Prezes Korony zapowiada dymisję. Niemieccy właściciele rezygnują z klubu

24-07-2020 10:40,
Mateusz Kaleta

Dużo nowych wieści w sprawie sytuacji Korony Kielce odsłoniło nadzwyczajne spotkanie radnych z prezydentem miasta Bogdanem Wentą oraz władzami klubu. Stanowisko większościowego akcjonariusza przedstawił prezes Korony, Krzysztof Zając, który spotkał się z rodziną Hundsodorferów w Niemczech. - Niemieccy właściciele rezygnują z klubu. Bez względu na to, czy Korona dostanie licencję w pierwszej lidze, czy nie, składam dymisję - zapowiedział prezes Korony. Jednocześnie przyznał, że sytuację niemieckich właścicieli zainteresowała się... niemiecka policja.

- Jako prezes zaarządu w stu procentach biorę odpowiedzialność za wynik sportowy. W tym momencie zależy mi tylko na tym, aby doprowadzić klub do szczęśliwego zakończenia. Nie chcę wracać do tego, co było. Niezależnie od tego, czy otrzymamy licencję na grę w I lidze, czy nie, złożę dymisję. Chcę ten proces licencyjny Korony doprowadzić do końca - poinformował prezes Korony Kielce, Krzysztof Zając.

- Wychowywaliśmy młodzież, która przez 2,5 roku teraz w miarę pokazuje się z dobrej strony. Jesteśmy pewni 2-3 zawodników, którzy osiągną poziom gwarantujący finansowanie ze sprzedaży. Szkoda, że nie udało się tego wcześniej. Szkoda, że spadamy teraz, bo w następnym sezonie spada jedna drużyna. Dziś otrzymuję dziesiątki telefonów od klubów ekstraklasy, które chcą wziąć naszych młodych zawodników. Nie ma takiej opcji, bo ci piłkarze mają z nami obowiązujące kontrakty. Inni nie wezmą ich za czapkę gruszek - podkreślił.

Prezes klubu przedsatwił jednocześnie jasne stanowisko większościowego właściciela - rodziny Hundsdorferów. - Chcą wyjść z klubu. Wysłali do pana prezydenta ofertę (miasto ma prawo pierwokupu klubu - przyp. red.). Nie znam jej. Poszła wczoraj mailem. Jeśli jej warunki zostaną zaakceptowane, to do podwyżenia kapitału może dojść choćby jutro i wycofują się z klubu - poinformował Krzysztof Zając.

Odniósł się również do swojego spotkania z Dirkiem Hundsdorferem, którego odwiedził w środę w Bremie. - Tak naprawdę to rodzina nie chciała sie ze mną spotkać. Ich stanowisko było znane dwa, trzy tygodnie temu. Jestem z nimi w bardzo dobrych stosunkach. Zrozumiałem to, dlaczego nie chcieli się spotkać, dopiero, gdy u nich byłem. Położyli mi na stole grubą książkę tekstów. Wyzywani od oszustów, złodziei, poszukiwani listem gończym. Nie zasłużyli na to, bo włożyli w ten klub dużo pieniędzy. Zainteresowała się tym niemiecka policja. Jesli niektórzy bohaterowie uważają, że tak pomogą Koronie, to nie zdają sobie sprawy z konsekwencji. Wtedy zrozumiałem, dlaczego oni tak postępują. Rezygnują ze wszystkiego, Mają swoje udziały w klubie, ale co będzie dalej, w ogóle im nie zależy - powiedział Krzysztof Zając.

Otrzymanie oferty przejęcia klubu od niemieckiego akcjonariusza potwierdził prezydent Kielc, Bogdan Wenta. - Mail przyszedł do nas wczoraj o godz. 18. Unikam określeń: oferta, propozycja. Musimy to przeanalizować z punktu prawnego. Nie możemy na razie o tym mówić publicznie: mamy pewne zobowiązania. Dziś rano daliśmy go do tłumaczenia, aby mieć pewnośc z prawnego punktu widzenia - podkreślił.

