Gol Kiełba, asysta Aankoura. Skromne zwycięstwo Korony z Niecieczą

05-07-2014 10:40,

Pierwsza połowa była całkiem ciekawa, a Korona starała się grać kombinacyjnie w srodku pola. Na pozycji defensywnego pomocnika wystąpił Serhij Pyłypczuk. Po przerwie jednak akcji było jak na lekarstwo, a kibice zgromadzeni na Kolporter Arenie mocno się nudzili. Koniec końców, żółto-czerwoni pokonali Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 1:0 po golu Jacka Kiełba z 6. minuty spotkania.

Kielce, sobota, godz. 11.00

Korona Kielce - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:0 (1:0)

odśwież

Koniec - Było, minęło. Korona pokonała Niecieczę 1:0. Za uwagę dziękuje Marcin Długosz.

90. min. - Wrzutka Załęckiego spadła wprost do "koszyka" Nowaka.

87. min. - Dobry przechwyt Petrowa, słabe dośrodkowanie Sobolewskiego.

84. min. - Nuda, nuda, nuda... Byle do końcowego gwizdka.

81. min. - Zmiana - Załęcki za Kwietnia.

79. min. - O, w końcu coś! Kosiorowski uprzedził wślizgiem przed polem karnym napasntika Termaliki.

78. min. - Uwierzcie nam, nie mamy problemu z łączem, jesteśmy na stadionie, ale tu się naprawdę NIC nie dzieje.

71. min. - Strzał niecieczan sprzed pola karnego przeszedł obok słupka bramki Kosiorowskiego.

68. min. - Ani Korona, ani Termalica nie potrafią zaatakować zwiększym przekonaniem. Druga połowa jest dużo gorsza od pierwszej.

64. min. - Maciej Korzym odzyskał piłkę przed polem karnym gości, ale zamotał się i nie potrafił wykorzystać sytuacji.

63. min. - ... Bez efektu.

62. min. - Nowak uprzedził Gołębiewskiego. Żółto-czerwoni mają rzut rożny...

60. min. - Piłka za plecy obrońców Korony, z woleja natychmiastowo uderzył Szywacz, ale futbolówka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Kosiorowskiego.

55. min. - Termalica w drugiej połowie przejęła inicjatywę.

53. min. - Słoneczko, wiaterek... Na boisku nic się nie dzieje.

50. min. - Kontra Korony zatrzymana faulem na Cebuli w środku pola.

48. min. - Przy piłce utrzymują się niecieczanie, ale z ich prób nic nie wynika.

46. min. - Zaczynamy drugą połowę. Ciekawe zestawiennie obronne Korony. Od prawej: Kwiecień-Wrześniewski-Sylwestrzak-Janiec.

Przerwa - Piłkarze, którzy dziś nie grają, narzekają zapewne na drobne urazy. Nie ma powodów do obaw.

Przerwa - Sedzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. Jak na razie żółto-czerwoni spisują się całkiem przyzwoicie, a szczególnie wyróżnia się Aankour. Jak to mówią - robi sporo szumu, a jeśli chodzi o efektywność - ma asystę.

45. min. - Centra Kuzery, z futbolówką rozminął się obrońca Termaliki, ale z prezentu nie skorzystał zaskoczony Trytko.

44. min. - Ciekawa wymiana podań w środku pola przez koroniarzy kończy się wejściem w pole karne Jacka Kiełba, ale tam świetnie interweniuje wślizgiem jeden z piłkarzy gości.

42. min. - Aankour wymienił piłkę z Kuzerą, w końcu dośrodkował w pole karne, ale Siergiej Chiżniczenko uderzył głową tuż nad poprzeczką bramki Olszewskiego.

41. min. - Korona spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola i zyskuje teren.

39. min. - Ciekawa akcja Korony - Pyłypczuk zrobił "kółeczko" przed polem karnym, zagrał w kierunku prawego skrzydła, piłkę przepuścił Kuzera, ale Aankour był na spalonym.

36. min. - Rozgrzewają się już piłkarze, którzy wystąpią w drugiej połowie tego spotkania.

35. min. - Termalica ciągle bez pomysłu na zagrożenie bramce Małeckiego.

32. min. - Ryszard Tarasiewicz pokazał teraz swe umiejetności lingwistyczne. Krzyczał przez całą szerokość boiska do Aankoura po francusku :)

31. min. - Strzał Biskupa sprzed pola karnego pada łupem Małeckiego.

30. min. - Serhij Pyłypczuk gra dzisiaj w środku pola. Partneruje mu Vanja Marković. Nowa pozycja dla Ukraińca?

28. min. - Kielczanie starają się atakować głównie środkiem pola, ale nie brakuje też akcji skrzydłami.

25. min. - Z rzutu rożnego centrował Pyłypczuk, a piłkę głową uderzył Ouatarra - tuż nad poprzeczką.

22. min. - Boiskowe wydarzenia są pod kontrolą koroniarzy. Niecieczanie nie są w stanie zagrozić bramce Małeckiego.

18. min. - Jeszcze jedno zdjęcie poglądowe z dzisiejszego sparingu:

16. min. - Rzut rożny dla kielczan nie przynosi rezultatu.

