Bertus Servaas odkrywa karty co do zapowiadanego transferu
Kilka dni po oficjalnym ogłoszeniu pozyskania Stasa Sukbe, Bertus Servaas poinformował, że to nie koniec łowów mistrza Polski, który rozpoczął rozmowy z kolejnym graczem. Teraz holenderski przedsiębiorca odsłania część kart i zdradza: – Zawodnik nie jest narodowości jednego z krajów bałkańskich, Francji czy Holandii – czytamy w zamieszczonym tweet’cie.
58-latek przyznał także, iż kluczowy etapem rozmów będzie wynik czwartkowego spotkania Łomży Vive z Telekomem Veszprem.
Tak jak wczoraj pisałem to tutaj wskazówka. Daje nawet więcej jak jedna :). Nadal mamy tylko 51 %. Bardzo ważny w tym transfer jest mecz jutro z przyjaciele z Węgier. Zawodnik nie jest narodowość jedna z krajów bałkański ani Francuz i ani Holendra. O kogo chodzie ?. Ja wiem ????
— Bertus Servaas (@BertServaas) September 22, 2021
Wszystko ma wyjaśnić się w najbliższy poniedziałek.
fot. Mateusz Kaleta
------------
Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.
Ostatnie wiadomości
Mimo kapryśnej pogody, niedziela 14 czerwca stała w Suchedniowie pod znakiem sportowych emocji i aktywnego wypoczynku. Ponad trzystu miłośników jednośladów wzięło udział w XXII Suchedniowskim Rajdzie Rowerowym „Góry Świętokrzyskie 2026”. Na uczestników czekały zróżnicowane trasy, pamiątkowe trofea oraz tradycyjne atrakcje na mecie.
Impreza, której głównym celem jest promocja turystyki rowerowej oraz wyjątkowych walorów krajobrazowych okolic Suchedniowa, została zorganizowana przez Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów.