Szef miasta odniósł się również do sytuacji sportowej klubu. - Stoję na stanowisku, aby zrobić wszystko, aby Korona otrzymała licencję. Po spotkaniu ze Zbigniewem Bońkiem, o które sam poprosiłem, wiem już, co gwarantuje Ekstraklasa, a co I liga. Naszym zadaniem jest teraz zbudowanie prognozy finansowej. To nas obowiązuje do 5 sierpnia. To jedyny warunek. Spełniamy wszystkie pozostałe, dotyczące m. in. aspektów infrastrukturalnych - podkreślił.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

fot: Maciej Urban

 

Wasze komentarze

MarianoItaliano2020-07-24 11:17:00
Polecam dobry komentarz na WP "Marek Wawrzynowski: Korona Kielce ośmiesza całą polską piłkę [FELIETON]". Idealne podsumowanie
Rafson2020-07-24 11:18:07
Haha a Zająć jak zwykle odwraca kota ogonem. Byly wyzwiska i list gończy dlatego, że Niemcy nie pojawiali się na kilku z rzędu posiedzeniach i lecieli w ch...a z kibicami i wszystkimi zainteresowanymi Koroną więc nie próbuj wmówić nam, że zrezygnowali przez kibiców haha
Don2020-07-24 11:21:09
czym dla Pana jeszcze prezesa jest "doprowadzenie klubu do szczęśliwego zakończenia" ?!
MarianoItaliano2020-07-24 11:31:36
Niestety jestem przekonany że niemcy złożyli "ofertę" z tych nie do zaakceptowania. Chcą odzyskać jak najwięcej wtopionej kasy. Doprowadzili do momentu gdzie każdy dzień jest na wagę złota i będą chcieli wykorzystać ogromną presję wywieraną na przedstawicieli miasta. Pójdzie informacja że miasto przecież może uratować klub, wystarczy że zaakceptuje niekorzystną ofertę. I mamy pat. To się dobrze nie skończy..
Niech spierd.. pajace2020-07-24 11:37:40
Zając to w ogóle parodia, koleś nie powinien nigdy zajmować stanowiska prezesa, chyba że w ostatniej lidze.
Zając2020-07-24 11:44:34
- Wychowywaliśmy młodzież, która przez 2,5 roku teraz w miarę pokazuje się z dobrej strony. Jesteśmy pewni 2-3 zawodników, którzy osiągną poziom gwarantujący finansowanie ze sprzedaży. Szkoda, że nie udało się tego wcześniej.
Co za brednie.
ixon2020-07-24 12:23:18
Oni i tak za to pierdną.
Korona jako klub to spółka, podlegająca pod Kodesk Spółek Handlowych.
Działanie na szkodę spółki jest karalne, to nie jest jdg której można sobie robić co tylko przyjdzie do głowy.
I nie ma znaczenia czy jest jakaś książka z wyzwiskami czy nie.
Spółka dalej podlega prawu. Jeśli tylko ktoś na poważnie się tą sprawą zajmie, już po unormowaniu sytuacji, Szkopy będą mieć ciepło.
jaNO2020-07-24 12:52:34
20 mln złotych zainwestowane w Koronę ?
noooooo, jeśli takie informacje są w niemieckiej ofercie dla miasta to Korona jest załatwiona na amen. Nigdy się nie dogadają , 10 lat ciągania się po sądach, nikt za to nie odpowie. Trudno , zaczniemy od III ligi jako Korona 1973
tr2020-07-24 13:01:16
A śmialiśmy się z INWESTORÓW Z SENEGALU.......
Ss2020-07-24 13:01:51
Drodzy Państwo czeku wy nic nie piszecie o byłym Prezydencie Lubawskim to od niego trzeba zacząć ta cało patologie . To co on zrobić i zarobił na koronce to tylko on sam wie od tego kolesia zacznijcie
Mrowa2020-07-24 13:03:11
Liczę na to że Prezydent Kielc jako były sportowiec nie pozwoli aby Koronka przestala istniec. A wy wszyscy którzy wieszaliscie psy na Wencie jeszcze będziecie mu na meczach dziękować
Bcn2020-07-24 13:09:07
Kto na oklamal w ostatnim oswiadczeniu juz przetlumaczonym na j.polski, ze niemieccy wlasciciele zostaja z Korona?

