Kolejny transfer w drodze. Łomża Vive rozpoczęła negocjacje z obiecującym zawodnikiem

27-11-2021 12:51,
Mateusz Kaleta

Łomża Vive Kielce nie zatrzymuje się na rynku transferowym. Prezes klubu Bertus Servaas zdradził, że rozpoczął negocjacje z kolejnym zawodnikiem, którzy być może trafi do klubu w 2022 roku.

Kielczanie są od początku sezonu bardzo aktywni na rynku transferowym.

Wiadomo już, że po sezonie z klubu odejdzie dwóch zawodników: Uladzislau Kulesz i Sigvaldi Gudjonsson, z którymi nie zostaną przedłużone kontrakty. W zamian latem drużynę zasili aż sześciu graczy: lewi rozgrywający Elliot Stenmalm i Halil Jaganjac, prawoskrzydłowy Benoit Kounkoud, prawy rozgrywający Nedim Remili oraz środkowi rozgrywający Stas Skube i Stefan Dodić.

Włodarze pracują już nad kolejnym sezonem, tj. 2022/23. Wiadomo już, że wtedy do drużyny trafi kolejny lewy rozgrywający - Egipcjanin Hassan Kaddah. Ale to nie koniec.

"Miło mi poinformować, że rozpoczęliśmy negocjacje z kolejnym bardzo młodym obiecującym zawodnikiem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, podpiszemy go od 2022 roku. Ale do tego wciąż daleka droga" - poinformował w mediach społecznościowych prezes Bertus Servaas.

Szef Łomży Vive Kielce przyznał także, że przy tak szerokiej kadrze, kilku graczy trafi na wypożyczenia. Już teraz na zasadzie czasowego transferu w Torus Wybrzeżu Gdańsk przebywają Miłosz Wałach i Wiktor Tomczak, a w GWD Minden Turek Doruk Pehlivan.

fot: Mateusz Kaleta

Projekt i wykonanie: CK Media Group