko zgodnie z planem - miało być łatwe zwycięstwo i takie było. W sobotnie, dosyć wczesne popołudnie, piłkarze ręcznych Vive Targów Kielce pewnie pokonali w Hali Legionów drużynę MMTS-u Kwidzyn 40:26. Najskuteczniejszym zawodnikiem tego spotkania był Krzysztof Lijewski, autor siedmiu bramek.

Michał Daszek 3

KONIEC. To już wszystko na dziś z Hali Legionów. Cieszymy się z wygranej i gratulujemy mistrzom Polski. A teraz... Teraz czekamy na Ligę Mistrzów i walkę o awans z Rhein-Neckar Loewen. Za uwagę dziękuje Tomasz Porębski.

60. min - I jest czterdziesta bramka! A jednak! Zdobył ją jednak nie "Siwy", lecz Zorman.

59. min - Dwa razy miał szansę na zdobycie czterdziestego gola w końcówce Jachlewski i w obu przypadkach spudłował. Przypadek? ;)

58. min - "Dobra, Grzesiu. Wzieliście sobie Bogdana do PO, a nawet do PE, rozumiem, spoko. Ale od Tałanta to już wara!"

56. min - Bielecki w słupek, ale jest Cupić i skuteczna dobitka! 37:25

54. min - Zaczynają się bawić żółto-biało-niebiescy, kontra za kontrą, potem "kiwki" zamiast mocnych rzutów, a piłka i tak ciągle wpada do siatki. 36:23

53. min - Dzisiaj w Hali Legionów mamy dwie maskotki, ale niestety - Koziołek Matołek nie jest taki ruchawy (ruchliwy?) jak Kiełek :(

52. min - A teraz Chorwat popisał się znakomitym golem. 35:23

51. min - Ładna akcja Cupicia na środku rozegranie, podanie do Aginagalde i gol naszego obrotowego. 33:23

49. min - Jako że nie ma za bardzo o czym pisać, powrzucamy zdjęcia. Dzisiaj MMTS przyjechał do Kielc tylko z jednym bramkarzem. Efekt był taki, że w przerwie zawodnik tego zespołu musiał rzucać i trenować na bramkę... Sławka Szmala. To zresztą byli jedyni zawodnicy, którzy przebywali w tym czasie na parkiecie.

47. min - Przyszła sobota będzie smutna dla kieleckich kibiców, którzy staną przed dylematem: o tej samej porze swoje mecze będą rozgrywały Korona (w Białymstoku) i Vive (z "Lwami" we własnej hali). Co wybierzecie?

43. min - Zdjęcie sektora zza obecnej bramki MMTS-u:

42. min - Jest i trzydziesta bramka Vive - zdobył ją jeden z najlepszych dziś zawodników, Krzysiek Lijewski. 30:21

41. min - Mamy dwudziestą bramkę dla gości, zdobywcą Łangowski. Ale zaraz będzie trzydziesta, oczywiście dla Kielc. 29:20

38. min - Dosyć wyrównana ta partia spotkania - raz zdobywają gola kielczanie, raz goście z Kwidzyna. Najskuteczniejsi w drużynie gospodarzy - Lijewski 5 goli i Chrapkowski 4. 27:18

35. min - A na boisku to samo, co przed przerwą. No, może troszeczkę bardziej zmobilizowani na parkiet wyszli gracze MMTS-u, ale pewnie zaraz im przejdzie 23:14

33. min - Cholera, a my jutro gramy w piłkę nożną na orliku... Ciekawe, czy też będziemy przeżywać podobne historie ;)

31. min - I rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

30. min - I koniec pierwszej połowy. Wszystko idzie zgodnie z planem. Vive prowadzi z MMTS-em 21:12. Czas na prawdziwe emocje - konkursy w przerwie ;)

27. min - Coraz większy luz na parkiecie, znowu dynamiczna (ale prosta) akcja Jureckiego, mocny rzut i ładny gol. 19:11

26. min - Ktoś tutaj był chyba lekko rozkojarzony przed meczem... :)

24. min - Powiemy Wam szczerze - trudno nam się emocjonować tym spotkaniem. Pełen luzik, trochę walki, a i tak wszyscy wiedzą, jak się to skończy. I kolejna ciekawostka: już wszyscy zawodnicy Vive z pola mają chociażby po jednej bramce na swoim koncie. To akurat nas cieszy. 17:11

