58' Patryk Rachwał
Grzegorz Baran
38' Szymon Sawala
Bartosz Żurek
46' Mouhamadou Traore

Rezerwowi:
Damian Podleśny
28' Raul Gonzalez
Krzysztof Michalak
Łukasz Grzeszczyk
75' Michał Mak
Kamil Późniak
45' Dawid Nowak

odśwież

Koniec. Kielczanie odnoszą 3 zwycięstwo w tej rundzie. Ważne punkty w walce o spokojny ligowy byt stają się faktem, ale nerwówki z końcówki boiska złocisto-krwiści mogli by kibicom poprostu oszczędzić. Mateusz Buchta! dziękuję za uwagę.

89.min - Ogromnym sprytem wykazał się teraz Łukasz Sierpina, który widząc że sam nic nie ugra w narożniku boiska wywalczył rzut rożny.

87.min - GKS poczuł wiatr w żagle.  Dośrodkowie na dłuży słupek zamykał Michalski, ale w tej sytuacji zabrakło mu precyzji i szczęścia.

85.min - Kolejna kapitalna kontra Korony! Piętą piłkę do Sierpiny zgrał Maciej Korzym, ta trafiła później do Jovy, ale strzał Bośnika zablkowali obrońcy gości.

82.min  Denerwuje się trener Ojrzyński, denerwuje się też na swoich kolegów Maciej Korzym. Panowie przydała by się ta bramka na 2:0!

79.min -  Kielczanie cofnięci na własną połowę. Interwencją poza polem karnym musiał ratować się Zbigniew Małkowski, za co ukarany został żółtą kartką.

76. min  - Dzisiejsze zawody na kieleckim stadionie ogląda dziś 6427 osób. Bardzo mało zważywszy na porę i pogodę jakś dziś mamy.

74.min  - Goście na arenie Kielc.

70.min - Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisku pojawiŁa się wychowanek Korony, Łukasz Jamróz, który zastępuje zmęczonego i pobijanego Mateusza Stąporskiego.

67.min - Groźne uderzenie zza 16-stki w wykonaniu Stąporskiego.

63.min  - Zmiana w ekipie Korony. Gromkimi brawami żegnany jest schodzący z boiska Aleksandar Vuković. W jego miejsce na boisku pojawia się Paweł Zawistowski.

60.min  - No panowie jak nie teraz to kiedy! - Chciało by się powiedzieć. Korona ma idealną okazję do dobicia rywala.

58.min - Goście kończyć będą mecz w dziesiątkę. Przepychanki w polu karnym GKS-u. Rachwał uderza łokciem Stąporskigo za co ogląda czerwoną kartkę.

55.min - Po tej bramce dla Korony nastroje kibiców zmieniły się diametralnie. A tak z gola Jovki cieszyli się piłkarze złocisto-krwistych.

52.min - Kolejna groźna akcja Korony! Dośrodkowanie w pole karne gości przedłużył Stano, a centymetów zabrakło Aleksandarowi Vukoviciowi, żeby zamknąć tę akcję.

48.min - GOOOOOOOOOL! KAPITALNY DRYBLING MACIEJA KORZYMA W POLU KARNYM GOŚCI. NAPASTNIK KORONY WYKŁADA PIŁKĘ JOVCE A TEN STRZAŁEM Z 16 METRÓW POKONUJE ZUBASA I KOŃCZY JEGO PASSĘ BEZ STRATY BRAMKI!

46.min - Po jednej zmianie dokonali w przerwie obaj trenerzy. W drużynie Korony na boisku pojawił się Łukasz Sierpina, który pojawił się w miejsce Kamila Kuzery. W ekipie gości na boisku zameldował się natomiast Dawid Nowak, który zastąpił Traore.

Przerwa  - Widzieliście już filmik z nietypowym prezentem jaki od od drużyny dostał Tomasz Lisowski? Jeśli nie to polecam wam go gorąco! Można się pośmiać!

Przerwa - Po tych 45 minutach mamy mecz na remis. Ale czy sprawiedliwy to jest wynik? Zdecydowanie więcej z gry mają gospodarze. Graczom Korony brakuje jednak skuteczności.

45.min - Zubas! W tym bramkarzy mamy już 1:1. Kapitalną interwencją tym razem popisał się Litwin. Zamieszanie w polu karnym gości. Zza 16-stki uderzał Jovanović, ale jakimś cudem piłkę zdołał odbić bramkarz GKS-u.

