Servaas ogłasza. Nowy kontrakt kieleckiego zawodnika

07-12-2021 16:30,
Maciej Urban

Mistrzowie Polski jeszcze nie zdążyli rozegrać ostatnich spotkań w tym roku, a już prowadzą personalną ofensywę. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Branko Vujović przedłużył kontrakt z Łomżą Vive Kielce i od następnego sezonu zostanie wypożyczony do TSV Hannover Burgdorf. Teraz prezes Bertus Servaas ma dla fanów kolejne informacje. 

– Niezmiernie miło jest nam poinformować, że podpisujemy nowy pięcioletni kontrakt z Michałem Olejniczakiem. To wspaniale patrzeć jak ten chłopak się rozwija – mówi sternik kieleckiego klubu. 

Dotychczasowa umowa miała obowiązywać do końca przyszłego sezonu, ale dzięki nowemu kontraktowi Olejniczak zostanie w Kielcach do 2027 roku. – Decyzja o podpisaniu pierwszego kontraktu była trudniejsza, a teraz nie musiałem się długo zastanawiać – podkreśla zainteresowany.

– Mieć możliwość dalszego rozwoju pod okiem trenera Talanta Dujshebaeva to coś wielkiego. Bardzo się cieszę, że przez najbliższe lata wciąż będę zawodnikiem Łomży Vive Kielce – dodaje na łamach strony klubowej. 

Michał Olejniczak to kolejny szczypiornista, który zostaje w stolicy województwa świętokrzyskiego na dłużej. Obecnie najdłuższą umową z Łomżą Vive Kielce związani są trener Dujshebaev oraz bramkarz Andreas Wolff (do 2028 roku). Z kolei rok krótsze umowy mają Nicolas Tournat, Branko Vujović, Hassan Kaddah (dołączy do zespołu w przyszłym sezonie) oraz Michał Olejniczak. O rok krócej w Kielcach pozostaną: Alex Dujshebaev, Tomasz Gębala oraz Nedim Remili i Benoit Kounkoud, którzy dołączą do ekipy w przyszłym sezonie.

Fot. Patryk Ptak

 

Projekt i wykonanie: CK Media Group