Kluczem było czyste konto. Duża euforia w szatni

18-04-2021 15:08,
Mateusz Kaleta

Odra Opole pokonała 1:0 Koronę Kielce. Radość po tym meczu była duża. - Kluczem do zwycięstwa było czyste konto - powiedział na konferencji prasowej trener gospodarzy, Piotr Plewnia.

Piotr Plewnia (trener Odry Opole): Po czterech remisach 1:1 dziś w końcu udało nam się zachować czyste konto. To było kluczem do zwycięstwa. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji, aby strzelić gola i cieszę się, że jedną z nich wykorzystaliśmy. Pracujemy nad tym, aby ta liczba sytuacji była jeszcze większa z każdym meczem, ale to troszeczkę potrwa. Cieszymy się, w szatni była wielka euforia, ale w sobotę czeka nas kolejny rywal z wysokiej półki. Dziś trochę radości, ale czekamy na Radomiaka. 

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

Andrzej2021-04-18 16:34:43
Panie trenerze odłożyć trzeba walkę o ekstraklase to się teraz nie uda.Z taką grą to nie ma co szukać w ekstraklasie.Trzeba zbudować drużynę jeszcze mocniejszą.Na tą chwilę jest potrzebny napastnik.Na tą chwilę gra Korony jest słaba.Wymiana kilku podań aby zaskoczyć przeciwnika to problem. Brak strzałów z dystansu.Czyli ten sezon i następny poświęcić na zbudowanie drurzyny.Wieze że Pan trener i Pan Kamil zrobicie to .POWODZENIA.
Fazer2021-04-18 17:25:09
Wyczynem byłoby nie zachować czystego konta kiedy Korona gra bez napastnika...
Romek2021-04-18 17:35:10
Drużynę buduję się nie chęciami lecz za pieniądze a tych nie ma i nie będzie Suzuki i Annabud to biedacy a tu potrzeba min 20 mln

Projekt i wykonanie: CK Media Group