Kolejny transfer Łomży Vive Kielce? Padła deklaracja!

13-01-2022 17:17,
Maciej Urban

Włodarze mistrzów Polski z dużym wyprzedzeniem planują przyszłość kieleckiego klubu. Potwierdzają to po raz kolejny zapowiadając transfer, jaki zostanie zrealizowany latem 2023 roku. Kto zostanie nowym szczypiornistą żółto-biało-niebieskich? 

Tego na razie prezes Bertus Servaas nie zdradza. Wiadomo tylko, że nie jest to zawodnik bardzo młody. – Zdecydowaliśmy się na ten transfer, ponieważ wierzymy, że nasz nowy nabytek będzie w stanie wskoczyć na wyższy poziom. On każdego dnia robi progres – komentuje na Twitterze sternik kieleckiego klubu. 

Póki co, nie wiemy, kim jest nowy nabytek mistrzów Polski. Oficjalnie ta informacja zostanie podana do wiadomości publicznej pod koniec przyszłego tygodnia. 

Przypomnijmy, że jesienią 2022 roku do grona Łomży Vive Kielce dołączą Francuzi Nedim Remili oraz Benoit Kounkoud, Słoweniec Stas Skube, a także Szwed Eliot Stenmalm. Z kolei latem 2023 roku do klubu ze stolicy województwa świętokrzyskiego dołączy Egipcjanin, Hassan Kaddah.

Warto dodać, że umowy z Kielcami podpisali Halil Jaganjac i Stefan Dodić. Chorwat został błyskawicznie wypożyczony do Rhein-Neckar Loewen, z kolei Serb wkrótce dowie się, gdzie będzie grał w najbliższym czasie. 

Fot. Anna Benicewicz-Miazga

Projekt i wykonanie: CK Media Group