22. min - Rzut karny dla Vive, ale Cupić trafia w bramkarza. Na szczęście piłka wraca do jego rąk i poprawka jest już skuteczna. 13:9

19. min - Potęęężna bomba Jureckiego, który dzisiaj gra na prawym rozegraniu. Ależ huknął "Dzidziuś"! Niestety, całkiem nieźle trafiają też rywale, Losert nie błyszczy dzisiaj między słupkami. 12:8

16. min - Ciekawostka z obozu MMTS-u, na razie dla Kwidzyna trafiają tylko dwaj zawodnicy. Klinger i Nogowski mają po trzy bramki.

14. min - Mocno piknikowo dzisiaj w Hali Legionów, albo raczej - festynowo. O, na boisku to samo. Żebyście widzieli z jaką łatwością teraz odebrał piłkę rywalom Tkaczyk i zdobył gola... Majstersztyk. 10:5

11. min - Rośnie przewaga Vive na boisku, kolejny gol gospodarzy, a konkretnie Lijewskiego. 7:3

10. min - A to właśnie ten kibic, który od czasu do czasu lubi poderwać tłum do dopingu ;)

8. min - Właśnie na trybunie powstał jeden z kibic i zaśpiewał "Vive to jest potęga...", za co otrzymał gromkie brawa od publiczności. Złośliwi twierdzą, że zaśpiewał głośniej niż cały KKV.

6. min - Bardzo ładna akcja Vive - Rosiński do Musy i gol. 4:3

3. min - Przełamali się także kwidzynianie. Najpierw bramka Klingera, a potem Nogowskiego. 2:2

2. min - I już mamy pierwsze trafienie w meczu, ładnego gola zdobył Lijewski. 1:0

1. min - Początek meczu. Vive w składzie: Losert, Olafsson, Lijewski, Rosiński, Tkaczyk, Chrapkowski, Musa. Tak, tak - "Chrapek" na lewym skrzydle.

15.58 - Trochę dziwi nas pora rozgrywania dzisiejszego meczu, trochę tak jakoś wcześnie...

15.55 - Zerkamy na trybuny, frekwencja nie jest dzisiaj zła, ale też nie jakaś wybitna. Sporo pustych krzesełek.

15.50 - Słuchaliście "Wywiadu bez krawata" w Radiu Plus z Bogdanem Wentą? Sporo ciekawego powiedział były trener Vive, postaramy się to w ciągu najbliższych dni umieścić na CKsporcie :) Oczywiście wszystko w ramach kampanii wyborczej! ;)

15.45 - Dzisiaj Vive bez kilku zawodników - konkretnie bez Grabarczyka, Strleka i Bunticia.

15.40 - I jesteśmy już w Hali Legionów! Witamy serdecznie! Ale pogoda to jest jeden wielki dramat, katastrofa, bida z nędzą. Dobrze, że my w ciepełku :) Tomasz Porębski, dobry!

15.00 - Czekamy na mecz...

------------

Gość2014-03-15 15:17:44
Juniorzy VTK brązowwymi medalistami MP.Brawo!!!!!!!!!!!
VTK2014-03-15 16:39:12
Dajcie zdjęcie KKV
PIJAK2014-03-15 17:09:06
VIVE TARGI VIVE TARGI VIVE TAAAAAAAARGI!
XXXXXXXXXX2014-03-15 18:19:31
Jaki dylemat w przyszłą sobotę ? Kto sie podnieca tymi patałachami kopanymi? Tylko ręczna i dalej ciemna dziura.
Maga2014-03-15 19:24:09
Pewnie wygrany mecz, dużo ładnych rzutów - dziękuję.
A na hali - obciach, kaszana, wstyd dla całego miasta.
Matko, jak było można do tego dopuścić, uwierzyć trudno :((
sprawiedliwy2014-03-15 23:31:08
do xxxxxxxxxx patałach to Ciebie zrobił tylko zapomniał spuścić wodę..

W czwartkowy (2 maja) poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia tira z busem, którym podróżowało ośmioro fanów Industrii Kielce. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.