Piątki na Rynku Sport CK 2021 wchodzą w końcową fazę
Tylko do 20 czerwca potrwa rywalizacja najmłodszych zawodników w ramach imprezy pod szyldem "Piątki na Rynku Sport CK 2021". Przed nami cały szereg turniejów odbywających się na specjalnie przygotowanym boisku znajdującym się przed Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach przy ul. Ściegiennego.
To sztuczna murawa o wymiarach 20x30 metrów, na której docelowo ma odbyć się łącznie dziewięć turniejów nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Udział w rozgrywkach zapowiedziało 80 zespołów, co daje około 800 osób. Kolejne dni tego wydarzenia prezentują się następująco:
16.06.2021 (środa) - rocznik 2010
Grupa A
1.GAS Kosmos Zagnańsk
2. DAP Kielce
3.Moravia Morawica
4.Football Academy Jędrzejów
11.30. GAS Kosmos Zagnańsk – DAP Kielce
11.45. Moravia Morawica – Football Academy Jędrzejów
12.00. GAS Kosmos Zagnańsk – Moravia Morawica
12.15. DAP Kielce – Football Academy Jędrzejów
12.30. Football Academy Jędrzejów – GAS Kosmos Zagnańsk
12.45. DAP Kielce – Moravia Morawica
Grupa B
1.Klimontowianka Klimontów
2.KKP Korona Kielce
3.Wicher Miedziana Góra
4.Baszta Rytwiany
13.00 Klimontowianka Klimontów – KKP Korona Kielce
13.15. Wicher Miedziana Góra – Baszta Rytwiany
13.30 Klimontowianka Klimontów – Wicher Miedziana Góra
13.45 KKP Korona Kielce– Baszta Rytwiany
14.00 Baszta Rytwiany – Klimontowianka Klimontów
14.15 KKP Korona Kielce – Wicher Miedziana Góra
Półfinały
14.30 A1 – B2
14.45 B1 – A2
15.15 mecz o III miejsce
15.30 FINAŁ
16.00 Wręczanie nagród
---------------------------------------
17.06.2021 (czwartek) - rocznik 2009
Grupa A
1.GKS Futsal Nowiny
2.Korona Kielce
3.Klonówka Masłów
4.DAP Kielce
11.30. GKS Futsal Nowiny – Korona Kielce
11.45. Klonówka Masłów – DAP Kielce
12.00. GKS Futsal Nowiny – Klonówka Masłów
12.15. Korona Kielce – DAP Kielce
12.30. DAP Kielce – GKS Futsal Nowiny
12.45. Korona Kielce – Klonówka Masłów
Grupa B
1.Moravia Morawica
2.Spartakus Daleszyce
3.Astra Piekoszów
4.Korona Kielce
13.00 Moravia Morawica – Spartakus Daleszyce
13.15. Astra Piekoszów – Korona Kielce
13.30 Moravia Morawica – Astra Piekoszów
13.45 Spartakus Daleszyce – Korona Kielce
14.00 Korona Kielce – Moravia Morawica
14.15 Spartakus Daleszyce – Astra Piekoszów
Półfinały
14.30 A1 – B2
14.45 B1 – A2
15.15 mecz o III miejsce
15.30 FINAŁ
16.00 Wręczanie nagród
---------------------------------------
18.06.2021 (piątek) - rocznik 2007
Grupa A
1.Przyjaciele z KKP
2.Astra Piekoszów
3.DAP Kielce
4.Moravia Morawica
5.Wicher Miedziana Góra
09.30 Przyjaciele z KKP – Astra Piekoszów
09.45 DAP Kielce – Moravia Morawica
10.00 Wicher Miedziana Góra -Astra Piekoszów
