Tomasz Gębala pokazuje jak wykonać trening przygotowawczy

20-07-2021 11:31,
Maciej Urban

Choć do rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu pozostały niespełna dwa tygodnie (2 sierpnia), szczypiorniści Łomży Vive Kielce już teraz pracują nad formą. W tej grupie jest Tomasz Gębala, który przy okazji pokazuje, że jest nie tylko prawdziwym sportowcem, ale również… youtuberem.

Zawodnik mistrzów kraju oraz reprezentacji Polski ma swój kanał na Youtubie. Posiada on już ponad 300 subskrybentów, którzy dostarczają średnio 1,5 tysiąca wyświetleń na każdy film. Z najnowszego odcinka dowiemy się między innymi dlaczego Gębala nie rzuca z drugiej linii.

– Chciałbym o tym opowiedzieć z mojej perspektywy. Bo w sumie każdy mówi, że Rudy nie rzuca z drugiej linii – słyszymy na wstępie.

W międzyczasie filar kieleckiej obrony prezentuje ćwiczenia przygotowujące go do zbliżającego się wielkimi krokami okresu treningowego. – Przygotowałem około 10 ćwiczeń na całe ciało. To ma być trening przygotowujący. Jak zaczniemy ciężki trening to Krzysiek Paluch już nie da żadnej taryfy ulgowej, tylko będziemy musieli być na to gotowi –  zauważa.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo Tomasza Gębali.

Projekt i wykonanie: CK Media Group