Drużynie należą się pochwały. Ale rozdajemy rywalom za dużo prezentów

09-05-2018 20:38,
Redakcja

- Nasze mecze z Górnikiem są zawsze ciekawe i fajne dla oka. Gra jest ofensywna, często pada dużo bramek. Dzisiaj też tak było - mówił po remisie 2:2 z Górnikiem Zabrze Gino Lettieri, trener Korony Kielce.

Włoch kontynuował: - Mieliśmy lepsze okazje, ale za dużo rozdajemy prezentów. Tak było w 30 sekundzie, w której straciliśmy pierwszą bramkę. Potem przy golu na 2:2, kiedy byliśmy przy piłce, niepotrzebnie weszliśmy w drybling i straciliśmy piłkę. Pokazaliśmy więcej w ofensywie niż Górnik, który był groźny przy stałych fragmentach. Jestem jednak zadowolony z meczu. Podobnie było po trzech poprzednich, ale tam wyniki nam nie pasowały.

- Musimy się wiele nauczyć przed następnym sezonem, ale mojej drużynie po dzisiejszym spotkaniu należą się pochwały. Szybko straciliśmy bramkę. Bardzo ciężko jest się podnieść psychicznie z takiej sytuacji. Ale nam się to udało i odwróciliśmy mecz.

źródło: korona-kielce.pl

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

R2018-05-09 23:24:22
Jak Gardawski zaliczył asystę ale w drugą stronę to straciliśmy. Rozumiem że w 3 lidze niemieckiej uczą żeby z boku odgrywać na środek obrony tak że napastnik już może doskoczyc i jeszcze piłka robi kozioł, co jest najgorsze dla obrońcy bo nigdy nie wiadomo jak się odbije. Janjic w 40 min dostał podanie na wyjście 2:1 to zamiast wbiec w pole karne i wyłożyć Kaczarawie na strzał do pustaka tak jak miał Soriano, to podał w aut i było po akcji.
Do r.2018-05-10 05:01:51
Trzeba mieć dużo złej woli, żeby po tak świetnym meczu Korony, szukać minusów.
To i do Messiego można się przyczepić.
To jest tylko sport i błędy się zdarzają, ale musisz przyznać, że Gardawski, czy Janijc wypadli rewelacyjnie.
Radek Dejmek i Malar również, choć po długiej przerwie.
Dario..2018-05-10 06:06:03
Dobry mecz Korony! Wkurza mnie ta krytyka osób które w piłkę grać nie potrafią!! Błędy się zdarzają i tyle, ważne że była walka i pokazany charakter!
YHH2018-05-10 18:55:26
Dobry mecz.Brawo chłopaki,brawo Gino!

Projekt i wykonanie: CK Media Group