43.min  - Małkowski!!!!  Jedna z niewielu groźnych akcji gości. Na bramkę Korony szarżował Traore, ale napastnik przegrał ten pojedynek! Zbyszek bardzo dobrze wyczuł jego intencję i zatrzymał rywala.

38.min - Po chwili "odpowiedź" GKS-u. Brutalnie faulowany Jova i żółtą kartą ogląda Sawala.

36.min - No i wykrakaliśmy... Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany został Kamil Kuzera.

30.min - Bardzo aktywny w ataku Korony jest dziś Mateusz Stąporski. Przed chwilą poraz kolejny było gorąco pod bramką Zubasa, właśnie za jego sprawą.

27.min - Janota! Pomocnik Korony będąc w polu karnym gości mógł zrobić w zasadzie wszystko! Strzelić, podać, aa nawet wrzucić piłkę na dłuższy słupek. Wybrał rozwiązanie najgosze z możliwych. Strzał gorszą nogą powędrował obokj bramki.

24.min  - Kolejna groźna akcja Korony! Na bramkę Zubasa szarżował Stąporski, ale dobrze poradzili sobie z nim obrońcy gości.

20. min  - Od pierwszych minut na boisku biega dziś Kamil Kuzera. Jak narazie kapitan Korony jest dziś "zdecydowanie spokojniejszy w zagraniach" niż w poprzednich meczach.

17.min - A-  tak prezentuje się dziś kielecki młyn.

13.min  - Kolejna groźna akcja Korony!! Tuż przed polem karnym gości do piłki dopadł Kamil Kuzera. Jego potężne uderzenie zblokowali jednka obrońcy GKS-u.

6.min  - Emilijus Zubas. Bramkarz GKS-u jest prawdziwym odkryciem tej rundy. Litwin nie puścił bramki w pięciu kolejnych meczach tej rundy. Jakby ktoś nie wiedział jak ten pan wygląda to ta fotka powinna wam pomóc:

3.min - Pierwszy groźny strzał gospodarzy! Piłkę z rzutu wolnego dośrodkował ponownie Golański, obrońcy wybili piłkę przed pole karne. Tam dopadł do niej Vlastimir Jovanović, ale jego uderzenie poszybowało wysoko nad bramką.

1.min -  No i zaczęli! Aut na wysokości 16-stki GKS-u. Paweł Golański wrzuca piłkę w pole karne Zubasa, ale nic groźnego z tej akcji nie wyszło.

14.26 - Składy obu ekip już znamy! W druzynie Korony po baaaaaardzo długiej przerwie wraca Aleksandar Vuković. Trener Leszek Ojrzyński zdecydował się także na Mateusza Stąporskiego, który również zagra dziś od pierwszej minuty.

14.19  - No to zaczynamy to zamieszanie! Korona Kielce - GKS Bełchatów! Mimo, że o punkty walczyć będa dziś drużyny z dołu tabeli to mamy przeczucie, że emocji dziś nie zabraknie! Mateusz Buchta Witam i zapraszam na dzisiejszą relację Scyzorykiem wyrytą!

13.00 - To będzie ważny mecz dla „żółto-czerwonej” ekipy. Jeżeli Korona Kielce nie chce w końcówce sezonu nerwowo spoglądać za swoje plecy, nie może przegrać na własnym boisku z GKS-em Bełchatów. Zadanie to jednak nie należy do najłatwiejszych, gdyż „Brunatni” na wiosnę jeszcze nie okazali się gorsi od rywala. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

młody2013-04-07 13:18:35
goool 0: 1
kris ck2013-04-07 13:21:00
Z kim mamy wygrac jak nie z Torfiorzami? Pomozmy Koronce glosnym dopingiem.
wark2013-04-07 13:38:35
jest transmisja na polsacie ??
TK2013-04-07 13:41:46
KORONA MKS !!!
CARloS2013-04-07 13:43:16
Takie troche z innej beczki bo widze ze nikt nie kwapi sie by zamiescic tę HITOWA NOWINE! Znicz PRUSZKÓW 57- 23 UMKS KIELCE i te dwa zespoly walcza o utzymanie :D HAHJAAHAHAHAHAHHA ale pompa ! IDZCIE DO UV SWIETOWAC MECZ!