Przed meczem zaakceptowałbym remis, ale to logiczne, że jesteśmy troszeczkę wkurzeni

17-08-2018 22:59,
Z Legnicy Marcin Długosz

- Logiczne, że po spotkaniu jesteśmy troszeczkę wkurzeni, bo straciliśmy bramkę dość późno, a potem mieliśmy jeszcze kilka okazji. Podkreślam jednak, że mój zespół chciał wygrać ten mecz do końca i to mnie cieszy. Gratulacje dla drużyny – ocenił po zremisowanym 1:1 pojedynku z Miedzią Legnica trener Korony Kielce, Gino Lettieri.

Gino Lettieri (trener Korony Kielce):

Sądzę, że na koniec zrobił się całkiem ciekawy mecz, ale zacznijmy od początku. Nasz przeciwnik lepiej wszedł w ten pojedynek w pierwszej połowie. Graliśmy dobrze bez piłki, ale gdy ją odzyskiwaliśmy, to szybko traciliśmy. W drugiej połowie staliśmy się silniejszym zespołem, a po zdobytej bramce mieliśmy mecz pod kontrolą.

Stracony gol zaczął się od stałego fragmentu gry przy środkowej linii. Źle się ustawiliśmy i musimy tę bramkę zaakceptować. Chcę bardzo pogratulować swojej drużynie, bo po golu na 1:1 widać było, że zespół chce wygrać ten mecz. Okazję mieli Janjić, Kosakiewicz, Kallaste… Słowa uznania.

Patrząc z perspektywy całego meczu, ten remis to naprawdę sprawiedliwy wynik.

Co bym powiedział na taki wynik przed meczem? Zaakceptowałbym go. Mimo że Miedź to beniaminek, to jest bardzo dobry zespołem. Logiczne jednak, że po spotkaniu jesteśmy troszeczkę wkurzeni, bo straciliśmy bramkę dość późno, a potem mieliśmy jeszcze kilka okazji. Podkreślam jednak, że mój zespół chciał wygrać ten mecz do końca i to mnie cieszy. Gratulacje dla drużyny.

pitolenie....2018-08-17 23:13:58
beniaminek jest po to by go lać , a Korony nawet na to nie jest stać !!!!
Z2018-08-17 23:16:28
Jestem pełen podziwu dla Korony i Jej sztabu trenerskiego.
Gol Maćka stadiony świata.
Walczymy do końca i kibice to doceniają.
Wielki szacunek.
R2018-08-17 23:42:13
Trenerzyno ta stracona bramka to twoja robota i twojego Janjicia. Padła dokładnie minute po twojej zmianie. Każdy polski wuefista był by lepszy od tego nieudacznika. Jak zawala zwycięstwo to musimy to zaakceptować
Staszku skosztuj2018-08-18 00:29:34
Ja-ro-sław Pol-skę zbaw!
Kix2018-08-18 07:13:04
Stracona bramka była tylko kwestią czasu gdy na boisku pojawił się Kallaste, Janijc przyzwoity mecz to tak do "R"
Kix2018-08-18 09:40:09
Panie trenerze czy jeszcze nie wyleczył się pan z Kallaste ?? Kwestią czasu była strata bramki gdy puścił pan tego indolenta na plac gry...
CKT2018-08-18 17:35:31
Zobaczcie grają taką padakę, że aż zęby bolą a mimo to na 6 miejscu są !!! Strach się bać co się będzie działo jak zaczną grać naprawdę... Na majstra pójdą!
cr72018-08-18 20:22:39
trenerzyno masz nedosyt z wyniku ale prawda jest taka ze to Miedz winna do przerwy prowadzic minimum roznica dwoch bramek i byloby po meczu bo znow w skladzie wybitne jednostki plkarsie Jancic pozniej Petrak i Soriano Kiedy wreszcie dotrze do was ze to sa ludzie przeszkadzajacy w grze i az dziw bierze ze pozostali jeszcze nie zbuntowali sie ze musza harowac za tych leserow. Prezes tak z wdziekiem opowiadales jak to pozbywales sie slabych zawodnikow a dzis spojrz na sklad Arki kto nadaje rytm to wlasnie ci niechciani w Koronie. a ty trzymasz szrot niemiecki i udajesz ze jest ok.
Gino why?2018-08-18 20:30:50
Zapyta ktoś kiedyś podczas wywiadu Lettieriego z jakiego powodu gra Petrak!? Nigdy dobrych 5 minut nie miał , a lansuje go jak rudy muchę na ministra sportu! Tylko nie dać się zbić z tropu tylko czekać na sensowną odpowiedź, bo lepszy nie jest od nikogo ze środka pola. Kolejny to Janjić.
Kix2018-08-18 21:37:56
Bez przesady z tym Janijcem, cos tam grał, uderzył nie źle, lepsze gostki są od niego, Kallaste, Petrak...
Kix pracownik klubu2018-08-19 18:59:27
W dziale PR kazali nam stukać te posty jaki to Janjic nie jest super, mimo że jeszcze bramki i asysty nie ma i zawalił bramkę bo olał krycie jak po zmianie geniusz taktyki Lettieri przesunął go na bok pomocy.