Korona zmierzy się z drużyną „starych znajomych z Ekstraklasy”
Już jutro (21 stycznia) Korona Kielce w trzecim zimowym sparingu zmierzy się z czeskim FC Baníkiem Ostrawa.
Kielczanie rozegrali dotychczas dwa sparingi z węgierskim Nyíregyháza Spartacus FC oraz koreańskim Gangwon FC.
Najbliżsi rywale podopiecznych Jacka Zielińskiego to czwarta drużyna czeskiej ekstraklasy. W dotychczas rozegranych dziewiętnastu spotkaniach zdobyli 36 punktów. W zespole prowadzonym przez Pavela Hapala (pracował w Zagłębiu Lubin w sezonach 2011/2012, 2012/2013/2013/2014) grają m.in. zawodnicy znani z występów w ekstraklasie bramkarz Dominik Holec (Raków Częstochowa, Lech Poznań) czy obrońca Michał Frydrych (Wisła Kraków).
W meczu z powodów zdrowotnych nie zobaczymy Konrada Matuszewskiego, Wiktora Długosz, Dominicka Zatora oraz Radosława Sewerysia.
Potyczka rozpocznie się o godzinie 15.00 czasu polskiego. Klub planuje transmisję z tego pojedynku, a link wraz z odnośnikiem do relacji wideo znajdziecie poniżej.
Fot. Korona Kielce
------------
Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.
Ostatnie wiadomości
Julia Kaczmarczyk (Vento Bike Team Daleszyce) znakomicie rozpoczęła rok, triumfując w wyścigu punktowym i eliminacyjnym podczas międzynarodowych zawodów w kolarstwie torowym w Berlinie. Dzięki tym zwycięstwom sięgnęła również po najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej.