Zmiany w Koronie Kielce! Te dotyczą aż siedmiu zawodników

06-12-2021 17:40,
Maciej Urban

Grająca na poziomie Fortuna 1. Ligi Korona Kielce, niedługo po ostatnim meczu 2021 roku, ogłosiła istotne decyzje kadrowe. Kilku piłkarzy dowiedziało się, że może sobie szukać nowego pracodawcy. 

Po starciu z GKS-em Jastrzębie zawodnicy udali się na świąteczne urlopy. Te potrwają do pierwszych dni stycznia. Zanim do tego doszło, z każdym z nich indywidualnie spotkał się dyrektor sportowy Paweł Golański i przekazał decyzje dotyczące ich przyszłości w szeregach Korony Kielce. 

Siedmiu z nich czekają spore zmiany. – Marko Pervan, Przemysław Szarek oraz Remigiusz Szywacz dostali od nas wolną rękę w kwestii poszukiwań nowych klubów – poinformował na łamach oficjalnej strony klubowej Paweł Golański. 

To jednak nie wszystko, bo klub nie wiąże planów również z Mateuszem Lewandowskim oraz Maciejem Bortniczukiem. – Podjęliśmy decyzję o skróceniu ich wypożyczeń – dodał dyrektor sportowy. Ponadto, wiosną wypożyczeni zostaną Jakub Osobiński oraz Radosław Seweryś. Jak to określił Golański, mają oni w innych klubach zdobywać kolejne „piłkarskie szlify”.

Fot. Maciej Urban

Projekt i wykonanie: CK Media Group