Chwile grozy były, ale skończyło się zwycięstwem. Vive wygrało z Motorem!

12-10-2014 19:40,

I jest trzecie zwycięstwo w tym sezonie Ligi Mistrzów. Piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce w niedzielny wieczór pokonali w Hali Legionów drużynę Motoru Zaporoże 30:26. Gra żółto-biało-niebieskich była jednak mocno chwiejna, kielczanie potrafili odebrać sobie wysokie prowadzenie, i to dwukrotnie.

Sergii Burka 6

Koniec. To był naprawdę interesujacy mecz, ale postawa Vive najlepsza nie była. Brawa dla kielczan jednak za zwycięstwo, a dla przyjezdnych za naprawdę waleczną postawę. Mamy trzecie zwycięstwo w tym sezonie Ligi Mistrzów! Za uwagę dziękuje Tomasz Porębski, dobrej nocy!

60. min - Koniec meczu! Łatwo nie było, mieliśmy chwile grozy, ale jest zwyciestwo! Vive wygrywa 30:26.

58. min - To była bomba Lijewskiego!!! ZNAKOMITY RZUT, PIĘKNY GOL! 29:26

57. min - Czas na rym: i znowu karnego broni Sego! A zaraz po tym kolejny atak Ukraińców - znakomity jest Marin, świetny transfer Bertusa Servaasa! Brawo!!! 28:26

56. min - W bardzo trudnej sytuacji karnego broni Sego, a po chwili trafia Lijewski. Jest dobrze! 28:26

55. min - Bielecki! A teraz dzielnie bronią się gospodarze, musimy to wygrać!!! 27:26

53. min - Tym razem Krzyśkowi się nie udało, za to trafili goście. Dwa razy... 26:26

52. min - Ciężar gry wziął na siebie teraz Lijewski, który znów popisał się znakomitym rzutem. Brawo! 26:24

50. min - Przebudził się Lijewski i jest gol! Bardzo ładna akcja Krzyśka. Teraz publiczność dopinguje Vive na stojąco. 25:24

49. min - Karny. Dla Motoru. Remis... 24:24

48. min - Niedobrze... Idą za ciosem goście, którzy znów zniwelowali stratę do zaledwie jednej bramki. Trafil Burka - nazwisko latwe, to piszemy ;) 24:23

46. min - Ukraińcy wykorzystują karnego, a Bielecki otrzymał dwie minuty kary za swoje przewinienie. 24:21

44. min - Wybaczcie, że nie piszemy za bardzo o graczach Motoru, ale mają tak dziwne nazwiska i trudne w pisaniu, że... No, po prostu  szkoda czasu, lepiej sie skupić na żółto-biało-niebieskich! A na boisku właśnie czas wziął Dujszebajew. 23:20

42. min - I właśnie takie są dzisiaj emocje w Hali Legionów - od załamki (tak jak przed chwilą po niewykorzystanym karnym Bieleckiego) do totalnej euforii. A pana ze zdjęcia serdecznie pozdrawiamy! :) 23:19

39. min - I wynik znow jest taki, jaki powinien być. Pięknie odskakują kielczanie rywalom, gospodarze dostali mocne wsparcie od trybun, zgodnie z hasłem gramy razem! 22:18

37. min - Musimy grać w osłabieniu, bo na ławkę kar powędrował Lijewski.

36. min - Uff, jest kontra gospodarzy i trafia Cupić. Prowadzimy ponownie. 18:17

35. min - I już tylko jedna bramka przewagi... Coś niedobre... remis! Coś niedobrego dzieje się z Vive. 17:17

33. min - My tu gadu gadu, a Motor pomniejsza stratę. 17:15

31. min - I zaczynamy drugą połowę. Vive w składzie: Sego, Cupić, Lijewski Musa, Jurecki, Tkaczyk, Jachlewski.

30. min - Koniec pierwszej połowy. Na zakończenie Tkaczyk nie wykorzystuje rzutu karnego. Ale Vive pewnie prowadzi, choć Motor też dzielnie walczy i to musi się podobać. Do przerwy jest 17:14.

26. min - Śmieszną bramkę przed chwilą widzieliśmy, a zdobył ją Burka. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła po plecach Szmala. Sławek próbował jeszcze jakoś ją wybić, ale niestety - bezskutecznie. 15:11

24. min - Znakomity przechwyt Strleka, sybka kontra i gol! Świetnie dzisiaj wygląda lewoskrzydłowy. 14:9

22. min - I znowu obudziły się skrzydła, tym razem jednak byli to Strlek i Reichmann, ktorzy zapisali na swoje konto po jednej bramce. 13:9

20. min - Atmosfera dziś na hali jest OK - może bez szału, ale sympatycznie.

