Stadionowy głos Korony Kielce wraca na Suzuki Arenę

19-07-2021 07:00,
Mateusz Kaleta

Kieleccy kibice podczas meczów Korony Kielce znów będą mogli usłyszeć głos, który towarzyszył im przez trzynaście lat na meczach ulubionej drużyny. W roli spikera na Suzuki Arenie w nowym sezonie znów mecze będzie prowadził Paweł Jańczyk, który będzie współdzielił tę rolę z Pawłem Dudkiem.

Dla tego pierwszego spikera jest to powrót na Suzuki Arenę po dwóch latach rozłąki. Pełnił wówczas funkcję rzecznika prasowego, z której został zwolniony w kwietniu 2019 roku.

"Dwa lata temu źli ludzie wygonili, teraz dobrzy zaprosili ponownie. Bardzo miło będzie móc robić to co się robiło przez ponad połowę zawodowego życia" - pochwalił się Paweł Jańczyk w mediach społecznościowych.

W niedzielę spiker prowadził już przedsezonową prezentację Korony Kielce, na której klub pierwszy raz zaprezentował nowe koszulki meczowe - więcej na ten temat piszemy W TYM MIEJSCU.

W nowym sezonie kibice na Suzuki Arenie będą mogli usłyszeć spikerski dwugłos. Mecze Korony Kielce w tej roli prowadzić będą Jańczyk oraz Paweł Dudek. 

fot: Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group