Duży talent z Serbii zagra w Łomży Vive Kielce?

01-03-2021 13:33,
Redakcja

Łomża Vive Kielce wzięła za cel odmłodzenie składu i zbudowanie drużyny w oparciu o młodych, utalentowanych zawodników. Takim ma być 18-letni Serb, Stefan Dodić. Rozgrywający ma trafić do kieleckiego klubu na zasadzie transferu z Metalurga Skopje - informują zagraniczne media.

Serb gra na pozycji środkowego lub lewego rozgrywającego i imponuje warunkami fizycznymi - ma 194 cm wzrostu i waży 90 kg. Od trzech lat występuje w Metalurgu Skopje, w którym już w wieku 16 lat debiutował w Lidze Mistrzów. Niedawno Dodić zagrał też swoje pierwsze spotkanie w seniorskiej reprezentacji Serbii. Jest uznawany za jeden z największych talentów piłki ręcznej na świecie. 

Zdaniem portalu handball-planet.com zawodnik już teraz porozumiał się w kwestii kontraktu z mistrzami Polski. Ma podpisać trzyletnią umowę. Na razie informacji tych nie potwierdza kielecki klub.

Obecnie na środku rozegrania w Łomży Vive Kielce grają Igor Karacić, Michał Olejniczak, Daniel Dujshebaev i Haukur Thrastarson. Islandczyk rehabilituje się obecnie po kontuzji. 

fot: kurir.rs

Wasze komentarze

Marzena2021-03-01 19:02:55
Mam przyjaciół Serbów,bardzo się cieszę,że teraz będą mieli dylemat komu kibicować!
ckkk2021-03-01 20:26:32
Fajnie, że szukamy pytamy o zdolnych zawodników ale 5 na jednej pozycji to nie ma sensu a przecież Karacicia czy zdolnego Oleja się nie pozbędziemy tak samo Islandczyka więc zostawmy skład taki jaki jest, za rok będą już super zgrani.
c2021-03-01 21:41:44
Jak jest kasa to się kontraktuje , a potem co najwyżej wypożycza rozsądnie na ogranie do innych klubów. Branko w Celje kapitalnie rozwinął się i błyszczał ( m.in. 9 bramek rzucił Flensburgowi na wyjeździe).
Dziak2021-03-02 09:37:20
Jeśli są pieniądze to można go zakontraktować i ewentualnie wypożyczyć.
Osobiście bardzo mi szkoda Hakura, że złapał tą paskudną kontuzję. Widać było, że się zgrywa z resztą zespołu i gdyby nie kontuzja uważam, że byłby dużym odciążeniem dla Igora. Miejmy nadzieję, że rehabilitacja przebiegnie pomyślnie i wróci do grania za parę miesięcy.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group