Bertus Servaas dziękuje kibicom. "Bez Waszej pomocy Klub miałby bardzo duże problemy"

14-07-2021 17:13,
Maciej Urban

Prezes KS Vive Handball Kielce S. A. Bertus Servaas skierował do karnetowiczów z sezonu 2020/2021 specjalny list, w którym dziękuje za udzielone wsparcie w czasie pandemii. – Poprosiłem Was o pomoc, a Wy bez żadnego nawet pytania pomogliście. To było dla mnie bardzo emocjonalne i dało mi niesamowitą chęć walki dalej o przyszłość naszego kochanego Klubu – czytamy w komunikacie.

Poniżej pełna treść (pisownia oryginalna): 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele Klubu!

Zwracam się do Was w imieniu Zarządu KS Vive Handball Kielce S. A. Na samym początku z całego serca chciałbym Wam podziękować za zakup karnetu na sezon 2020/2021. Jestem w stu procentach pewny, że bez Waszej pomocy Klub miałby bardzo duże problemy. Poprosiłem Was o pomoc, a Wy bez żadnego nawet pytania pomogliście. To było dla mnie bardzo emocjonalne i dało mi niesamowitą chęć walki dalej o przyszłość naszego kochanego Klubu.

Wiem, że wszyscy mieliście nadzieję, że nie zobaczycie może tylko kilku meczów, a realnie sytuacja okazała się okrutna i mogliście wziąć udział tylko w trzech spotkaniach. Cieszę się tym bardziej, że byliście świadkami tego, jak zdobywaliśmy osiemnaste w historii i dziesiąte z rzędu Mistrzostwo Polski.

Teraz stajemy przed sezonem 2021/2022. Bardzo chcę zapewnić najwyższą możliwą jakość drużynie na czas obecny i na przyszłość, abyśmy mogli walczyć o Final4 Ligi Mistrzów. Grupa jest niesamowita, a dla nas każde wsparcie finansowe jest niezmiernie ważne. Z drugiej strony medalu jest fakt, że Wy w zeszłym sezonie widzieliście tylko trzy mecze, a zapłaciliście 100% ceny.

Na sezon 2021/2022 planujemy ceny karnetów zwiększone o 15% w stosunku do poprzedniego sezonu. Dlatego bardzo chciałbym Was prosić o przemyślenie poniższej propozycji.

Jako Klub oferujemy Państwu cztery warianty cenowe tak, byście sami mogli Państwo wybrać akceptowalny dla Was poziom ceny. Gwarantuję, że uszanuję każdy Państwa wybór, bo dla mnie każdy Kibic jest święty.

Wariant 1 (tylko dla posiadaczy karnetów z sezonu 2020/2021): cena karnetu 20/21 – 60% rabatu

Wariant 2 (tylko dla posiadaczy karnetów z sezonu 2020/2021): cena karnetu 20/21 – 40% rabatu

Wariant 3 (dla wszystkich Kibiców): 100% ceny karnetu 20/21

Wariant 4 (dla wszystkich Kibiców): faktyczna cena karnetu 21/22, czyli 115% ceny karnetu 20/21

Jak zawsze oczywiście otrzymacie Państwo 50 zł zniżki na zakup nowej koszulki meczowej.

Jeśli ktoś z Państwa ma inną propozycję lub chciałby podzielić się swoją opinią, bardzo proszę o informację. Zapoznam się ze wszystkimi komentarzami i wiadomościami, które dotrą do Klubu poprzez media społecznościowe i stronę internetową.

Na końcu chciałbym życzyć Wam wspaniałego, pełnego emocji sezonu 2021/2022. Niech nasza Drużyna walczy – dzięki Wam wszystkim – o najwyższe cele!

Pozdrawiam serdecznie,
Bertus Servaas Prezes Zarządu KS Vive Handball Kielce S.A.

fot. Patryk Ptak źródło: własne, Łomża Vive Kielce

Projekt i wykonanie: CK Media Group