Bielecki dał sygnał: jestem gotowy! A Vive wygrało z Chrobrym 9 bramkami

20-11-2013 18:10,

To nie było spotkanie, które mogło porwać tłumy. To był mecz, z którego do historii przejdzie tylko wynik. Vive w kolejnym meczu PGNiG Superligi, w środowy wieczór, pewnie pokonało we własnej hali Chrobry Głogów 41:32, mimo że nie zaprezentowało szczególnie dobrej dyspozycji. W niedzielę, z KIF Kolding Kopenhaga, kielczanie muszą zagrać dużo lepiej.

Paweł Gregor 2

Koniec. Cel nadrzędny zrealizowany - zwycięstwo. Styl? Nie zachwycił. Kielczanie popełnili sporo błędów, fragmentami grali bez większego zaangażowania, a mimo to wygrali dziewięcioma golami. Taka to już nasza polska liga. W niedzielę kolejny mecz Vive, znacznie ważniejszy - z KIF Kolding Kopenhaga w Hali Legionów. Rewanż za ostatnią porażkę w Lidze Mistrzów. Za uwagę dziękuje Tomasz Porębski.

60. min - Koniec meczu. Vive wygrało 41:32.

58. min - Porzucali sobie dzisiaj głogowianie, przekroczyli barerę 30 trafień - trafienie Płocienniczaka. Jednocześnie jednak Vive zdobył gola numer "40" - Musa! 40:30

55. min - Powoli zbliżamy się do końca spotkania, ale bez większych emocji. Ważna informacja jest taka, że w drugiej połowie cały czas na parkiecie przebywa Zorman. To istotne, w kontekście niedzielnego spotkania z KIF Kolding. 38:28

52. min - Przed chwilą drugiego karnego w tym meczu nie wykorzystał Cupić. Przewaga jednak cały czas utrzymuje się na poziomie dziesięciu bramek. 36:26

48. min - Ooo. Za dużo bramek narzucał Bielecki, więc... musiał go zmienić Chrapkowski ;) I nawet zdobył gola, ale o dziwo, chwilę potem kibice zaczęli skandować nazwisko Karola. Nie ci kibice zza bramki, lecz ci z trybuny wzdłuż boiska. 34:24

46. min - KAAAAROOOOOL BIEEELEECKII!!! Co za bomba! Nasz bombardier! Patrzymy dzisiaj na tego gościa i... naprawdę nie wiemy, czemu tak rzadko gra w ważnych meczach. Dlaczego jest odsuwany od spotkań Ligi Mistrzów? 32:22

43. min - Dzisiaj Hala Legionów jest w miarę wypełniona, szczerze - spodziewaliśmy się słabszej frekwencji.

42. min - Całkiem nieźle z biodra rzucają głogowianie, za nami kolejna taka bramka gości. Tym razem trafił Świątek, a po chwili odpowiedź Bieleckiego. Równie efektowna! 29:21

39. min - Kolejna, szósta już bramka Bieleckiego, to najskuteczniejszy póki co zawodnik gospodarzy. Cieszy nas to, bo chociaż "Kola" może posłuchać braw i okrzyku swojego nazwiska na trybunach - ostatnio, niestety, rzadko jest mu to dane... 27:20

37. min - Diametralnie różni się teraz skład Vive od tego, co widzieliśmy w pierwszej połowie. To też wnosi nową jakość do ofensywy - w inny sposób atakują kielczanie. 26:18

33. min - Strasznie długa ta przerwa w meczu była, to naprawdę jest bez sensu. Gol Aginagalde. 24:14

31. min - Startujemy! Vive w składzie: Szmal - Cupić, Lijewski, Musa, Jurecki, Zorman, Jachlewski i gotowy do wejścia jest Aginagalde.

30. min - Kończymy pierwszą połowę tego jakże emocjonującego meczu. Prowadzimy dziesięcioma golami. 23:13 dla Vive.

29. min - Świetne trafienie Bieleckiego, coraz bardziej precyzyjne rzuty "Koli". 22:13

27. min - Opadli z sił głogowianien, już tak prosto nie dochodzą do okazji rzutowych. Inna sprawa, że w obronie Vive pojawił się taki Jurecki, a to dużo zmieniło. Nie tylko zresztą w obronie, teraz bardzo ładny gol "Dzidzisia" z kilkunastu metrów. 21:12

25. min - No wreszcie trafił Olafsson. A ogólnie emocje to jak na rybach. 18:11

22. min - Sorry, jednak dziadowski ten aparat w telefonie, słaby zoom, niewyraźny. A tyyyle kosztował. No ale macie fotkę kibiców zza bramki Vive i gola Cupicia z karnego na dokładkę. To znaczy właśnie bramka padła, o to  nam chodzi 16:11.

