Jesteśmy połowicznie zadowoleni

27-09-2021 21:07,
Mateusz Kaleta

Trener Zagłębia Sosnowiec Artur Skowronek docenił punkt zdobyty w meczu z Koroną Kielce (0:0). - Chcę pogratulować piłkarzom. Duży pozytyw od strony mentalnej i taktycznej. Powoli budujemy nowe DNA tej ekipy - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej.

Artur Skowronek (trener Zagłębia Sosnowiec): Moje odczucia są takie same, jak piłkarzy. Mamy w sobie bardzo dużo pokory, tym bardziej w sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Musimy szanować każdy punkt, ale po tym meczu jesteśmy połowicznie zadowoleni. Przyjechała do nas ekipa, która walczy o awans i ma za sobą piłkarskie argumenty, dlatego chcę pogratulować piłkarzom, że sprostali zadaniu i tego, jak ten mecz wyglądał. Pokazali, że mamy dobrych zawodników i powoli budujemy nowe DNA tej ekipy. Jestem zadowolony, że w tak krótkim czasie napędzamy się tą drogą mentalną. Duży pozytyw również od strony taktycznej. Mieliśmy bardzo mało czasu, aby wprowadzić swój pomysł na zespół i wykorzystać potencjał każdego piłkarza, a to był mecz pod dużym ciśnieniem.

Jest na czym budować naszą najbliższą przyszłość. Wierzę, że z taką dużą pokorą do codziennej pracy, będzie tylko lepiej.

fot: Mateusz Kaleta

Projekt i wykonanie: CK Media Group