Roberto Parrondo Garcia
Vladimir Vranjes
Gabor Ancsin

odśwież

Koniec meczu - Dobra gra mistrzów Polski zaowocowała zwycięstwem 37:32! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. min - 21 sekund do końca meczu, o czas prosi Dujszebajew. Gol dla Vive!

59. min - Sędziowie odgwizdują faul w ataku Bunticia, a kontrę na bramkę zamienia Kallman.

58. min - Do kontry pomknął Ivan Cupić! 36:30, ale Pick szybko odpowiada.

57. min - Wszyscy oglądają mecz już na stojąco! Pick zdobył już 30 bramek, ale aż 18 z nich rzuciło dwóch węgierskich zawodników, czyli Bombac i Balogh.

57. min - Faulowany Buntić, i jest karny. Do piłki podchodzi sam poszkodowany i rzuca skutecznie. Odpowiada Bombac, także z karnego.

55. min - Jest 32:27, o ile dobrze pamiętamy to takim właśnie wynikiem zakończył się rozegrany w Kielcach dwa lata temu mecz 1/8 Ligi Mistrzów ;) O już 33:27, po bramce Aginagalde.

54. min - Faulowany na kole Aginagalde. Kolejny raz. Broni Wyszomirski, a Pick walczy o jak najlepszy wynik.

53. min - Trzeba też pochwalić Marina Sego! A o czas prosi Tałant Dujszebajew, a jego drużyna prowadzi 32:26, jeszcze siedem minut do końca meczu.

51. min - Bardzo dobrze wygląda ta kielecka obrona, Węgrzy mają duże problemy, aby ją sforsować.

48. min - Brak nam słów, na to co wyrabiają sędziowie. Teraz w polu bramkowym faulowany był Aginagalde, a Niemcy nie gwiżdżą karnego... Ale na Vive to nic! Krzysiek Lijewski rzuca na 31:24! Jeszcze 11 minut do końca meczu, a dwa punkty są tuż, tuż.

46. min - Świetnie w obronie Vive, kontrę na bramkę zamienia Chrapkowski i czas dla Pick. Zmiany w Vive, na parkiecie meldują się Cupić, Tkaczyk, Musa i Jachlewski.

45. min - Manuel Strlek! Rzuca skutecznie ze skrzydła, a Vive Tauron prowadzi 28:23. Kielczanie grają 6-0 w obronie i jest bardzo dobrze.

42. min - No, teraz kielczanie prowadzą trzema bramkami i grają w ataku. Rzuca Zorman i jest 26:22!

39. min - Rośnie przwaga mistrzów Polski!

35. min - Piotr Chrapkowski! Jeszcze był faulowany i dwie minuty kary dla Węgra. 21:18.

34. min - Tym razem Lijek już skutecznie! A piłka znów dla Vive i znów Lijewski rzuca, ale górą Sierra. Piłka wychodzi na aut, Vive będzie grało w ataku pozycyjnym.

33. min - Wynik w drugiej połowie otwiera Aginagalde, po chwili broni Sego. Vive gra w ataku i rzuca Lijewski, ale broni Sierra.

31. min - Drugą połowę zaczną podopieczni Dujszebajewa. Vive w składzie: Sego, Reichmann, Lijewski, Zorman, Chrapkowski, Strlek, Aginagalde, a do obrony będzie wbiegał Grabarczyk.

Przerwa - Kielczanie wyszli już z szatni.

Przerwa - A przy okazjiprzerwy trwa konkurs.

Przerwa - Po pierwszej połowie wygrywamy 18:17.

30. min - Walczą Węgrzy i zmniejszają stratę do jednej bramki. Vive ma 20 sekund, aby zdobyć bramkę. Buntić rzuca, ale bramki nie ma. To już czwarty nieskuteczny rzut tego zawodnika, a grał on tylko 15 minut...

28. min - Karny dla Pick, ale taki dość kontrowersyjny. Pewnie rzuca jednak Bombac.

26. min - Karol Bielecki i prowadzimy 17:14!

26. min - A to zdjęcie o które prosiliście:

25. min - Dwa razy z rzędu Tkaczyk! Kapitan podnosi ręce do góry, zachęca kibiców do głośnego dopingu. O czas prosi trener Pick.

23. min - Maaateusz Jachlewski! 14:13.

22. min - Znów źle rzuca Buntić, a Pick przeprowadza kontrę i rzuca bramkę. Do remisu szybko doprowadza Aginagalde. Oglądamy bardzo ciekawy mecz.

21. min - Buntić nieskutecznie... Ilyes i remis po 12.

20. min - Faul w ataku Węgrów. Piłka dla Vive.

19. min - Zmiany w Vive, na parkiecie pojawiają się Cupić, Jachlewski, Chrapkowski, Tkaczyk i Buntić, który rzuca na 12:11.

17. min - Karny dla Pick, skutecznie Bombac.

16. min - Jest gorąco. Teraz zaatakowany został Cupić. Sędziowie dają "tylko" dwie minuty, ale kibice chcieli czegoś więcej. Skutecznie Uros Zorman.

16. min - Gra w osłabieniu? Nie problem, rzuca Krzysiek Lijewski!

15. min - Czerwona kartka dla Michała Jureckiego! Dzidziuś trafił w twarz rzucającego Bombaca.

14. min - Jest bramka! Uros Zorman, jest po 7! A do tego Pick traci piłkę, a bramkę rzuca Krzysiek Lijewski!

13. min - Sławek Szmal! Broni! Piłka dla Vive, jest szansa na remis.

