Korona Kielce testuje zawodnika do pierwszego zespołu

31-08-2021 19:49,
Maciej Urban

Jak podaje oficjalna strona ŁKS-u Probudex Łagów, ich zawodnik testowany jest przez Koronę Kielce. Piłkarz do stolicy województwa świętokrzyskiego przybył w poniedziałek i od tego momentu spędzi wśród "żółto-czerwonych" aż kilka miesięcy. 

Chodzi o urodzonego w 2005 roku Daniela Marczewskiego, który na co dzień występuje na pozycji bramkarza. Jak podkreśla strona klubowa ŁKS-u, ich piłkarz będzie cyklicznie przebywał na testach w Koronie Kielce aż do grudnia 2021 roku.

Marczewski swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w Akademii Piłkarskiej Końskie, a następnie przez kolejne lata występował jako trampkarz oraz junior w barwach tamtejszego Neptuna. 16-latek w tym sezonie trafił do Łagowa na zasadzie transferu definitywnego, jednak być może już wkrótce zamieni III-ligowca na znajdującą się na zapleczu Koronę Kielce. 

Dysponuje on doskonałymi warunkami fizycznymi, bo mierzy aż 196 centymetrów wzrostu. To kolejny perspektywiczny transfer "żółto-czerwonych", którzy w ostatnim czasie mocno rozglądają się wśród juniorów na terenie zarówno regionu, jak i całego kraju. 

Projekt i wykonanie: CK Media Group