Im więcej śniegu, tym ciekawszy mecz. Sylwestrzak znowu strzela

06-12-2013 17:31,

W pierwszej połowie - nuda, ale pogoda była przynajmniej przeciętna. Po przerwie - zdecydowanie ciekawiej, ale aura nie oszczędzała ani piłkarzy, ani kibiców zgromadzonych na stadionie gliwickiego Piasta. Gospodarze zremisowali z Koroną Kielce 1:1 (0:0). Trzecie już trafienie w obecnych rozgrywkach zanotował Kamil Sylwestrzak.

odśwież

Koniec - Na prasówce odetchnęliśmy z ulgą... Koniec tego zimowego meczu! Za uwagę dziękuje Marcin Długosz.

90+3. min. - Kwiecień stwierdził - za zimno! I złapał czerwoną kartkę, chyba za ostry faul.

90+1. min. - Ostatnia zmiana w Piaście i Koronie - Izvolt za Cicmana i Kwiecień za Malarczyka.

90. min. - Koroniarze atakują. Właśnie wybiła 90. minuta gry.

88. min. - Żółta kartka dla Podgórskiego.

87. min. - No powoli tracimy widoczność... Kapitalnie bawią się kibice Korony, rytmicznie skaczą, oczywiście bez koszulek - zabawa!

84. min. - Schodzi Murawski, wchodzi Lazdins.

83. min. - Laaaaaaast Christmaaaaaasss... No fajnie sypie ten śnieg, Boże Narodzenie za pasem :)

80. min. - Z murawy melduje się nasz fotoreporter, Oskar Patek. Tak gola zdobył Kamil Sylwestrzak, który według niektórych źródeł jest także autorem samobója po strzale Cicmana... Ciężko nam podjąć się oceny, zostaje przy tym, że strzelił gracz Piasta.

78. min. - Kartonik dla Kiełba za ostre potraktowanie gracza miejscowych.

76. min. - Nie nadążamy ze zmianami :) Trojanowski zmienia Golańskiego.

74. min. - Wilczek za Jurado.

73. min. - Szacun dla koroniarzy! Sektor gości w większości bez koszulek :)

71. min. - Zrobił, co do niego należało! Mowa o Korzymie, którego właśnie zmienił Daniel Gołębiewski.

70. min. - No i co z tego, że nie idzie?! Świetne podanie Macieja Korzyma, po ziemi, w pole karne, a tam już wiedział co zrobić z tym fantem Kamil Sylwestrzak! Mamy remis.

68. min. - Nie idzie, no po prostu nie idzie dziś kielczanom...

66. min. - Taka mała dygresja: po dwóch setach Effector remisuje we własnej hali z Jastrzębskim 1:1. Brawo siatkarze!

64. min. - Golański wrzuca z rzutu wolnego, główkuje Korzym, a piłka przechodzi minimalnie obok bramki Szumskiego. Było gorąco!

63. min. - Przez kilka minut Vanja Marković był stoperem, a wyżej grał Radek Dejmek. Wszystko już jednak wróciło do normy.

61. min. - Warunki arktyczne, to i ptaszek jakiś taki spod bieguna :)

58. min. - Grę dominują podania w środku pola.

57. min. - Kopanina w Gliwicach.

54. min. - Po centrze Podgórskiego świetnie piąstkuje Zbigniew Małkowski.

52. min. - Starał się odgryźć gospodarzm Jacek Kiełb, ale jego strzał złapał Jakub Szumski.

51. min. - Jest źle... Strzał Cicmana z prawego sektora pola karnego ląduje w siatce. Gliwiczanie wyszli na prowadzenie. Zawinił chyba przy tej sytuacji nieco Małkowski...

50. min. - Fatalna strata Sylwesstrzaka pod polem karnym Szumskiego, ale kontra Jurado zakończona fatalnym podaniem w kierunku Podgórskiego!

49. min. - Żółta kartka dla Murawskiego za taktyczny faul na szarżującym Janocie.

48. min. - Z troszkę większym animuszem zaczęli drugą część gry zawodnicy Piasta.

46. min. - Ruszyli! Obie ekipy bez zmian.