20. min - Rozczarowani jesteśmy postawą Olafssona, wchodzi do składu i gra nonszalancko, na razie zdobył tylko jednego gola, a miał kilka dogodnych okazji. Mamy przerwę w meczu na życzenie Wenty. 14:10

17. min - Troszeczkę lepiej grają w obronie gospodarze - musimy to docenić. A w ataku dalej hulanki i swawole. 13:8

15. min - Pytacie nas o doping dla Vive - cóż, jaka gra zespołu, taki doping :)

12. min - Inna sprawa, że kielczanie przy Chrobrym to duże chłopy są - tamci znacznie bardziej wątli i niscy. Gol Bunticia po ładnej, indywidualnej akcji. 11:7

11. min - Mamy nieodparte wrażenie, że gdyby gracze Chrobrego trochę bardziej się przyłożyli, zagrali bardziej agresywnie, kontaktowo, to przynosiłoby to niezłe efekty. Wielką subtelnością i delikatnością wykazują się goście, a przecież nie o to chodzi w tym sporcie. 10:7

10. min - No, to czas włożyć szpilkę marketingowcom! Dzisiaj w składzie Vive widzimy ciekawe nazwiska, a raczej... imiona :) Tak to jest, jak się źle korzysta z ctrl c + ctrl v!

9. min - Uuu, fatalnie teraz spudłował Olafsson w kontrataku, tak jakby dając odpowiedź na pytanie, czemu na prawym skrzydle w innych meczach prawie ciągle gra Cupić. 9:6

7. min - W ataku jest bajka, prościzna, ale nie możemy patrzeć na to, co robi w obronie Vive. To jest jedna wielka katastrofa, bez żadnej mobilizacji grają kielczanie i tracą kolejne gole. Przy czym Chrobry rzuca je błyskawicznie, to nie są długo przygotowywane akcje. 8:6

6. min - Oj, zero obrony, szalenie łatwe bramki teraz Bednarka, a w odpowiedzi Tkaczyka. Radosny handball... 5:4

5. min - Vive w ataku może i swobodne, ale w obronie bardzo rozluźnione. W efekcie gol Bieleckiego i trzy Chrobrego - trafili Gregor i dwukrotnie Mochocki. 4:3

3. min - Uwielbiamy marketing niektórych polskich klubów. Chrobry gra w bardzo granatowych koszulkach, a z tyłu mają numery koloru... czarnego. Z naszej perspektywy nic nie da się odczytać. Tak się zastanawiamy, czy zespół w czymś takim powinien być dopuszczany do gry.

2. min - I mamy pierwszego gola w meczu, a zdobył go Bielecki! Zaraz trafił też Tkaczyk. Oj... To nie będzie ciekawy mecz. 2:0

1. min - Zaczynamy! Vive w składzie: Losert, Olafsson, Buntić, Tkaczyk, Bielecki, Strlek, Musa.

18.30 - Powoli zawodnicy wypływają z szatni, więc spokojnie czekamy na rozpoczęcie meczu. Hala powoli się zapełnia, nawet sporo osób zdecydowało się spędzić dzisiejsze popołudnie w Hali Legionów.

18.27 - Bertus Servaas odbywa jakieś mocne, dość emocjonalne rozmowy na parkiecie - najpierw z pracownikami administracyjnymi klubu, potem z Bogdanem Wentą i Tomaszem Strząbałą. Teraz już jednak na twarzy Holendra widać uśmiech, ale... jesteśmy cholernie ciekawi, o czym panowie rozmawiali.

18.25 - Oj widzimy, że chłopaki z marketingu Vive też zmęczone (no, albo na kacu...) :) Zaraz wyjaśnimy dlaczego.

18.22 - INFORMACJA DNIA! Piotrek Grabarczyk ponownie został ojcem! Wczoraj na świat przyszła druga córka "Grabara" oraz Kasi Grabarczyk, byłej zawodniczku KSS-u Kielce. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!!!

18.20 - Dzisiaj nie mamy aparatu, ale nic nie szkodzi... Wojtek dostał super nowy fajny gadżeciarski telefon i będziemy nim stukać zdjęcia. Aha, wyjaśniamy od razu - to nie jest zachęta do kradzieży ;)

18.18 - Dzisiaj w składzie meczowym brakuje Tomasz Rosińskiego.

18.15 - Czołem! Zaczynamy relację z dzisiejszego meczu PGNiG Superligi. Jesteśmy śpiący jak cholera, zmęczeni, głodni, ale... czego nie robi się dla czytelników CKsportu? ;) Czekamy na piękne i szybkie zwycięstwo Vive, oby chłopaki nas pobudzili do życia. Zaczynamy!