10.15 Moravia Morawica – Przyjaciele z KKP
10.30 DAP Kielce- Wicher Miedziana Góra
10.45 Astra Piekoszów – Moravia Morawica
11.00 Przyjaciele z KKP - DAP Kielce
11.15 Wicher Miedziana Góra – Moravia Morawica
11.30 DAP Kielce – Astra Piekoszów
11.45 Przyjaciele z KKP – Wicher Miedziana Góra
Grupa B
1.Łopuszański KS
2.Sport CK
3.Orły Bodzentyn
4.Granat Skarżysko
5. Orlęta Kielce
12.00 Łopuszański KS – Sport CK
12.15 Orły Bodzentyn – Granat Skarżysko
12.30 Orlęta Kielce – Sport CK
12.45 Granat Skarżysko – Łopuszański KS
13.00 Orły Bodzentyn – Orlęta Kielce
13.15 Sport CK – Granat Skarżysko
13.30 Łopuszański KS – Orły Bodzentyn
13.45 Orlęta Kielce – Granat Skarzysko
14.00 Orły Bodzentyn – Sport CK
14.15 Łopuszański KS – Orlęta Kielce
Półfinały
14.30 A1 – B2
14.45 B1 – A2
15.15 mecz o III miejsce
15.30 FINAŁ
16.00 Wręczanie nagród
---------------------------------------
19.06.2021 (sobota) - rocznik 2008
Grupa A
1.Moravia Morawica
2.Sport CK
3.Korona Kielce
4.DAP Kielce
11.30 Moravia Morawica – Sport CK
11.45. Korona Kielce – DAP Kielce
12.00 Moravia Morawica – Korona Kielce
12.15.Sport CK – DAP Kielce
12.30. DAP Kielce – Moravia Morawica
12.45 Sport CK – Korona Kielce
Grupa B
1.Sport CK II
2.Klonówka Masłów
3.Spartakus Daleszyce
4.Sokół Nordkalk Rykoszyn
13.00. Sport CK II– Klonówka Masłów
13.15. Spartakus Daleszyce – Sokół Nordkalk Rykoszyn
13.30. Sport CK II – Spartakus Daleszyce
13.45. Klonówka Masłów – Sokół Nordkalk Rykoszyn
14.00. Sokół Nordkalk Rykoszyn – Sport CK II
14.15. Klonówka Masłów – Spartakus Daleszyce
Grupa C
1.Piast Łapanów
2.Baszta Rytwiany
3. Korona II Kielce
4.Przyjaciele z KKP
14.30 Piast Łapanów – Baszta Rytwiany
14.45. Korona II Kielce – Przyjaciele z KKP
15.00 Piast Łapanów – Korona II Kielce
15.15 Baszta Rytwiany – Przyjaciele z KKP
15.30 Przyjaciele z KKP– Piast Łapanów
15.45 Baszta Rytwiany – Korona II Kielce
Półfinały
16.00 A1 – C1
16.15 B1 - ?2 -drużyna z najlepszym bilansem
16.45 mecz o III miejsce
17.00 FINAŁ
17.30 Wręczanie nagród
18.00 Stare Dobre Małżeństwo – koncert (zaproszenia)
19.30 Turniej VIP (Korona Kielce, Błękitni Kielce, RS ACTIVE (VIVE Kielce), Urząd Marszałkowski, Korona Handball, Sport CK, Radcy Prawni)
21.00 Bankiet , mecz Polska – Hiszpania (zaproszenia)
---------------------------------------
20.06.2021 (niedziela) – mężczyźni, kobiety
Mężczyźni
9.00 – 12.30 Rozgrywki
13.00 Wręczanie nagród
Kobiety
13.00- 15.30 Rozgrywki
1.Dzikie Koty Skarżysko
2.KSP Kielce
3.Gród Bodzentyn
4.Victoria Pińczów
5.Civitas Kielce
16.00 Wręczanie nagród. Zakończenie turnieju.
Projekt jest realizowany z programu "Sport dla wszystkich" - Ministerstwa Dziedzictwa Narodowego, Kultury i Sportu.
Fot. Stowarzyszenie Sport CK