Cyt.:\'Prezes klubu przedsatwił jednocześnie jasne stanowisko większościowego właściciela - rodziny Hundsdorferów. - Chcą wyjść z klubu\'.
Pan prezes wraz z rzecznikiem?
Zly2020-07-24 13:32:59
MarianoItaliano, brawo za komentarz, w punkt!
Co do klubu to glowna wine i tak ponosi dla mnie ten kaprawiec Gino. Zajac to chyba figurant w duzym stopniu.
ktoś tam2020-07-24 13:40:12
@ixon, nie akcjonariusze, a Zarząd i Rada Nadzorcza
Pytanko2020-07-24 13:48:22
Odnosząc się do wypowiedzi pana prezesa, który twierdzi , że już 3 tygodnie temu było znane stanowisko właścicieli . To jak wytłumaczyć mail w którym pisze ze przyjadą do Kielc , dokapitalizują i jeszcze wychwalają prezesa za super pracę .
Co za radość2020-07-24 13:51:40
Zająca NIE BĘDZIE JUŻ W KORONIE!!!!! SZKODA ŻE Z PSEUDO GINO NIE ODSZEDŁ
misiekCK2020-07-24 13:57:02
Przecież prezes napisał, że Właściciel podniesie kapitał klubu i wycofuje się. Prezes Zając do dymisji. Macie czego chcieliście. Teraz miasto nie będzie miało wyboru i przejmie klub. Ekstra no nie? Ja jestem przeciwny jak większość Kielczan, aby miasto przejęło klub. A może popatrzmy na to inaczej, że w Polsce nie da się zrobić interesów, bo jeżeli klub notuje dołek to od razu wszystkich chcemy powiesić? To tylko sport.... A WL podziękujcie, że po sprzedaży klubu przez Pana Klickiego przejął klub i go trzymał w Ekstraklasie przez tyle lat. Może popełnił błąd i trzeba było olać klub i spuścić go do IV ligi jak Polonie Warszawa czy Widzew... ale wówczas pisalibyście przecież że były prezydent nic nie zrobił by ratować klub. Nie inaczej będzie tym razem. Teraz Wenta przejmie klub i będzie bohaterem, ale jeżeli sportowo spadniemy do II ligi będzie kolejny w kolejce aby go zlinczować.
@Zly2020-07-24 14:06:03
Piłkarze nie dostawali już wynagrodzeń pod koniec 2019 roku. Przestali grać. Ba nawet biegać. Gdyby przyszedł do nas sam José Mourinho, to i tak byśmy się nie utrzymali.
Pewnie znaczna cześć byłych zawodników do dzisiaj nie otrzymała wszystkich zaległości, ale otrzyma, bo 28% udziałów w klubie ma Gmina Kielce. A kto odda punkty za niegrane przez piłkarzy mecze?
@tr2020-07-24 14:07:19
i z Wanny Li tez sie smialismy...
koronka2020-07-24 14:26:10
do MarianoItaliano
To nie KORONA ośmiesza polską piłkę nożną - Pan AUTOR felietonu chyba coś z czymś POMYLIŁ. Polską piłkę nożną OŚMIESZYLI LUDZIE, którzy znaleźli się (wygląda na to) ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM w zarządzie KLUBU. PRZYPADKOWI WŁAŚCICIELE, którzy myśleli, że na KORONIE zbiją FORTUNĘ, zapomnieli tylko wymienić sobie zarządu.......
Slavko2020-07-24 15:02:56
No tak, prezes bierze odpowiedzialność za wynik sportowy ale za finansowy juz nie ?! A ten jest gorszy niż za rządów miasta. Z tego co wstępnie mówiono w ratuszu na minusie jest prawie 20 baniek. A większościowy akcjonariusz kasę wkładał w formie pożyczek i teraz jednym z warunków jest zapewne zwrot tej kasy wraz z odsetkami. Wygląda to wszystko bardzo nieciekawie. Mam nadzieje ze lub jakoś to przetrwa.
CeKa2020-07-24 15:28:03
A mówiłem, żeby NIE SPRZEDAWAĆ klubu w ręce ludzi BEZ PIENIĘDZY!
Marcin2020-07-24 15:28:59
Korona w rękach miasta miała się o wiele lepiej i była lepiej zarządzana.
Yupi2020-07-24 15:58:50
zającu kapuściany, uciekaj jak najdalej. Jesteś NIEUDACZNIKIEM, z tym całym folwarkiem. Zeszmaciłeś klub przez swoje rządy i transfery. Gdyby nie trzeba było wpuszczać szrotu (pewnie menedżerowie kazali) zamiast młodzieży, to może nadrobilibyśmy straty ambicją i walką! Z drugiej strony dobrze, że wreszcie dno, od którego zaczniemy się odbijać. Nie wiadomo tylko jak głęboko jesteśmy w tej tupie.
