Wybiła północ... Servaas podjął ważną decyzję. "Zdecydowałem o przyszłości"

01-01-2022 12:30,
Mateusz Kaleta

Wybiła północ pierwszego dnia 2022 roku, a prezes Łomży Vive Kielce Bertus Servaas już zaskoczył wszystkich kibiców niespodziewaną wiadomością. Podzielił się z nią pół godziny po wybiciu Nowgo Roku w mediach społecznościowych. Wpis, owiany tajemnicą, rzutuje na przyszłość kieleckiego klubu.

Prezes Bertus Servaas chętnie udziela się w mediach społecznościowych, często wchodzi też w interakcję z kibicami. Nie inaczej było o północy 1 stycznia. 

Jego wpis jest bardzo tajemniczy i mocno poruszył kibicowskie środowisko Łomży Vive Kielce. 

"Pierwsze wieści w 2022 roku. Prezes klubu z Kielc podjął ważną decyzję dla przyszłości naszego ukochanego klubu Łomża Vive Kielce. Wszystko będzie jasne pod koniec stycznia. Po długim przemyśleniu zdecydowałem się na to dziś wieczorem. Pamiętajcie proszę, że kocham piłkę ręczną" - napisał Bertus Servaas.

Jego wpis sprokurował dyskusję w komentarzach. Fani żółto-biało-niebieskich zaczęli spekulować w komentarzach, że Holender żegna się z kieleckim klubem.

Być może zapowiadane zmiany dotyczą nazwy klubu. Servaas już w przeszłości informował, że w przyszłości firma Vive zniknie z nazwy drużyny piłki ręcznej. - Szukamy firmy, która chce zająć to miejsce - mówił w październiku Bertus Servaas.

Na razie wszystko owiane jest tajemnicą. Zgodnie z zapowiedzią prezesa, wszystko powinno być jasne pod koniec stycznia.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Projekt i wykonanie: CK Media Group