15. min. - Akcja Chiżniczenki zakończona interwencją defensora z Niecieczy.

12. min. - Korona stara się rozgrywać kombinacyjnie piłkę w środku pola. Wygląda to całkiem dobrze.

9. min. - Tak to wygląda z naszej perspektywy:

8. min. - Korona jak dotąd kontroluje sytuację.

6. min. - Goool dla Korony! Świetne podanie z głębi pola autorstwa Aankoura wykończył w sytuacji sam na sam z Olszewskim Jacek Kiełb.

4. min. - Dośrodkowanie Leandro, główkuje Chiżniczenko, ale odgwizdany spalony.

1. min. - Mecz zaczyna Korona. W pierwszym składzie występuje testowany Leandro. Na relację zaprasza Marcin Długosz.

co się Termalica zwie !!!

Waliły was dzisiaj kielcoki i na boisku i hooligańsko.
TVN kibol2014-07-05 10:58:11

walet®2014-07-05 11:10:29
remis lub wygrana Niecieczy
ttt2014-07-05 11:43:43
Redakcjo, co się dzieje z Michałem Janotą, nie ma go nawet na ławce rezerwowych?
luka2014-07-05 11:53:58
walet i jego partner biorą dziś ślub w Holandii gratulujemy.
korona19732014-07-05 12:33:57
@ttt Wczoraj było napisane,że Janota nie uczestniczył w treningu ,bo zatrzymały sprawy rodzinne.
TVN2014-07-05 12:35:20
W imieniu swoim i partnerki Waleta serdecznie dziękuje za życzenia !!!
kk19732014-07-05 12:57:50
widziałem wielką Koronę. jesteśmy mocni. itd itd ;)
1973_ck2014-07-05 14:15:26
Podobno Ouatarra i Annkour zagrali bdb spotkanie, Dos Santos tez niczego sobie.
Michał2014-07-05 14:52:20
Ouatarra i Dos Santos wyglądali bardzo pewnie w obronie. Dos Santos ponadto nieźle włączał się do akcji ofensywnych skrzydłem. Co do Annkoura to widać że jest szybki zwrotny ale w kilku sytuacjach gdy wychodził z piłką nie za bardzo wiedział co z nią zrobić i tracił bądź niecelnie podawał. Ogólnie wydaje sie że ta trójka wzmocni skład. Warto podkreślić pewne interwencje Małeckiego. Druga połowa to niestety męka, antyfutbol, żadnego zagrożenia bramki przeciwnika. Szkoda Maćka Korzyma bo widać jak się stara ale nadal nie może wrócić do tej dyspozycji którą miał przed kontuzją.
kiks2014-07-05 18:00:59
Jak dla mnie najlepsza wiadomość Mały wrócił do bramki super kozak.Cieszę się ,że są w Koronie ludzie którzy oddają jej zdrowie i serce.Mam nadzieję,że chociaż pewnie nie jest jeszcze w super formie dostanie szansę i będzie nr 1 w tym sezonie.Nawet jak popełni jakieś błędy to będziemy mogli mu to wybaczyć.Nowi zawodnicy jak na mój gust całkiem całkiem.Wirze ,że wszystko będzie ok.
gruby2014-07-05 18:03:36
juz zaczyna sie chwalenie jaki to Malecki wspaniały? bo nie udało sie nikogo sciagnac na jego pozycje a mial byc to priorytet! ludzie nie oszukujmy sie ten koles nie prezentuje jeszcze takiego poziomu.Potrzebny pilnie bramkarz do pierwszej 11
Kosiorowski aut
kiks2014-07-06 18:34:23
Gruby nie wiem co masz do Małego dla mnie to jest spoko gość.Kiedyś musi się ograć zdobyć doświadczenie.Tak łatwo jest kogoś krytykować chłopak niedawno przeszedł poważną operację walczył o powrót do zdrowia i do formy.Uważam ,że należy mu się troszkę szacunku.Nie jego winą jest ,że nie udało się na razie nikogo zakontraktować na jego pozycję.Co on Twoim zdaniem powinien zrobić zakończyć przygodę z piłką?
naiwny2014-07-07 12:42:47
strasznie dużo ludzi na trybunach, przecież wstęp był wolny???? jak tak dalej pójdzie to wycieczki szkolne będą musieli przyprowadzać żeby wstydu nie było

Za nami rozgrywana w środku tygodnia 26. kolejka RSActive IV ligi. Korona II Kielce pokonała 2:1 wicelidera AKS 1947 Busko-Zdrój. Orlęta triumfowały natomiast w Klimontowie 5:4.
Gorąco było nie tylko podczas meczu między Puszczą Niepołomice, a Koroną Kielce. Po spotkaniu doszło do niebezpośredniej konfrontacji trenera Kamila Kuzery ze szkoleniowcem gospodarzy. Dziś sternik żółto-czerwonych ponownie odniósł się do sprawy.
W czwartkowy (2 maja) poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia tira z busem, którym podróżowało ośmioro fanów Industrii Kielce. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.