16.30 - Dobrze radzący sobie w tym sezonie zespół Chrobrego Głogów będzie środowym rywalem Vive Targów polskiej PGNiG Superlidze. Dla kielczan będzie to pierwszy mecz po ostatniej porażce w Lidze Mistrzów z KIF Kolding. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

iskra652013-11-20 18:44:10
Można prosic o ocenę dopingu i foto kkv?
Do Redaktora2013-11-20 18:58:11
Możecie wstawić foto sekotra kkv?
mmik2013-11-20 18:59:03
"Pytacie nas o doping dla Vive - cóż, jaka gra zespołu, taki doping" --- chyba odwrotnie, jaki doping taka gra zespołu. Doping powinien być najmocniejszy właśnie wtedy gdy zespół ma problemy. Właśnie wtedy doping jest potrzebny, bo ten doping może pobudzić zespół i dać mu przysłowiowego kopa na rozpęd. Gdy wszystko wychodzi nie potrzeba wielkiego dopingu, bo i tak wygrają bez problemu. Niestety obecnie nie ma konkretnego sektora od prowadzenia dopingu, który bez względu na wynik meczu będzie jechał z równym dopingiem przez cały mecz.
rmi2013-11-20 19:10:35
co to za telefon ?
wirus2013-11-20 19:12:06
drogi
do wirus2013-11-20 19:20:33
takie komentarze mozesz sobie wsadzic w ...
kappa2013-11-20 19:22:15
pewnie jakiś szajsung
mm2013-11-20 20:00:57
mam nadzieję, że pan Bogdan przekona się po tym meczu co do Koli. To on powinien grać w lm a nie Chrapkowski, takie jest poje zdanie
co wy robicie2013-11-20 20:03:08
Same gimbusy za bramka dzis
tomek2013-11-20 20:06:08
a możecie zostać na spotkaniu z kibicami? przydałaby się też relacja "pomeczowa"
uf2013-11-20 20:06:20
Nawet nie przegrali tyle bramek tracicdaje do myslenia urodzi narodziny oby tak dalej
nie zgadam się ...2013-11-20 21:10:58
Cytuję z tekstu powyżej: " teraz spudłował Olafsson w kontrataku, tak jakby dając odpowiedź na pytanie, czemu na prawym skrzydle w innych meczach prawie ciągle gra Cupić".
Cytuję, bo nie podoba mi się ten komentarz. Thorir siedzi na ławce od dość dawna, więc trudno oczekiwać, ze wejdzie na boisko i zacznie od razu grać na 100%.
Karol musiał pojechać do Danii by odetchnąć, wcześniej było tak samo. Wpuszczano go na parkiet na 8-10 minut, nie strzelił - sadzano go na ławce.
Gdyby wszystkich mierzono jedną miarą, to za ilość przestrzelonych karnych Ivana już nigdy na boisko by nie wpuszczono ... Ale są równi i równiejsi ...
spiro2013-11-20 23:22:24
Olafsson za rok odchodzi więc nie licz na to, że będzie grał tyle samo co zawodnik, który w Kielcach ma zostać jeszcze kilka sezonów. Oczywiście Thorir jest dobrym zmienikiem i moim zdaniem z tej roli wywiązuje się OK. Nie jest jednak tak przebojowy jak Cupić. Jeśli chodzi o karne to jest to loteria i ciężko jest rzucać na 100% skuteczności a jak powiedzmy Cupić rzuci 3/4 w karnych to już niektórzy zapamiętują, że raz nie trafił a nie to, że 3 razy trafił. Karne to nie to to samo co rzuty z gry. Trzeba mieć żelazne nerwy, by stanąć oko w oko z klasowym bramkarzem powiedzmy 5 razy z rzędu i 5 razy zakończyć to bramką. Na tym poziomie bramkarze też mają coś do powiedzenia.
hbll2013-11-20 23:26:02
Nie porównuj marnowania kontrataków do przestrzelonych karnych. Skrzydłowy w kontrze musi być skuteczny. Nie pamiętam kiedy Cupić czy Strlek w sytuacji sam na sam się pomylili. Chociaż wolałbym trochę częściej dawać odpocząć Ivanowi, żeby go nie przegrzać, bo sezon jest długi. Dopiero listopad. Gdzie tam do maja...
19652013-11-23 11:26:33
tomek: dla wszystkich kibiców było spotkanie trzeba było przyjść i po problemie.

W czwartkowy (2 maja) poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia tira z busem, którym podróżowało ośmioro fanów Industrii Kielce. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.