Przerwa - Słabo to widać na tym zdjęciu, ale musicie nam uwierzyć - śnieżyca na dobre rozpętała się na Śląsku, warunki do gry są bardzo ciężkie.

Przerwa - Piast stara się atakować stałymi fragmentami gry, kielczanie odpowiadają kontratakami. Póki co nikt nie osiągnął tegom, do czego dąży.

45. min. - Sędzia Frankowski gwiżdże poraz ostatni przed w pierwszej połowie.

44. min. - Nad Gliwicami rozpętała się prawdziwa burza śnieżna. Jak tak dalej pójdzie, to za 15 minut boisko będzie całe białe.

43. min. - Kapitalnie Kamil Sylwestrzak powstrzymuje szarżę Jurado! Po chwili Hiszpan jednak stawia na swoim - tak czy siak bez gola.

38. min. - Sprzed pola karnego szczęścia szukał Damian Zbozień, ale bez skutku.

37. min. - Rzut wolny dla Piasta ze znacznej odległości. Dobrze interweniuje Malarczyk.

35. min. - Fani Korony są naprawdę świetnie słyszalni na obiekcie w Gliwicach!

33. min. - Okres przewagi gliwiczan. Z licznych rzutów rożnych graczom Brosza nic jednak nie wychodzi.

31. min. - Kolejna wrzutka Podgórskiego, ale świetnie Horvatha uprzedza Małkowski.

28. min. - Dla odmiany groźnie w polu karnym zawodników Marrtina. Po centrze Podgórskie pomylił się jednak Hanzel.

26. min. - Spiker prosi fanów z Kielc o zwrot... piłki, która wpadła do sektora gości :) I grozi paragrafami!

25. min. - "Jesteśmy zawsze taaaaam!" - koroniarze zaczęli doping. Za momencik wrzucimy ich fotkę.

23. min. - Śnieg sypie coraz ostrzej, za chwilę chyba będzie biało również na boisku.

21. min. - Ajjjjj, znowu blisko! Golański z rzutu rożnego, głową uderza Dejmek, ale myli się nieznacznie.

18. min. - Tak na marginesie - rozlosowano grupy MŚ 2014 :) W jednej grupie są razem Hiszpania i Holandia, w innej Niemcy z Portugalczykami... Będzie się działo!

16. min. - Niecelna próba prostopadłego podania w wykonaniu Michała Janoty.

15. min. - Kibice Korony sprawnie zapełniają sektor gości. Nie weszli jeszcze jednak wszyscy.

14. min. - Fani z Gliwic wspierani są dziś przez BATE Borysów, o czym wspomniał spiker. Kibicce zza bramki strzeżonej przez Małkowskiego, tak jak i niemal wszyscy na stadionie dopingują w czapkach Mikołaja :)

12. min. - Póki co potyczka ta nie jest jakaś pasjonująca. Nad stadionem Piasta właśnie zaczął pruszyć śnieg. W drodze na mecz, sporo owego białego pyłu uświadczyliśmy w Zawierciu, śnieżyca zdaje się posuwać na zachód :)

10. min. - Było groźnie pod bramką Szumskiego! Maciej Korzym świetnie się zastawił i odegrał piłkę do Michała Janoty. Ten jednak zamiast strzelać uwikłał się w zwody, efektem czego zmarnował świetną szansę do strzelenia gola.

9. min. - Atakują gliwizanie, ale po zamieszaniu w polu karnym Małkowskiego z kontrą popędził Jacek Kiełb. Jego próba dośrodkowania do Macieja Korzyma okazała się jednak niecelna.

8. min. - Radek Dejmek świetnie interweniuje i powstrzymuje rajd Rubena Jurado.

6. min. - Z powodu zawieszenia Serhija Pyłypczuka w pomocy występuje dziś Paweł Golański. Dla tego zawodnika w obecnych rozgrywkach to jednak żadna nowość.

4. min. - Gliwiczanie spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola, nie dzieje się nic ciekawego.

1. min. - Pierwszy strzał w tym meczu oddał Pavol Cicman. Na nasze szczęście, mocno niecelny.