R2020-07-24 17:19:21
Jaka dymisja, niech idzie siedzieć.
R2020-07-24 17:47:04
Zlikwidować i szkopa do sądu za działanie na szkodę klubu. Jedyne w co szkop w Polsce zainwestował, to gaz w Oświęcimiu. Całą resztę ukradł.
wszyscy won2020-07-24 17:58:52
posadzić razem z ukrem Nowakiem
Zarząd nie akcjonariusz2020-07-24 18:23:25
Spółką zarządza Zarząd i to on może ew.opowiadać za działanie na szkodę spółki nie akcjonariusz. Akcjonariusz nie musi dokapitalizować spółki nie ma takiego obowiązku.
Emeryt2020-07-24 18:45:35
Po pierwsze AUDYT,kibice i przede wszystkim radni powinni domagać się ZEWNETRZNEGO AUDYTU.
Pieniądze które wpłynęły musiały być zaksięgowane.Jakie były wpływy.Przypominam kasa z biletów,małych sponsorów, prawa do transmisji,EKSTRAKLASY...podobno ma wpłynąć 10 mil PLN.Pytanie kto je przejmie.
Możliwa jest sytuacja gdy właściciel wypłacił pieniądze..ale wyprowadził je np.przez pieniądze dla piłkarzy lub tzw menedżerów którzy mieli ich karty.Czyli sprawdzamy piłkarze powiedzmy z Bałkanów za kwotę 0.5 mln złotych.Kasę wypłaca klub właścicielowi karty a on...zwraca powiedzmy połowę PODSTAWIONEMU UDZIALOWCOWI...czyli Niemców i.Jezeli policzycie piłkarzy którzy byli w klubie A nie grali to wszystko układa się tak samo jak w przekręt szczeciński z Turkiem w tle.Obciazenia finansowe Korony wzięło na siebie miasto np pensje.
Zapytam dodatkowe o pieniądze z powodu Covid..też się skończyły.Nie dajcie robić się w balona...co innego KASA ŻYWA A co innego zapis księgowy.Już dawno sprawa powinna trafić do prokuratury.
Tki2020-07-24 20:57:20
Nu zajec,pagadi
i tyle2020-07-24 23:38:46
Zając po dymisji prosto do aresztu.
państwo kartonowe2020-07-24 23:52:16
Co tu gadać? Lubawski pozostawił następcy g...o w wentylatorze, który wreszcie ktoś włączył. A co do właścicieli niemieckich, dziwię się, ze jeszcze nie zostały wysłane za Niemcami listy gończe. Przecież oni nie byli właścicielami 100% akcji klubu. Oni działali na szkodę nie tylko klubu ale całej spółki, czyli miasta Kielce. Czy w Kielcach nie maja prawników? A może boją się, bo to Niemcy? Tak samo dlaczego jeszcze nikt nie beknął za zatrudnienie na "takich" warunkach Lettieriego, który nie dość ze sprowadził zespół do dna, to jeszcze po jego odsunięciu trzeba było mu płacić pensje? Kto za to jest odpowiedzialny? Nie ma winnych?
tyle w temacie2020-07-25 01:39:26
Gino co? Trener dno! Prezes co? Prezes dno! A właściciele oszuści
Zajac ide sie napic2020-07-25 03:20:09
lepiej pozno niz wcale palancie
Miklosz2020-07-25 07:48:23
Jest taki klub - Ruch Chorzów. Kiedyś potęga, tytuły o których Korona może śnić. Dzisiaj na dnie. Przez podobnych ekspertów jak bohater tego artykułu. Niestety Korona już tam zmierza. Może i dobrze. Wróci prawdziwa Korona jak przed laty. Może biedna ale z sercem a nie szrotem i przewałami
Miklosz2020-07-25 07:48:23
Jest taki klub - Ruch Chorzów. Kiedyś potęga, tytuły o których Korona może śnić. Dzisiaj na dnie. Przez podobnych ekspertów jak bohater tego artykułu. Niestety Korona już tam zmierza. Może i dobrze. Wróci prawdziwa Korona jak przed laty. Może biedna ale z sercem a nie szrotem i przewałami
kruk2020-07-25 20:06:10
Złodziej złodziejowi oka nie wykole.
od pierwszej konferencji2020-07-26 09:56:40
obrzydliwy kłamczuch!
taki jego urok2020-07-26 12:05:22
zajac prawdę powie , jak się pomyli!

