Vive nie spuszcza z tonu w przeciwieństwie do Wisły. Kielczanie samodzielnymi liderami

30-09-2014 18:22,

To miało być planowe zwycięstwo i tak było w istocie. Vive Tauron Kielce bez żadnych problemów pokonało MMTS Kwidzyn 36:27 (21:14). Dodatkowo Orlen Wisła Płock nie podołała Stali Mielec i podzieliła się z nią punktami. Oznacza to, że podopieczni Tałanta Dujszebajewa są od teraz samodzielnymi liderami PGNiG Superligi.

Kielce, wtorek, godz. 18.30

Vive Tauron Kielce - MMTS Kwidzyn 36:27 (21:14)

odśwież

Koniec - Dziękujemy za śledzenie naszej relacji z pojedynku Vive z MMTS-em, który gospodarze wygrali pewnie 36:27. W konkursie zwyciężył użytkownik "michjuszynski", który jako pierwszy wytypował poprawną liczbę goli rzuconych przez mistrzów Polski. Skontaktujemy się z nim drogą mailową. A teraz za uwagę dziękuje już Marcin Długosz!

60. min. - Jurecki w ostatniej akcji meczu trafia na 36:27!

58. min. - Kielczanie przekombinowali, ale ciągle utrzymują się przy piłce.

57. min. - Folder mistrzów Polski na sezon 2014/15, a w nim mnóstwo ciekawych materiałów. Cena: 15 złotych dla posiadaczy karnetów i 20 złotych dla pozostałych. Gorąco polecamy!

55. min. - Rozwiązanie naszego konkursu coraz bliżej :) A na parkiecie próbie Zormana podołał Dudek.

53. min. - Jachlewski po kontrze rzuca na 32:21.

52. min. - Trafienie numer 31 dla gospodarzy - Cupić z karnego.

51. min. - Na meczu pojawiła się ok. 10-osobowa grupa fanów z Kwidzyna.

49. min. - Orlen Wisła Płock zremisowała ze Stalą Mielec 25:25 na własnym terenie!

48. min. - Dopadły nas problemy techniczne, za które serdecznie przepraszamy. Vive kontroluje przebieg meczu i prowadzi 29:20.

34. min. - Tkaczyk pewnie wykonuje rzut karny. 23:15 dla Vive.

31. min. - Kończymy konkurs! I zaczynamy drugą połowę.

Przerwa - Kto jeszcze tego nie zrobił, niech weźmie udział w konkursie, którego zasady przedstawiliśmy na samym początku relacji. Macie na to jeszcze jakieś 10 minut!

30. min. - "Siódemka" po gwizdku dla Vive. Na gola zamienia ją Cupić i do przerwy kielczanie prowadzą 21:14.

29. min. - Lijewski z drugiej linii i gol! A po chwili "Dzidziuś" - co za bomba! Dwudzieste trafienie dla kielczan.

28. min. - Klinger pudłuje z karnego. Trafia w słupek.

27. min. - W Płocku Orlen Wisła podejmuje mielecką Stal. Jest już 37. minuta i wynik remisowy - po 17!

25. min. - Klub Kibica Vive wspiera dziś swój zespół:

24. min. - Broni Sego, kontruje Jachlewski i już 16:11.

22. min. - Czas dla gości.

21. min. - Vive chyba powoli się rozkręca. Lijewski trafia na 14:11.

18. min. - To nie przypomina klasycznego meczu mistrzów Polski w rodzimej lidze. Strata piłki w ataku przy stanie 11:10.

16. min. - Reichmann pobiegł do kontry i Vive prowadzi jedną bramką.

14. min. - Odpowiedź MMTS-u była natychmiastowa i ciągle mamy remis. Teraz jest 9:9.

13. min. - Grabarczyk! Słynący z dobrej postawy w defensywie obrotowy rzuca już swoją trzecią bramkę w tym meczu.

11. min. - Rzut oka na trybuny:

10. min. - Mecz ciągle toczy się na zasadzie wymiany ciosów. Vive w obronie jest dość bierne.

8. min. - Kapitalna, podwójna interwencja Sego! Sędziowie odgwizdują jednak rzut karny, którego na bramkę zamienia Rosiak.

6. min. - Pewna "siódemka" w wykonaniu Denisa Bunticia. 4:3 dla Vive!

4. min. - Bomba Zadury z drugiej linii i Sego bez szans.

3. min. - I to właśnie chorwacki kołowy otwiera wynik meczu! Mamy 1:0!

1. min. - Zaczynamy w składzie: Sego - Strlek, Chrapkowski, Tkaczyk, Buntić, Reichmann, Grabarczyk. Do ataku wchodzić będzie Żeljko Musa.

18.29 - Vive dzisiaj zagra bez Bieleckiego, Aginagalde i Rosińskiego.

18.25 - Witamy, witamy i zapraszamy na relację z pojedynku Vive Tauronu z MMTS-em Kwidzyn. Za sterami melduje się Marcin Długosz. I ogłaszamy KONKURS! W nickach w komentarzach wpisujecie Wasze adrese e-mail, a w treści wpisu typujcie, ile goli zdobędą w dzisiejszej potyczce mistrzowie Polski. Zabawa trwa do końca przerwy. Kto wygra, dostanie od nas bilety dla siebie i osoby towarzyszącej na mecz Ligi Mistrzów z Pick Szeged, który odbędzie się w sobotę!