17.59 - Kielczanie na czarno, gospodarze na czerwono-niebiesko. A to fotka sprzed jakichś dziesięciu minut:

17.57 - Zdążyliśmy przed pierwszym gwizdkiem! Ze stadionu Piasta Gliwice wita was i na relację zaprasza Marcin Długosz.

17.30 - Ani chwili wytchnienia nie mają w ostatnich dniach piłkarze Korony Kielce. Po zwycięstwach z Widzewem i Lechem nadchodzi czas na potyczkę z Piastem Gliwice. Zespół ze Śląska w minionych rozgrywkach zajął 4. miejsce w tabeli, ale w tym sezonie rozczarowuje. Tak jak w poprzedniej kolejce, kiedy to uległ Zawiszy Bydgoszcz aż 0:6. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

walet®2013-12-06 17:44:52
No to worek prezentów dostaniem od Piasta!!!
Ja2013-12-06 18:01:38
Walet jak to "dostaniem"? Radomskie pastuchy o Eklasie mogą śnić ;)
liga warchołow2013-12-06 18:45:03
warcholy maj swoja Eklase na szczeblu regionalnym, graja z kozienicami i innymi szydłowcami.
dama2013-12-06 18:47:15
I walet wlasnie fik hohoho
frank2013-12-06 19:11:18
Cicman strzela po rykoszecie od nogi Sylwestrzaka, a nie bomba Podgórskiego :)
Kibic2013-12-06 19:40:15
Zdjęcie kibiców koroneczki pokazcie! ;)
ray donovan2013-12-06 19:50:43
Kwiecień wejście smoka... Powinni kończyć mecz przy takiej pogodzie jak jest remis od razu przy 90min.
as2013-12-06 19:58:14
jak dobrze że ruski ma tylko jeden mecz pauzy, bo janota powinien znów sobie zagrzać ławkę, co się dzieje z tym piłkarzem? Tak badziewnej formy to ja jeszcze nie widziałem
CK732013-12-06 20:05:31
Ale to wszystko jest dziwne , oczy bolą od oglądania Korony , ale punkty ciułają co cieszy.
Teraz arcy ważny mecz z PBB , Tylko ZWYCIĘSTWO Korono tylko ZWYCIĘSTWO !!!
qiqo2013-12-06 20:17:38
mister Miernota szukał asysty dla Piasta, myślałem że sędzia odda nam więcej za mecz w Krakowie ale widać wyraźnie że działamy mu na unerwienie, nie wiem co kaleka z Torunia chce od nas ale ja wolałbym aby ta łamaga już naszych meczy więcej nie sędziowała, pan Frankowski wprowadzał nerwową atmosferę i wyraźnie liczył na rękoczyny z naszej strony
ja2013-12-06 20:56:18
SZACUN dla naszych KIBICÓW za wyjazd i doping !!!!!!!!!!!!JESTEŚCIE WIELCY !!!!!!
As2013-12-06 21:11:33
Miękki flecie-walecie-lukerze, gdzie to 3-1, imbecylu, kupon ci nie wszedł za 2 zł ? niepowetowana strata !
znowu?2013-12-06 21:24:45
Znowu samobój i potem gol do przodu... Czy już nie było takiego przypadku u Kamila ?
gnom2013-12-06 22:24:44
Plan wykonany, miało być 6 pkt. a jest 7, więc nie zdziwi mnie wtopa z PBB, żeby pomóc ulubionemu trenerowi w walce o utrzymanie.
1973_ck2013-12-06 22:27:30
Janota tragiczna forma, co trzecie podanie pod nogi zawodnikow Piasta. Dobry Markowic, zaczyna mnie on naprawde zadziwiac. Z Podbeskidziem 3 pkt. i ladnie skonczymy runde z 26pkt.
omc2013-12-06 23:50:25
Wazny punkt ale nastepny mecz wazniejszy ! Kwiecien zachowal sie jak totalny idiota, powinien odpoczac z 3-4 mecze.
spidimarcin2013-12-07 00:34:07
Sylwestrzak był najgorszy na boisku a strzelił dwie bramki:P
krywoj2013-12-07 06:27:36
był był ze ślunskiem breslau
Pimpek2013-12-07 10:14:30
Jest to forum dla kibicow Korony Kielce.