W piątek mecz, a już w sobotę sparing z Radomiakiem

02-09-2021 15:17,
Maciej Urban

Kielczanie nie będą zbyt długo odpoczywać po meczu ligowym z Miedzią Legnica. Piłkarze Dominika Nowaka już w sobotę mają zaplanowany mecz sparingowy z Radomiakiem Radom. Informacja ta krążyła już od kilku dni, ale dopiero teraz oficjalnie potwierdził ją kielecki klub.

Ten nietypowy termin starcia towarzyskiego spowodowany jest przerwą na mecze reprezentacji Polski. PKO Ekstraklasa nie gra, dlatego Radomiak Radom, chcąc utrzymać rytm meczowy, zmierzy się z kieleckim klubem. 

Co ciekawe, szczegóły tego spotkania owiane są tajemnicą. O ile Radomiak z dużym prawdopodobieństwem wystawi do gry swój najmocniejszy skład, tak zestawienie kielczan pozostaje zagadką. Choć można się domyślać, że w pierwszej kolejności na murawę wyjdą ci zawodnicy, którzy nie zagrają, lub zaliczą raptem kilka minut w potyczce z Miedzią Legnica. 

Sparing będzie zamknięty zarówno dla kibiców, jak i mediów. Mało tego, nieznane jest również miejsce rozegrania tego spotkania. Można się jednak spodziewać, że zostanie ono rozegrane w stolicy województwa świętokrzyskiego.

Pewne jest natomiast, że sobotni mecz między Koroną, a Radomiakiem rozpocznie się o godzinie 12. Po nim do publicznej wiadomości zostanie podany wynik i ewentualne składy obu ekip. 

Fot. Mateusz Kaleta

Projekt i wykonanie: CK Media Group