39 bramek na 50. urodziny Wenty. Ale styl mógł być lepszy

19-11-2011 16:01,

Piłkarze Vive Targów Kielce w pierwszej połowie meczu z Powenem Zabrze zapomnieli chyba, że dzisiaj swoje 50. urodziny obchodzi trener Bogdan Wenta. Gospodarze do przerwy spisywali się słabo i tylko remisowali. Na szczęście "żółto-biało-niebiescy" przebudzili się w drugiej części spotkania, i ostatecznie wygrali 39:27.

Witalij Nat 3

Koniec. Kolejny mecz już w środę, gdy do Hali Legionów przyjedzie Miedź Legnica. Za uwagę dziękuje Tomasz Porębski.

60. min - Koniec spotkania. Vive wygrywa z Powenem 39:27. Plan wykonany. Dobra druga połowa i bardzo słaba pierwsza.

59. min - Na końcu pokażemy Wam, jak dzisiaj prezentuje się Hala Legionów.

58. min - Oj, niemiłosiernie kiwają bramkarzy Powenu kielczanie... Teraz Stojković. 37:26.

57. min - A teraz, w dokładnie taki sam sposób, chciał to powtórzyć Kuchczyński, lecz mu się to nie udało.

55. min - Szybka kontra Vive, biegnie Jurasik środkiem, sam na sam i... super efektowna kiwka "Józka"! Gol! 35:26.

54. min - A na boisku witamy Jachlewskiego. "Siwy" szybko doszedł do dobrej sytuacji, próbował minąć bramkarza, ale rzucił minimalnie niecelnie.

51. min - Upodobał sobie lobowanie bramkarza Tomczak, który znów popisał się ładnym rzutem. Trochę gorzej zachował się po chwili Buntić, który otrzymał dwie minuty kary.  32:24.

50. min - A teraz rzut karny pod drugą bramką. Niestety, Stojković fatalnie podłuje. 31:24.

49. min - Cleverly, który gra dzisiaj od początku, świetnie obronił rzut karny! Klasa. 30:22.

46. min - Przewaga rośnie do siedmiu bramek po golu Stojkovicia. Tymczasem karę dwóch minut otrzymał Zorman, który praktycznie przed chwilą pojawił się na parkiecie. 29:22.

43. min - Mamy 20. i 21. gola dla Powenu, więc to dobra chwila, żeby zaprezentować kibiców gości. Ilu ich dokładnie jest - trudno nam powiedzieć.

42. min - Przewaga Vive rośnie, a gracze Powenu nie są już tak skuteczni, jak w pierwszej połowie. Mieliśmy po bramce Niedośpiała i Tkaczyka. Dwie minuty kary dla "Młodego", to już drugie upomnienie tego zawodnika. 26:19.

39. min - Jak zdobył teraz bramkę Jurasik? "Wziął, rzucił i trafił" - opis sytuacji przez Wojciecha Stańca. Taki pomocnik to prawdziwy skarb. 25:18.

38. min - Przegrywały, ale zremisowały! KSS Kielce - AZS Politechnika Koszalińska 30:30. Wkrótce relacja w naszym portalu. A na Bocznej gol Rosińskiego i czas bierze trener Powenu. 23:17.

37. min - Świetna interwencja Cleverly'ego i dalszy popis w ataku. Znowu ze świetnej strony zaprezentował się Kuchczyński. 22:17.

34. min - Chyba w szatni była mała reprymenda, bo kielczanie grają dużo, dużo lepiej. Ładna akcja Rosińskiego i gol. 20;17.

32. min - "Lisek" pozazdrościł "Józkowi" i zrobił jeszcze ładniejszą akcję. Świetny gol Kuchczyńskiego. 18:16.

31. min - Początek drugiej połowy. Na boisku pojawiają się Jurasik i Kuchczyński. I "Józek" szybko popisał się ładnym golem. Prowadzimy! 17:16.