Ostatnie wiadomości

21 lipca ruszyła sprzedaż karnetów na nowy sezon w wykonaniu Łomży Industria Kielce. "Szczerze, chcecie być częścią tej historii?" - to hasło promocyjne zakupu wejściówek na mecze mistrza Polski.
Przykre wiadomości napłynęły z Świętokrzyskiej Federacji Sportu. Zmarł Zbigniew Wojciechowski, Prezes Świętokrzyskiego Związku Badmintona.
Jest o czym rozmawiać po ostatnim tygodniu w wykonaniu Korony Kielce. Zapraszamy na audycję Radia eM Kielce, Cały Ten Sport, w poniedziałek o godz. 20.
Korona Kielce zaprezentowała w Gdańsku przede wszystkim kolektyw, wygrywając z Lechią dzięki sile drużyny. Jednak uznanie kibiców wzbudził występ głównie dwóch zawodników Leszka Ojrzyńskiego, którzy stoczyli wyrównaną walkę w naszej sondzie o miano zawodnika meczu.
Suzuki Korona Handball Kielce w poniedziałek 8 sierpnia rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. W nadchodzących rozgrywkach 1. ligi trener Paweł Tetelewski będzie dysponował odmłodzoną kadrą zawodniczek.
Zwycięstwo Korony Kielce w Gdańsku z miejscową Lechią, i styl w jakim żółto-czerwoni zaprezentowali się na Pomorzu, wywołało duży optymizm wśród kibiców. Ci, za pośrednictwem mediów społecznościowych, mobilizują się do zapełnienia Suzuki Areny w najbliższym spotkaniu z Wartą Poznań.
Druga drużyna Korony Kielce zremisowała bezbramkowo z Podhalem Nowy Targ na inaugurację sezonu 22/23 III Ligi. W składzie żółto-czerwonych pojawił się Dawid Błanik i Filipe Oliveira.
Michał Macek odbędzie dwa mecze kary za niesportowe zachowanie, którego dopuścił się w drugiej połowie spotkania Lechii Gdańsk z Koroną Kielce.
Zdyscyplinowana i skupiona Korona Kielce wygrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:0. Rywale zagrali tak, jak pozwoliła im na to kielecka drużyna, a więc bezradnie i bez inicjatywy. Kto wśród żółto-czerwonych był najjaśniejszą postacią tego meczu?
Drugie zwycięstwo z rzędu padło w sobotę łupem Korony Kielce. Drużyna prowadzona przez Leszka Ojrzyńskiego w Gdańsku pewnie ograła tamtejsza Lechię 1:0. Kielczanie zagrali dobrze taktycznie i praktycznie przez cały czas kontrolowali przebieg spotkania.
Kolejne przekonujące zwycięstwo Korony Kielce. Żółto-czerwoni ograli na wyjeździe Lechię Gdańsk zdobywając bramkę jeszcze w pierwszej połowie. – Jaka była recepta na Gdańsk? Na pewno solidnie zagrać w obronie, wąsko i blisko siebie, a także atakować pressingiem. Wiadomo, że robimy to dobrze i wychodziło nam to już w poprzednich meczach – tłumaczy Grzegorz Szymusik, piłkarz Korony.
Lechia Gdańsk musiała uznać wyższość Korony Kielce na boisku, oraz w końcowym rezultacie sobotniego spotkania. Tegoroczny reprezentant naszej ligi w eliminacjach do europejskich pucharów, zagrał mocno poniżej oczekiwań.
Korona Kielce wywozi z Gdańska komplet oczek. Żółto-czerwoni po dobrym meczu, pokonali Lechię 1:0. Zawodnicy świetnie realizowali plan Leszka Ojrzyńskiego.
Korona Kielce wygrała 1:0 na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Żółto-czerwoni zaprezentowali się ze świetnej strony na Pomorzu, prezentując wyrachowany i zorganizowany futbol. Jedyna bramka w meczu padła po bramce samobójczej Michała Nalepy.
Piłkarzy Korony Kielce czeka kolejne nie lada wyzwanie. Drużyna Leszka Ojrzyńskiego tym razem powalczy o pierwsze wyjazdowe punkty w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Rywalem jest wymagająca Lechia Gdańsk. Zapraszamy na relacje tekstową z tego wydarzenia!
