Święto piłki ręcznej w Mielcu i pewne zwycięstwo Vive

16-10-2013 15:38,

Nie było niespodzianki. Vive Targi Kielce wygrały pewnie kolejne spotkanie w PGNiG Superlidze. W środę mistrzowie Polski na wyjeździe okazali się lepsi od Stali Mielec, a mecz zakończył się wygraną żółto-biało-niebieskich 38:31. W sobotę podopiecznych Bogdana Wenty czeka kolejne spotkanie Ligi Mistrzów, do Hali Legionów przyjedzie niemiecki THW Kiel!

Ivan Cupić

Koniec. Plan zrealizowany. Żegnamy się z Mielcem i wyjeżdżamy stąd z dwoma punktami. A już w sobotę Liga Mistrzów i mecz z THW Kiel! Za dzisiejszą relację dziękuje Wojciech Staniec.

60. min - Koniec, wygrywamy 7 bramkami!

57. min - W końcówce gra toczy się na zasadzie gol za gol. A kibice obu drużyn dopingują już wspólnie.

55. min -To bardzo dobry mecz Olafssona! Totti rzucił właśnie ósmą bramkę!

54. min - Dwie minuty kary dla Piotra Chrapkowskiego.

53. min - Ehhh.... Lijewskiemu piłka wypada z rąk... a bramkę dla Stalu rzuca Chodara.

52. min - Dwa karne. Najpierw dla Vive, wykorzystany przez Olafssona, zaraz dla Stali, ale tym razem obroniony przez Loserta.

51. min - No w to trudno uwierzyć, ale Stal wygrała grę w podwójnym osłabieniu 2:0...

51. min - Piękna wrzutka Stali i gol Sobuta. Kielczanie wychodzą z szybką akcją Lijewski podaje to Olafssona, który niestety upada. Islandczyk złapał się za nogę, ale po pomocy udzielonej przez służby medyczne może kontynuować grę.

49. min - Pierwsza kara dwóch minut dla Stali, a dokładniej dla Dżono! 8 sekund później Janyst fauluje Strleka i także wylatuje na dwie minuty! Mamy karnego do piłki podchodzi Olafsson i jest bramka! Gramy w podwójnej przewadze!

48. min - Piłkę w obronie odzyskuje Grabarczyk i przez całe boisko podaje ją do Strleka, a ten rzuca skutecznie!

47. min - Bardzo mądra akcja kielczan w ataku, gdy grali w osłabieniu. Obrońców ściągnął na siebie Aginagalde, dzięki czemu na akcję indywidualną mógł się zdecydować Tomasz Rosiński. Gdy w kolejnej akcji odzyskujemy piłkę i bramkę rzuca Lijewski to o czas prosi trener gospodarzy.

46. min - Zdenerwował się Bogdan Wenta, bo sędziowie najpierw stwierdzili, że nie było faulu na rzucającym Aginagalde, a po chwli odesłali na ławkę Manuela Strleka. Dwie bardzo dziwne decyzje...

43. min - Dwie minuty kary dla Chrapkowskiego, który faulował biegnącego do kontry Wilka. Jest też karny dla Stali, ale broni Losert! Dla Vive rzuca Rosiński!

42. min - Tomasz Rosiński zastępuje Grzegorza Tkaczyka, a Manuel Strlek Mateusza Jachlewskiego.

41. min - Takie flagi prezentują kibice z Kielc:

39. min - Ze skrzydła rzuca Chodara i pokonuje Loserta.

38. min - Bielecki do Tkaczyka i jest bramka "Młodego"! 24:17.

37. min - Druga kara dwóch minut dla Piotra Grabarczyka.

36. min - Broni Losert, piłka trafia do Chrapkowskiego ten przez pół boiska do Jachlewskiego i gol!

34. min - Karny dla Vive. Rzuca Aginaglde, ale broni Kryński. Dwie bramki dla Stali rzuca Chodara i prowadzimy już tylko trzema bramkami.

32. min - Olafsson dla Vive!

31. min - A teraz czas zacząć drugą połowę. Vive w obronie i w składzie: Losert, Olafsson, Lijewski, Grabarczyk, Chrapkowski, Tkaczyk, Jachlewski. Do ataku będą wbiegać Aginagalde i Bielecki.

Przerwa - Za nami zmagania miast! Ta zabawa bardzo spodobała się kibicom:

Przerwa - Zaraz konkurs, który organizuje klub Vive Targi.