PRZERWA. A tak wyglądają dziewczyny z Zabrza, które nam dzisiaj tańcują na parkiecie. I nie tylko, bo czirliderki w trakcie meczu stanęły wraz z kibicami Powenu i mocno dopingowały swój zespół. To nam się podoba. Oto i biało-zielone ludki:

PRZERWA. Pamiętajcie, że na Wasze pytania wciąż czeka, i tylko do poniedziałku, Rastko Stojković. Szczegóły - TUTAJ.

30. min - Niemal z gwizdkiem oznaczającym przerwę, bramkę z lewego skrzydła rzucił Niedośpiał. To jego trzeci gol w tym spotkaniu. Po pierwszej połowie remis 16:16.

30. min - Rzut Powenu, słupek, ale ofiarnie do piłki rzuca się Mogielnicki i dobija. Piłka w siatce, remis. Vive jednak ruszyło do szybkiego ataku i Tomczak ładnie przerzucił bramkarza gości.

29.min - Festiwal błędów graczy Vive w ataku, duża nonszalancja gospodarzy. 15:14, choć powinno być co najmniej dwie bramki wyżej.

27. min - I dwie bramki przewagi, bo do siatki trafił Rosiński. Kielczanie jednak długo z tego "wysokiego" prowadzenia się nie cieszyli, bo drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Lasoń. 14:13.

24. min - Świetny rzut z dalszej odległości Dzimitrego Marhuna. Znów remis, ale chwilowy - szybka akcja gospodarzy, gol Bunticia. 13:12.

22. min - Meldunek z Krakowskiej, gdzie KSS gra z AZS-em Politechniką Koszalińska. Po pierwszej połowie jest niestety 16:14 dla drużyny gości... Za to w Hali Legionów Vive wreszcie wychodzi na prowadzenie. Gol Olafssona i czas bierze trener Powenu, Bogdan Zajączkowski. 12:11.

21. min - Najpierw władze klubu, potem kibice... Ahh, fajnie jest mieć urodziny. Ale, jak widzicie, prezentów nie wręczał Bertus Servaas, którego nie ma na dzisiejszym meczu.

20. min - Powen znów na prowadzeniu, ale po chwili sprytnie rzut karny wykorzystał Stojković. 10:10.

19. min - Mamy remis. Świetną interwencją popisał się Cleverly, a potem na przebój poszedł Buntić. Mamy wrażenie, że jakby gospodarzom bardziej się chciało, to wyglądałoby to zupełnie inaczej... Lepiej.

18. min - Wreszcie agresywniej zagrali w obronie kielczanie i mogło to przynieść efekt w postaci wyrównania, ale niecelny rzut oddał Rosiński. 8:9.

15. min - Wtedy lewym skrzydłem, teraz prawym. Marhun rzuca świetnie i piłka najpierw odbija się od słupka, a potem wpada do bramki. Dwa gole przewagi Powenu! 7:9.

14. min - Wenta znowu rozkłada ręce, bo zabrzanie przeprowadzili niezwykle prostą akcję na skrzydle. Gracze Vive nie zdołali jej jednak zatrzymać. 7:8.

13. min - Wenta obchodzi dzisiaj urodziny, ale jego piłkarze prezenty sprawiają rywalom... Bardzo słaba obrona w wykonaniu gospodarzy, Nat wchodzi po raz kolejny w defensywę jak w masło. 7:7.

11. min - Co za kunszt Nata! Tomczak podaje piłkę przed własną bramkę do Bunticia, a Ukrainiec złapał ją w locie i umieścił w bramce. Na tablicy świetlnej jest już jednak remis. Gol Stojkovicia z karnego. 6:6.

9. min - Całkiem wyrównany mecz w Hali Legionów, goście nie dają się tak łatwo kielczanom. Powen jest skuteczny. Dzięki temu zabrzanie wychodzą znowu na prowadzenie. 4:5.

8. min - A gdyby ktoś zapomniał, jak wygląda Witalij Nat... Tak, tylko że w barwach Powenu.

7. min - I gola dla Zabrza zdobywa Nat. Remis trwał jednak tylko chwilkę, bo przebudził się Buntić.

