Gwardia Opole - Vive Targi Kielce 20:35 (7:19)

Julen Aginagalde
Denis Buntić
Żelijko Musa

odśwież

Koniec meczu - Pewnie i spokojnie - tak miało być w Opolu i było. Teraz wszystkie myśli mistrzów Polski skupiają sie na sobotnim meczu w Dunkierce. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. min - Nasi kibice mogą już świętować zwycięstwo.

59. min - Półtorej minuty do końca i czas dla trenera Wenty. Kielczanie postanowili ustawić wolny pod Bieleckiego, ale jeden z zawodników gospodarzy zbyt szybko wybiegł i dostaje dwie minuty kary.

58. min - Jeszcze dwie minuty kary dla Bunticia i karny dla gospodarzy.

57. min - Walczą jeszcze zawodncy z Opola, którzy chcą przegrać jak najmniejszą różnicą bramek.

55. min - Kibice z Kielc zaczynają śpiewać: kto nie skacze ten z Płocka. Przyłączają się miejscowi fani.

52. min - Nasi długo i spokojnie w ataku. Piłka wędruje na koło do Jachlewskiego, który umieszcza ją w siatce.

50. min - Szybki atak Olafssona i prowadzimy wysoko, bo 29:15. Do końca meczu jeszcze 10 minut.

48. min - Kontra opolan, ale w sytuacji sam na sam broni Losert!

46. min - Rzucamy kolejne bramki i na tablicy wyników jest 28:14.

45. min - Bielecki tym razem skutecznie!

44. min - Strata Bieleckiego, kontra gospodarzy... szkoda.

43. min - Chrapkowski rzuca bramkę i jest 25:13. W bramce pojawia się Venio Losert i od razu ma udaną interwencję.

42. min - Dwie minuty kary dla Tkaczyka. Po chwili fauluje Chrapkowski i jest karny dla gospodarzy, którego na bramkę zamienia Remigiusz Lasoń. O czas prosi Bogdan Wenta.

41. min - Strlek ze skrzydła i już jest 24:12, a dwie minuty otrzymuje Grzegorz Garbacz.

39. min - Baaaaaaardzo cieszą się z każdej bramki zawodnicy gospodarzy.

38. min - Dwie minuty kary dla Chrapkowskiego. Na boisku pojawia się Karol Bielecki, który jest bardzo ciepło witany przez miejscowych kibiców.

37. min - Gwardia przegrywa, ale jej i tak dobrze się bawią.

35. min - Przez chwilę było 20:10 dla kielczan, ale po świetnej bramce Tkaczyka jest 21:10!

33. min - Druga połowa zaczyna się od dwóch trafień Gwardii, ale odpowiada Musa, który rzuca z koła po świetnym podaniu Bunticia.

31. min - A w przerwie odbyły się tradycyjne zmagania miast, czyli konkurs organizowany przez kielecki klub:

31. min - Drugą połowę zaczyna Gwardia. VTK w składzie: Szmal, Strlek, Tkaczyk, Chrapkowski, Grabarczyk, Buntić, Olafsson.

Przerwa - Zawodnicy Vive Targów już na parkiecie.

Przerwa - Po pierwszej połowie prowadzimy 19:7.

30. min - Znów świetnie w obronie... ale znów nieskutecznie w kontrze, tym razem Lijewski.

28. min - Dobrze bronimy, szkoda zmarnowanej kontry Olafssona.

27. min - Nasi dobrze w obronie, mamy szybką kontrę i Chrapkowski rzuca skutecznie!

26. min - Zmiany w naszym zespole. Na boisko wbiegają Piotr Grabarczyk i Chrapkowski. Ten pierwszy do obrony, a drugi także do ataku. Zorman indywidualnie i prowadzimy "dychą"! 16:6.

25. min - W Opolu są też kibice z Kielc, ale siedzą w takim miejscu, że nie możemy zrobić im zdjęcia. Możemy jednak zapewnić, że są bardzo dobrze słyszalni.

23. min - Olafsson i 14:5.

21. min - Tak wygląda młyn gospodarzy:

19. min - Przy jednej z akcji obronnych jeden z gospodarzy wpadł na Cupicia, który zmienia się z Olafssone. Nie jest to jednak kontuzja Chorwata.

17. min - Hala w Opolu bardzo przypomina nam naszą Krakowską, choć ta jest chyba ciut większa.

14. min - Piłka wyleciała w trybuny, wprost w nas ;) trzeba uważać ;) A tymczasem prowadzimy już 8:3.

12. min - Faulowany był Manuel Strlek i karny dla Vive! Aginagalde skutecznie.

11. min - Czas dla opolan i kibice mają to co chcieli, czyli bramkę. 5:2.

10. min - Karny dla Vive. Tym razem do piłki podchodzi Aginagalde i 4:1. "My chcemy gola, hej Gwardia my chcemy gola" - śpiewają miescjowi kibice.

8. min - Z takiej (ciekawej) perspektywy oglądamy dzisiejszy mecz:

7. min - Nieskuteczny początek obu drużyn... prowadzimy 2:1.

5. min - Karny dla Vive, źle Cupić... ale sędziowie nakazują powtórzenie i znów nieskutecznie Ivan...

3. min - Szmal w jednej z pierwszych interwencji

2. min - Pierwsza akcja naszej drużyny zła, Gwardia miała piłkę, ale broni Szmal. Jurecki rzuca na 1:0. - To była jedyna szansa na prowadzenie - skwitował to jeden z miejscowych kibiców.

1. min - Zaczynają mistrzowie Polski, w składzie: Szmal, Cupić, Lijewski, Zorman, Jurecki, Strlek, Musa.

18.07 - Przywitania obu drużyn i można zaczynać.

18.05 - Mieliśmy lekkie problemy z internetem, ale już jesteśmy. Za nami rozgrzewka. Za kilka chwil początek meczu.

15.00 - Gwardia Opole będzie w środę rywalem mistrzów Polski. Kielczanie w tym meczu będą próbowali odzyskać swoją optymalną formę, gdyż ostatnie ich występy były poniżej oczekiwań. W Opolu z niecierpliwością czekają na mecz z Vive Targami Kielce. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

mok2013-11-27 18:22:14
fajnie, że miejscowi tak śpiewają, ale co z naszymi?
Bryx2013-11-27 18:26:58
Ivan nie powinien podchodzić do karnych. On jest od gry na skrzydle i niech tak zostanie.