Udane rozpoczęcie wakacji! Kielecka Akademia Muay Thai wygrywa w Niepołomicach

01-07-2021 15:20,
Materiał pozaredakcyjny

W minioną sobotę, 28 czerwca, zawodnik Akademii Muay Thai Kielce, Oskar Jabłoński, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności na gali Fight Time 22 organizowanej w podkrakowskich Niepołomicach.

Zawodnik kieleckiego klubu walczył mocno i agresywnie, kontrolował cały przebieg pojedynku, nie pozwalając swojemu przeciwnikowi na przejęcie inicjatywy. Walka mogła zakończyć się już w drugiej rundzie - po potężnym kopnięciu na głowę, rywal Oskara padł na deski, podniósł się jednak przed upływem 10 sekund. Pojedynek zakończył się decyzją sędziów - to ręka Oskara powędrowała do góry.

Trener Akademii Muay Thai Kielce, Bartłomiej Miniszewski, tak ocenia postawę swojego podopiecznego: - Oskar dał bardzo dobrą walkę i pewnie kontrolował jej przebieg. Pokazał się z bardzo dobrej strony, prezentując pełen wachlarz technik zarówno w zwarciu, jak i w walce dystansowej. Świetnie wykorzystywał łokcie oraz kolana i dobrze wykorzystywał swoje atuty w każdej płaszczyźnie walki.

Kielecki klub nie zwalnia tempa. Już w sierpniu, po krótkich wakacjach, podopieczni Akademii Muay Thai zawitają w Krakowie na kolejnej edycji Ligi Boksu Tajskiego.

Projekt i wykonanie: CK Media Group