12. min - Sporo problemów naszym obrońcom sprawia Dean Bombac. Tego słoweńskiego rozgrywającego kibice mogą pamiętać z pojedynków Vive z Cimosem Koper, wtedy też sprawił on dużo problemów.

11. min - Jednak po bramce na 4:5 Strleka kielecka ławka znów wstała i cieszyła się z tej bramki.

10. min - Grabarczyk, Tkaczyk, Jachlewski, Cupić, Chrapkowski siedzą na ławce, ale wstali z ławek, aby coś podpowiedzieć swoim kolegom. Zmotywować ich do walki. Takie coś nie podoba się obserwatorowi i uspokaja mistrzów Polski:

8. min - Bombac z karnego i 4:2 na Szeged.

7. min - Bardzo zmotywowani są dziś kielczanie, aż kipią energią. Kto wie, czy aż nie za mocno? Brakuje im trochę dokładności w ataku i obronie.

6. min - Znów Zubai. Przegrywamy 2:3.

5. min - Zubai na 2:2, a po chwili w świetnej akcji Jurecki za wysoko...

4. min - Kontra Vive i gol! Żelijko Musa! Chorwat wpada jeszcze na Zormana, ale obu panom nic się nie stało! Jest pierwsze prowadzenie!

3. min - Straciliśmy piłkę, ale na posterunku był Szmal! Czekamy na pierwsze trafienie mistrzów! I jest! Piłka wędruje na prawe skrzydzło, dopada do niej Tobias Reichmann i doprowadza do remisu! 1:1!

2. min
 - Pierwsza akcja dla Szeged, sędziowie już pokazywali czas, ale Balogh znalazł lukę w obronie i pokonał Szmala.

1. min - Czas! Start! Zaczynają przyjezdni. Vive Tauron w składzie: Szmal - Strlek, Jurecki, Zorman, Lijewski, Reichmann, Musa, a do ataku będą wchodzili Aginagalde i Bielecki.

13.57 - Jeszcze hymn Ligi Mistrzów i możemy zaczynać!

13.56 - Vive Tauron już także na parkiecie!

13.51 - Pick Szeged zaprezentowany. Ogromne brawa otrzymał polski zawodnik tego klubu - Piotr Wyszomirski.

13.48 - Zawodnicy Pick Szeged już w szatni. Kielczanie także kończą rozgrzewkę i udają się na ostatnią rozmowę przed meczem.

13.45 - Dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 14. Wcześnie, bardzo wcześnie.

13.42 - W składzie na to spotkanie nie ma Tomasza Rosińskiego. Rozgrywający mistrzów Polski wciąż ma problemy z kontuzjowanym palcem, ale wszystko wskazuje na to, że już w poniedziałek wznowi on normalne treningi.

13.40 - Już za dwadzieścia minut rozpocznie się mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Vive Tauronem Kielce, a MOL - Pick Szeged. Trwa rozgrzewka, a w hali jest jeszcze wiele wolnych miejsc:

13.30 - Czekamy na mecz...

------------

I2014-10-04 13:56:42
Poproszę w trakcie meczu jakąś foteczkę 'młynu' :)
22014-10-04 14:25:35
A jak tam doping? bo w tv troche slabo, slychac tylko wachlarze...
22014-10-04 14:40:21
a jak tam doping? bo w tv slychac tylko wachlarze...
I2014-10-04 14:50:36
Na niejako prośbę jednego z Waszych redaktorów - u kkvałów słychać jedynie bębny, poza tym jedynie wachlarze i wieeelki chaos :)
żenująca transmisja2014-10-04 15:02:07
Śpicie tam?!!!!!!!!!
WŚCIEKŁY2014-10-04 15:08:56
Kolejna żenująca relacja. Jesteście beznadziejni!!
s2014-10-04 15:17:23
To wy tam jakiś młyn macie?
Wściekły2014-10-04 15:18:54
Co dziennikarzyny, cenzura niewygodnych komentarzy? AMATORZY!!!
kibic2014-10-04 16:40:35
Mecz o 14:00 to lekka przesada wg mnie. Dobrze, że nie 9:30 rano. Całe szczęście za tydzień z Zaporożem mecz będzie pod wieczór a nie jak dzisiaj... o 12 w południe trzeba było wychodzić z domu. Wg mnie to nie jest dobra pora na mecze Ligi Mistrzów.
toja002014-10-04 17:48:47
dobry mecz, świetna atmosfera w hali! Tak trzymać kibice!!! Można bez Iskry? Można!!!!!
xyz2014-10-04 18:49:47
jeżeli to nazywasz doping uderzając w wachlarz to gratuluje
obiektywny2014-10-04 19:53:14
Świetna atmosfera na hali? W ogóle nie słychać co krzyczy ten młynek. Przy mocniejszym przeciwniku gdy gra nie będzie się kleić to ciekawe kto wtedy będzie ciągnął doping. Papaj chyba przez głośniki.
toja002014-10-04 21:18:36
hau, hau! Pieski z Iskry! Dzisiaj było extra - bez was!!!!
Tundziak2014-10-04 21:21:04
Dobrze że macie jedyny temat czyli doping, żenujące są te wasze lamenty na wachlarzyki czy na atmosferę w hali. Ja dopinguje od ponad 25 lat i gardło zdzieram nie marudząc czy ktoś wali w bęben czy ma wachlarzyk...

W czwartkowy (2 maja) poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia tira z busem, którym podróżowało ośmioro fanów Industrii Kielce. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.