Mistrzowie Polski przystąpili do pięciotygodniowego okresu treningowego, którego celem jest zbudowanie formy pod występy w PGNiG Superlidze oraz Lidze Mistrzów. – Nowy sezon, to oczywiście nowe marzenia. Patrzymy tylko do przodu – mówi kielecki szkoleniowiec, Tałant Dujszebajew.
Korona jedzie do Gdańska na mecz z Lechią. Pojedynek ten będzie 24. w ekstraklasie. Kielczanie powalczą o podreperowanie bilansu zwycięstw, grającego na ich korzyść - informujemy, gdzie obejrzeć mecz w telewizji.
Już w sobotę 6 sierpnia Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Obie ekipy stoczą 24. pojedynek w swojej historii.
Na początku lipca Korona Kielce poinformowała o nawiązaniu współpracy jej akademii ze Stowarzyszeniem Dziecięca Akademia Piłkarska (DAP Kielce). To ósmy klub, który włączył się do struktur szkolenia żółto-czerwonych. O szczegółach tej kooperacji porozmawialiśmy z przedstawicielami obu stron.
Jakub Górski trafi na wypożyczenie do Chrobrego Głogów, informuje portal 90minut.pl. Wychowanek Korony spędzi w drużynie pierwszoligowca najbliższy sezon.
Mistrzowie Polski rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu PGNiG Superligi oraz Ligi Mistrzów. Kielczanie mają ponad miesiąc na zrobienie formy do nowego sezonu. W nowej odsłonie rozgrywek Łomżę Industria Kielce będzie wspierało kilku nowych graczy, w tym Benoit Kounkoud.
Łukasz Kuźma z Białegostoku wybrany rozjemcą meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Koroną Kielce. Będzie to drugi mecz żółto-czerwonych prowadzony przez tego sędziego.
Tym razem najbardziej interesująca nas statystyka była bezlitosna dla Śląska Wrocław, który na Suzuki Arenie dał sobie wbić trzy bramki w zamian zdobywając tylko jedną. Drużyna prowadzona przez trenera Leszka Ojrzyńskiego bardzo mocno zapracowała sobie na to zwycięstwo.
W sobotę 6 sierpnia Korona Kielce zagra swój czwarty meczy w PKO Ekstraklasie. Żółto-czerwoni pojadą do Gdańska, gdzie zmierzą się z miejscową Lechią. Trener Leszek Ojrzyński, pomimo zwycięstwa w ostatniej serii gier, nie wyklucza zmian w składzie.
Był najlepszym graczem na boisku w meczu ze Śląskiem Wrocław. Dał nadzieję, że do Kielc trafiła długo wyczekiwana "dziewiątka". Bartosz Śpiączka przed meczem z Lechią Gdańsk oraz resztą sezonu, liczy na poprawę swojego najlepszego dorobku bramkowego.
W sobotę 6 sierpnia na stadionie w Gdańsku zmierzą się dwie ekipy, który wygrały swoje stracie w 3. serii gier. Lechia podejmie Koronę, ale kielczan czeka ciężka przeprawa, jak przewiduje trener Leszek Ojrzyński.
Rewelacyjnie spisali się zawodnicy z województwa świętokrzyskiego w zakończonych właśnie w Bułgarii Mistrzostwach Europy Juniorów w Bilard.
Jeszcze kilka dni temu przeżywaliśmy na Suzuki Arenie starcie między miejscową Koroną Kielce, a Śląskiem Wrocław. To spotkanie kielczanie wygrali 3:1, na co złożyła się praca całego zespołu i przebłyski geniuszu kilku zawodników. Który z nich najbardziej oczarował kielecką publiczność?
Korona Kielce w ostatnim meczu wygrała na własnym terenie ze Śląskiem Wrocław 3:1, a na kielecki bilans bramkowy złożyły się dwa trafienia Bartosza Śpiączki oraz Jakuba Łukowskiego. Jedna z nich zapadła w pamięć kibicom szczególnie mocno.
Poznaliśmy termin meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy, w której Korona Kielce zmierzy się z Radomiakiem Radom. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 27 sierpnia.

Projekt i wykonanie: CK Media Group