Przerwa - Po pierwszej połowie prowadzimy w Mielcu 19:14.

30. min - Jachlewski źle do Musy, kontra Stali i gol Wilka. Nasi atakują długo, ale nie ma bramki.

29. min - Karny dla Stali. Do piłki znów podchodzi Kostrzewa i piłka trafia w słupek... ale odbija się tak, że łapie ją skrzydłowy Stali i rzuca bramkę.

28. min - Bardzo fajna akcja naszego zespołu! Buntić podaje do będącego na kole Jachlewskiego i jest bamkra "Siwego" to już jego trzecie trafienie w tym spotkaniu.

26. min - Kolejny pojedynek Bieleckiego i Kryńskiego tym razem dla tego drugiego.

25. min - Bielecki! Ależ uderzenie! Piłka po rękach obrońców Stali wpada do bramki Lecha Kryńskiego. Na parkiecie kilka chwil temu pojawił się Grzegorz Tkaczyk.

24. min - Rzuca Nicola Dżono, ale przy tej bramce był faulowany przez Grabarczyka, który otrzymuje dwie minuty kary.

24. min - A to zdjęcie młynu kibiców Stali:

22. min - Czas dla trenera Bogdana Wenty. Prowadzimy 15:9.

21. min - Kontra Vive... i kto pierwszy? Żeljko Musa! Kilka udanych parad zaliczył teraz Sławomir Szmal!

19. min - Faulowany był Musa. Do karnego podszedł Ivan Cupić i rzucił bramkę. 13:8.

17. min - Na prawym skrzydle pojawia się Thorir Olafsson i zaraz później rzuca bramkę!

15. min - Gospodarze grają dziś bardzo agresywną obroną i wychodzą wysoko pod naszych graczy. Teraz bramkę dla Stali rzucił Pribanić, szybko jednak odpowiedział Buntić. Prowadzimy czterema bramkami.

13. min - A to zdjęcie naszych kibiców:

11. min - Stal rzuca rzuca jedną bramkę, a nasi odpowiadają dwiema! 8:3.

9. min - Karny dla Stali, ale Szmal lepszy od Kostrzewy. Tracimy piłkę... do kontry biegnie Sobut i gol.

7. min - Po tym, gdy bramkę na 6:1 rzucił Cupić o czas poprosił trener gospodarzy.

5. min - Blok Grabarczyka i kontra Vive! Bramkę rzuca Cupić! Bardzo ładną bramkę z drugiej linii rzuca Karol Bielecki!

4. min - Jest pierwsza bramka dla Stali rzuca ją Grzegorz Sobut!

3. min - Kontra Vive i podobnie jak w Płocku pierwszy był Żeljko Musa! Niestety Chorwat zrobił przejście.

2. min - Rosiński do Cupicia i 1:0. Po chwili rzuca już sam "Rosa" i mamy 2:0!

1. min - Zaczynają kielczanie! Vive w składzie: Szmal, Jachlewski, Bielecki, Rosiński, Buntić, Cupić, Musa. Do obrony wbiegał będzie Piotr Grabarczyk.

18.31 - Stal także zaprezentowana.

18.28 - Na parkiet wybiegają mistrzowie Polski z Kielc!

18.27 - Już wszystkie światła zgas

18.25 - Gasną światla! No, część świateł. Kibice uderzają w wachlarze, już zaraz prezentacja!

18.24 - Do szatni udają się już piłkarze obu ekip.

18.22 - W hali pojawiają się powoli kibice z Kielc.

18.21 - Kilka minut temu przedstawiciele kieleckiego klubu rzucili piłeczki w stronę publiczności! W przerwie zapowiadany konkurs!

18.19 - Zgodnie z zapowiedziami w kadrze na to spotkanie nie ma Urosa Zormana. Liczymy, że Słoweniec wyzdrowieje i w sobotę będzie mógł zagrać przeciwko THW Kiel.