19. min - Świetnie teraz bronili się kielczanie, ale Onufryienko znalazł w końcu jakąś lukę i zaskoczył Szmala. 10:7

18. min - A teraz lekki zastój w grze żółto-biało-niebieskich, dlatego o czas poprosił Dujszebajew. I dobrze, trzeba chwilę pogadać, poustawiać pewne schematy. 10:6

15. min - Co ten Tkaczyk dzisiaj wyczynia! Teraz piękną kiwką wręcz ośmieszył bramkarza rywali, na totalnym luzie gra Grzesiek i zdobywa znakomite bramki. 9:5

14. min - Pięknie rozkrecają się kielczanie, czas bierze trener Motoru - nic dziwnego, bo sytuacja dla przyjezdnych robi się niezwykle trudna. Przed chwilą byliśmy świadkami świetnej bramki Jureckiego. 8:5

12. min - A to była świetna, zespołowa akcja Vive, zakończona bardzo dobrym uderzeniem Tkaczyka. Ręce same składają się do oklasków! 6:5

10. min - Poprzednio w poprzeczkę, teraz już celnie - Jurecki. Ale goście też mają swoje okazje i trafiają do bramki. 5:4

9. min - Motor miał szansę na kontrę, ale Jachlewski ciosem w twarz zatrzymał swojego przeciwnika i otrzymał dwie minuty kary. 4:2

8. min - Uwielbiamy te chwile przed meczami Ligi Mistrzów. Fantastyczna oprawa, coś pięknego.

7. min - Teraz na wysokości zadania stanęli skrzydłowi, po rzutach Cupicia i Jachlewskiego dwie bramki. 4:2

5. min - Przechwyt Jureckiego, znakomity kontra, pościg i piekielnie mocne uderzenie w poprzeczkę! Ajj, powinno być już 5:1, a jest 2:2.

4. min - Mieliśmy dwie wyśmienite okazje, ale najpierw Zorman trafił prosto w bramkarza, a potem Cupić w beznadziejny sposób wykonał karnego.

2. min - Ależ świetny początek Bieleckiego, dwie bomby na początek. Jest w gazie! 2:1

1. min - I ruszyli. Vive dziś od początku w składzie: Szmal, Cupić, Lijewski, Zorman, Bielecki, Jachlewski i Musa.

19.58 - Dziś wypełniony trybuny główne, na krzesełkach za bramkami pojedyncze wolne miejsca. Dzisiaj blisko 4 tysiące widzów w Hali Legionów. I wszyscy czekają na ogromne emocje - oby Vive sprostało tym oczekiwaniom!

19.55 - Trwa prezentacja zawodników, jak zwykle efektowna, przy zgaszonych światłach. A my przypominamy, że dziś Vive będzie musiało sobie radzić bez Aginagalde, Rosińskiego i Bunticia.

19.52 - A dzisiaj czujemy się, jakbyśmy byli na dyskotece. I wciąż zastanawiamy się, po co ta kula nad nami wisi ;)

19.45 - Jak zwykle z przygoda, ale... Jesteśmy! I zaczynamy naszą dzisiejszą relację, zapraszamy do śledzenia razem z nami poczynań szczypiornistów Vive Tauronu Kielce. Tomasz Porębski, dobry wieczór!

19.30 - Czekamy na mecz...

------------

Kibic2014-10-12 20:31:35
Pytanie o redakcji czy tabela wyświetlona po prawej stronie relacji będzie uaktualniona?
zielona zakretka2014-10-12 20:50:16
O matko i córko
xyz2014-10-12 21:27:27
co to za kula ?
xyz2014-10-12 21:36:33
mm2014-10-12 22:25:38
Nie wiem co dzisiaj było gorsze: pseudo gra czy pseudo doping.
spiro2014-10-12 22:30:29
Zamiast zlać banderowców wysoko (kielecki klub jest dużo lepszy) to graliśmy jak panienki. Obrona nie istniała a w ataku tylko momentami było dobrze. Jedno jest pewne tak grać nie możemy, bo z taką grą na sukces w LM nie ma szans. Trzeba się brać ostro do pracy, bo to że nazywamy się Kielce nie znaczy, że przeciwnik się przed nami położy.
Kaja2014-10-12 22:38:03
Gratuluję.
Było pięknie, jedyne ale mam do:
- Ivana, który chyba zapomniał, że do najwyższych zawodników nie należy
- pana zarządzającego chłopakami rozwijającymi barwy Vive na hali - takiego chamstwa i buractwa dawno nie widziałam (od poprzedniego rozwijania barw, widocznie ten pan inaczej nie potrafi).
toja002014-10-12 23:39:45
niezły mecz. świetna atmosfera w hali i to stworzona przez KKV. Bravo. Można bez Iskrowców??!! Można!!!!
g&g2014-10-13 07:41:21
toja00 :-) Od razu widać gdzie stałaś, najlepsze momenty gdy Paweł zaintonował doping który chwyciło 5 sektorów, a tylko w jednym śpiewali coś innego, nie ma to jak samouwielbienie :-)
lllll2014-10-13 11:55:27
uhhh sortownia i jej kibice...
kibic2014-10-13 13:07:18
Kempa znów sobie leci w kulki z tymi strojami. Jest polowa października. Sezon trwa juz półtora miesiaca a my dalej gramy w jakiś przejsciowych kompletach. W kazdym klubie z Ligi Mistrzow stroje na sezon sa dostarczane na 1 mecz nowego sezonu a u nas w polowie sezonu.