4. min - Niespodzianka, bo pierwszego gola w spotkaniu zdobyli goście, konkretnie Stodtko. Szybko jednak wyrównanie Tkaczyka i bramka z kontry Tomczaka. 2:1.

3. min - A to ciekawe, nowy dla nas obrazek, musimy się przyzwyczaić. Nat w drużynie z Zabrza gra na środku rozegrania. A przecież w Kielcach zawsze był lewoskrzydłowym.

1. min - Początek meczu. Vive w składzie: Cleverly, Olafsson, Buntić, Zaremba, Jurecki, Tkaczyk, Tomczak.

17.30 - Otrzymaliśmy "tajne info", że kibice mają wręczyć prezent trenerowi Bogdanowi Wencie, który dzisiaj obchodzi swoje 50 urodziny. Wszystkiego najlepszego!

17.27 - Prezentacja drużyny Powenu, duże brawa otrzymał Witalij Nat, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił barw Vive.

17.25 - Na parkiecie publiczność rozbawia ekipa czirliderek z Zabrza. Ciekawe, czy będzie to najlepszy występ zabrzan w dzisiejszym dniu...

17.22 - Na trybunach pełen luz, ale i wokół boiska nie jest zbyt gorąco... Tomasz Mgłosiek, trener przygotowania fizycznego, na przykład przegląda najświeższą prasę. Pewnie jakby miał laptopa w ręku, to zajrzałby na CKsport!

17.15 - Zabierzcie stąd Wojciecha Stańca, który nie daje człowiekowi pisać relacji, tylko chce ciągle oglądać prywatne zdjęcia... Wracamy do meczu. Dzisiaj Vive bez Piotra Grabarczyka, który w cywilnym ubraniu przygląda się rozgrzewce swoich kolegów.

17.10 - Witamy z Hali Legionów, gdzie wkrótce rozpocznie się mecz Vive z Powenem. I widać, że dzisiaj przed nami spotkanie ligowe, atmosfera i zainteresowanie dużo słabsze niż w przypadku środowego starcia z Atletico Madryt. No, ale co się dziwić...

16.15 - Nie zwalniają tempa piłkarze Vive Targi Kielce. W sobotę ich rywalem będzie beniaminek PGNiG Superligi, NMC Powen Zabrze. – Jest to zespół lepszy niż w poprzednich latach – uważa rozgrywający kieleckiej drużyny, Tomasz Rosiński. Przeczytaj zapowiedź spotkania!

------------

VZ2011-11-19 17:03:51
Autokar z kibicami Vive został zaatakowany przez Viret Zawiercie, w ręce klubu z Zagłębia Dąbrowskiego trafia flaga i kilka szali.
@VZ2011-11-19 17:22:50
Jakim cudem? Nie było przecież żadnego wyjazdu..,
W.S.2011-11-19 17:23:55
To może redaktor prowadzący tą relację pokaże jakieś zdjęcia nam?
Iskra!2011-11-19 18:15:26
No Nasi muszą się ogarnąć! Żeby do przerwy remisować z beniaminkiem to szok :/ ale i tak jestem z nimi ! ;)
gutek gucio2011-11-19 18:18:06
pokażcie kibiców z Zabrza jeśli możecie :)
Iskra!2011-11-19 18:20:16
bart2011-11-19 18:26:08
pokażcie zdjęcie kibiców z Zabrza
Iskra!2011-11-19 18:29:05
Pozdrowienia dla prowadzącego relacje :) Możecie zrobić zdjęcie klubu kibica ? :P
ręczny2011-11-19 20:27:22
Skończyło się dwunastką choć mogło być więcej, ale to już nie jest aż takie ważne. Dobrze, że Siwy już wrócił do zespołu.
tico2011-11-20 10:15:09
Kiedy ta farsa sie skonczy,z beniaminkiem remis do przerwy???W LM kwach,ile jeszcze mozna sprowadzic zawodnikow zeby cos sie ruszylo ? i jak dlugo jeszcze bedzie Wenta ???