18.16 - Z hali Stali wita Was Wojciech Staniec! Już za kwadrans mecz! A teraz trwa rozgrzewka obu ekip:

16.30 - Zawodnicy Vive Targów Kielce wypoczywać nie mogą. Po boju z Orlen Wisłą Płock w Lidze Mistrzów, tym razem czeka ich powrót do ligowej rzeczywistości. W siódmej kolejce PGNiG Superligi podopieczni Bogdana Wenty awansem rozegrają spotkanie w Mielcu z tamtejszą Tauron Stalą. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

abcd2013-10-16 18:28:05
już uderzają w wachlarze :) ale wieśniaki z chęcin muszą miec zasmucone miny :)
I2013-10-16 19:19:57
Ciekawe czemu wieśniak abcd siedzi tylko przed kompem i komentuje, zamiast ruszyć tyłek gdzieś poza Kielce i wspierać swój zespół :) A, no tak, przecież 'i tak wygrają'. To jaka wasza liczba w Mielcu? I czemu znowu 0?
kibiCK2013-10-16 20:12:10
Nie śledziłem całej relacji, ale jak nie było kontuzji to jest dobrze. Oby wszyscy teraz byli w pełni sił, bo w weekend zespół czeka dużo trudniejszy przeciwnik i dobrze by było zagrać w pełnym składzie.
sceptyk2013-10-16 20:18:05
wasza ? a co kibicują innej drużynie ?
johny2013-10-17 00:26:24
Odsprzedam bilety (miejsca obok siebie) na mecz z THW Kiel. Info - roburo@o2.pl
Scyzor2013-10-17 11:12:14
abcd a ty gdzie byles pokemonie ?? Cwaniak w necie pi... w swiecie !!!!!!
BigOne2013-10-17 11:17:54
Jak widać innej bo ich nie było. Obecna tylko (jak zawsze) ISKRA i dlatego "sortowych" boli dupa o to. Prezes nie kazał jechać na wyjazd to ich nie ma, wielcy opłacenie kibice. Żałosne.
do bigone2013-10-17 11:45:19
Osobiście widziałem jednego kakafalowca. Miał szal Iskry i dobrze dopingowal. Także bez spiny. Może jeszcze nie jest x nimi najgorzej

