Denis Buntić
Żelijko Musa
Tomasz Rosiński

odśwież

Koniec meczu - Tu inaczej być nie mogło. Nasza drużyna pewnie i efektownie wygrywa. Nasza relacja już się kończy. Do zobaczenia w weekend w Legionowie. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

59. min- Zorman do Musy, efektowana bramka. Po chwili znów rzuca Olafsson.

57. min - Piłka trafia do skrzydła, do Tomczaka. "Kopara" pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy.

55. min - Uros Zorman rzuca bramkę nr 40!

54. min- Jurecki wrzutka do Olafssona i gol! 39:21!

54. min - Tracimy kilka bramek z rzędu, ale spokojnie i wysoko wygrywamy 38:21!

51. min- W miejsce Jachlewskiego pojawia się Tomczak.

50. min- A spiker: "Klaszczmy! Dziewczyny bardzo się starają" ;)

48. min - Jest 35:17. A my czekamy już powoli na bramkę nr. 40, bo liczymy, że taka padnie ;)

46. min - Na ostatni kwadrans do bramki mistrzów Polski wchodzi Kamil Buchcic. Miejscowi kibice przed chwilą zaśpiewali: Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz MKS gra.... Ciekawe ;)

45. min- Przy stanie 33:16, o czas prosi trener gospodarzy.

43. min- Gramy w obronie systetem 5+1, z wysuniętym Jachlewski. Ten manewr zdaje egzamin. Olafsson ze skrzydła. 32:15.

42. min- Ładna akcja naszych zawodników. Szmal broni, Rosiński do Zormana, Zorman do Stojkovicia, który rzuca bramkę na 31:15!

40. min - Trochę to trwało, ale jest gol! 30 bramek? Chcemy więcej!

38. min - Bramkę nr 29 rzuca Olafsson. Bunticia zastępuje Rosiński.

37. min - Wysokie prowadzenie? To nic. Nasi zawodnicy nadal są bardzo skupieni!

35. min- Znów kontra! Rzuca Stojković. A po chwili dwie minuty kary otrzymuje Piotr Grabarczyk. Jest też karny dla gospodarzy, ale broni Szmal!

33. min- Dwie minuty kary dla Zormana i karny dla Piotrkowa. Jest bramka. 25:12. Ale piękną bramkę z koła rzuca Thorir Olafsson, a także broni Sławek Szmal!

31. min - Drugą połowę zaczynamy od bramki z kontry Stojkovicia. Trener Wenta dokonał kilku zmian. Za Strleka wszedł Jachlewski, za Rosińskiego Zorman, za Cupicia Olafsson, a w bramce pojawił się Sławek Szmal. W ataku będzie grał także Karol Bielecki, a w obronie w jego miejsce Piotr Grabarczyk.

Przerwa - A tak po trzydziestu minutach prezentowała się tablica wyników:

Przerwa - Obie drużyny wyszły już na drugą połowę. Zaraz zaczynamy!

Przerwa - W pierwszej połowie nasi zawodnicy bardzo dobrze. Dużo było szybkich akcji i kontr.

Przerwa - Po pierwszej połowie prowadzimy 24:11.

29. min- Kolejne kontry Vive Targów! już 23:11.

27. min - A to zdjęcie miejscowych kibiców:

26. min- Kontra Vive (kolejna) Cupić podaje Strleka, który jest faulowany. Mamy karnego i Ivan rzuca na 21:11.

25. min- Znów Rastko! Tym razem po podaniu Bunticia!

24. min - Cupić przez całe boisko do Stojkovicia i jest gol!

23. min- Trochę niedokładności w grze obu drużyn. Ale jaka bramka! Mieliśmy kontrę. Piłka trafiła do lężącego już praktycznie Strleka. Jednak Chorwat złapał piłkę i rzucił na 18:11.

21. min- Zmiana w Vive. Stojković za Musę.

18. min - Znów karny dla Vive. Po bardzo ładnym podaniu Bunticia do Musy, Żelijko był faulowany. Do piłki podchodzi Cupić i już jest 16:9. Rozgrzewa się Rasto Stojković.

17. min - Jest i bramka kolejnego rekonwalsecenta, czyli Manuela Strleka. Podawał mu Tomek Rosiński.

15. min- Karny dla Vive. Do piłki podchodzi Cupić i gooool! W prawy górny róg! 14:9.

13. min- Ivan Cupić! To już jego czwarte trafienie!

12. min - Nasi kibice są w Piotrkowie bardzo głośni. Cały czas wspierają swoją drużynę. A to ich zdjęcie:

11. min- Do obrony Denisa Bunticia zastępiuje Piotr Grabarczyk.

9. min - Trojanowski z karnego. Prowadzimy 8:4.

8. min - Dwie bramki z rzędu zdobywa Ivan Cupić! Tak długo czekaliśmy na takie bramki! Brawo Ivan!

6. min- W hali w Piotrkowie jest także grupa kibiców z Kielc, którzy dopignują nei tylko głośno, ale i kulturalnie. Czego niestety nie można powiedzieć o fanach miejscowych.

5. min- Dobry początek w wykonaniu naszej drużyny. Gramy dobrze w obronie, a także kilka piłek odbił Venio Losert.

3. min - Dzidziuś i 3:0, aaaj już 4:0, bo bramkę rzuca Musa. O czas prosi trener gospodarzy. Nasi zawodnicy grają dziś na żółto:

1. min- Na trybunach głośne Rosa! Rosa! Bo bramkę rzucił Tomek Rosiński. Po chwili mamy kontrę, Rosiński do Musi i 2:0!

1. min - Vive w składzie: Losert, Cupić, Buntić, Rosiński, Jurecki, Strlek, Musa. Zaczynamy w ataku!

17.58 - Na parkiecie są już mistrzowie Polski, zawodnicy Vive Targów Kielce! Zaprezentowany został także zespół z Piotrkowa. Spotkanie poprowadzą sędziowie Leszczyński i Piechota z Płocka.

17.55 - W składzie na dzisiejszy mecz są Ivan Cupić, Tomasz Rosiński oraz Manuel Strlek!

17.53 - Witamy z hali w Piotrkowie! Do meczu jeszcze siedem minut. Obie drużyny już w szatni, teraz czas na występ tancerek!

17.30 - Środowym meczem z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski zespół Vive Targów Kielce zacznie najważniejszą część sezonu. Mistrzowie Polski stoją przed szansą zdobycia aż trzech trofeów. W pojedynku w Piotrkowie nie zagrają najprawdopodobniej Krzysztof Lijewski i Grzegorz Tkaczyk. Przeczytaj zapowiedź meczu!