Industria Kielce po dramatycznym meczu odpadła z Ligi Mistrzów. – Nie wiem, co stało się w ostatniej akcji, czy to był faul, czy o co tam chodziło – powiedział po spotkaniu Dani Dujszebajew, rozgrywający „żółto-biało-niebieskich”.
Industria Kielce po dramatycznym meczu odpadła z Ligi Mistrzów. – Uważam, że sędziowie w tej sytuacji powinni pójść z duchem gry i puścić akcję – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Mecz pełen zwrotów akcji przyszło nam oglądać podczas rewanżowego starcia Industrii Kielce z Magdeburgiem w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów, którego stawką było Final4 w Kolonii. Kielczanie walczyli bardzo zaciekle doprowadzając do rzutów karnych. Tutaj lepsi okazali się gospodarze.
Ponad 600 fanów Industrii Kielce pojawiło się w Magdeburgu, aby wspierać drużynę w ćwierćfinałowym starciu Ligi Mistrzów. Kibice „żółto-biało-niebieskich” przemaszerowali przez miasto.
Przed Koroną Kielce najważniejszy miesiąc w sezonie. Czy maj okaże się szczęśliwy i „żółto-czerwoni” pozostaną w PKO BP Ekstraklasie?
Industria Kielce zgłosiła sześciu młodych zawodników do decydujących starć w Orlen Pucharze Polski. Są to wychowankowie klubu, którzy przed kilkoma tygodniami świętowali znaczący sukces.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy pojedynek z Puszczą Niepołomice 1:1. – Nie jesteśmy zadowoleni z tego meczu, ponieważ musimy walczyć o zwycięstwa – powiedział po spotkaniu Dominick Zator, obrońca „żółto-czerwonych”.
W poniedziałek nie udało się wykonać milowego kroku w stronę utrzymania. Korona Kielce zremisowała w Krakowie z Puszczą Niepołomice 1:1 i wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego piłkarza żółto-czerwonych w tym meczu?
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. – Wszystko zależy od tego jak gramy po stracie gola, a wtedy najczęściej tracimy kontrolę nad meczem – powiedział po spotkaniu Martin Remacle, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 30. kolejce mecze najwyższej klasy rozgrywkowej obejrzało 144 475 osób.
Lider oraz wicelider na tarczy. Czy seria Hutnika doprowadzi krakowian do 1 ligi?
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” rozegrają wówczas rewanżowy mecz 1/4 finału z SC Magdeburg.
Po 139 dniach zawodnicy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza doczekali się kolejnego zwycięstwa w sezonie. Podbeskidzie coraz bliżej spadku do 2 ligi.
Kolejny przegrany mecz mają za sobą zawodnicy Radomiaka Radom. Na szczycie tabeli robi coraz ciaśniej.
Puszcza Niepołomice z kolejną zaliczką punktową prowadzącą do utrzymania. Klub grający ten sezon na stadionie Cracovii zremisował z Koroną 1:1, ma 33 punkty na koncie i kosztem żółto-czerwonych plasuje się nad strefą spadkową.
Korona Kielce wciąż w dramatycznym położeniu. Kielczanie zremisowali z Puszczą 1:1. Gola na wagę jednego punku zdobył Martin Remacle. Żółto-czerwoni aktualnie plasują się na 16. miejscu w tabeli. – Spodziewaliśmy się tego, co możemy zastać w Krakowie i rzeczywiście rywal postawił nam trudne warunki – mówi trener Kamil Kuzera.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. Bramkę dla „żółto-czerwonych” zdobył Martin Remacle, a dla gospodarzy Roman Yakuba.
Pokaźna grupa fanów Korony Kielce po 15.00 wyruszyła spod stadionu przy ulicy Ściegiennego do Krakowa, gdzie na miejscu będą wspierać swoją drużynę podczas walki o trzy punkty. Na arenie Cracovii podopieczni Kamila Kuzery zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Początek starcia o godzinie 19.00.
Przed Industrią Kielce rewanżowym mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Kielczanie zagrają na wyjeździe z SC Magdeburg – Najważniejsze natomiast jest serce i charakter. Uważam, że w tym meczu będzie decydowało wiele rzeczy – powiedział przed spotkaniem Artsem Karalek, obrotowy gości.
W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z SC Magdeburg – Jeśli będziemy robić to samo, co robiliśmy w pierwszym pojedynku, to znów wygramy jedną bramką – powiedział przed spotkaniem Andreas Wolff, bramkarz „żółto-biało-niebieskich”.
To historyczny moment dla kieleckiego klubu. W niedzielę łupem juniorów Polonii Kielce padły dwa medale!
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Polski rozegrają wówczas rewanż 1/4 finału z SC Magdeburg. – Jeżeli zagramy kompaktowo i zespołowo jako drużyna, nieszablonowo i nieprzewidywalnie, to właśnie tą jednością możemy ich pokonać – powiedział przed spotkaniem Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Podano dokładny terminarz fazy grupowej turnieju olimpijskiego szczypiornistów. W zmaganiach o medale może wziąć udział nawet ośmiu graczy Industrii Kielce.
To będzie mecz, którego stawką może być utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek! Korona Kielce gra dziś wyjazd z Puszczą Niepołomice. Czy żółto-czerwoni dźwigną ciężar gatunkowy tej rywalizacji i zdołają na stadionie Cracovii ograć beniaminka? Zapraszamy na relację tekstową NA ŻYWO!
Orlen Superliga podała dokładne terminy rozegrania meczów finałowych pomiędzy Industrią Kielce a Orlenem Wisłą Płock.
Korona Kielce wraca w tym sezonie na stadion Cracovii, by tym razem zmierzyć się z Puszczą Niepołomice. Stawka meczu jest bardzo duża, gdyż rywalizują ze sobą zespoły pretendujące do spadku z PKO BP Ekstraklasy. Gdzie można obejrzeć to spotkanie?
Bezpieczeństwo to jeden z kluczowych obszarów, na który zwracają uwagę osoby, które aktualnie poszukują pracy. Zgodnie z raportem „Kształtowanie kultury bezpieczeństwa i higieny pracy w organizacji” jest to jeden z najważniejszych czynników, który może zaważyć na tym, czy oferta zostanie uznana za atrakcyjną. Nie powinno więc dziwić, że coraz więcej przedsiębiorstw na poważnie analizuje ceny kursów KPP – byle tylko zapewnić pracownikom możliwość rozwoju w tym kierunku. Komu takie szkolenie przyd
Piłkarze Korony Kielce będą mogli liczyć na wsparcie licznej grupy „żółto-czerwonych” kibiców.
W 27. kolejce III Ligi grupy IV świętokrzyskie drużyny zanotowały różne rezultaty. Jakie?
Za nami jeden z ostatnich weekendów handballowych zmagań w niższych ligach. Tylko jeden ze świętokrzyskich zespołów mógł cieszyć się z wygranej.