Ten wynik da nam siłę. Ona jest cenniejsza od punktu

28-02-2021 15:31,
Mateusz Kaleta

Trener Chrobrego Głogów Ivan Djurdjević z dużym spokojem przyjął remis z Koroną w Kielcach 2:2. Jego ekipa uratowała wynik w ostatnich minutach spotkania. Odniósł się także do kontrowersji boiskowych. - Ten wynik da nam siłę - powiedział opiekun gości.

Ivan Djurdjević (trener Chrobrego Głogów): - To był mecz pełen emocji, zwłaszcza dla nas, bo to był nasz pierwszy mecz na wiosnę. Byliśmy ciekawi, jak po tej długiej przerwie będzie grał zespół. Weszliśmy w mecz bardzo dobrze. Mieliśmy kilka bardzo dobrych akcji w pierwszych 10 minutach. Wyszliśmy wysokim pressingiem, chcieliśmy strzelić szybko bramkę.

Nie wiem, czy przy rzucie rożnym powinien być rzut karny dla nas. Zrobimy tę analizę później. Poszła kontra, przeciwnik wykorzystał nasz brak koncentracji i fakt, że reklamowaliśmy rzut karny. Potem była szybka reakcja i gol na 1:1. W drugiej połowie chcieliśmy mieć ten mecz pod kontrolą, ale to się momentami nie udawało. Prosty błąd sprawił, że straciliśmy bramkę na 1:2, choć jak widziałem, ta bramka padła z wyraźnego spalonego. Mimo wszystko to są bardzo fajne momenty dla nas. Po wykluczeniu dla Mikołaja Lebedyńskiego zespół nadal wierzył. Dokonaliśmy kilka dobrych zmian. Daliśmy szansę, aby uwierzyć w korzystny wynik.

Grając w osłabieniu udało nam się zremisować, to dla nas bardzo cenny punkt. Ale jeszcze cenniejsza jest ta siła wewnętrzna, którą było dzisiaj widać. Nie było widać wahania, byliśmy konsekwentni w grze, każdy zawodnik dawał jakość. Ten wynik da nam siłę. Bardzo dobrze zaczęliśmy ten sezon. Wynik mógłby być oczywiście lepszy, bo mogliśmy zacząć wygraną, ale ten punkt nas zadowala.

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

CK2021-02-28 17:35:03
Korona tego meczu nie zremisowała tylko przegrała.
Zremisowali sędziowie.
lolek2021-02-28 17:41:54
Brawo trener, brawo drużyna.
ZABAWNE.....i już2021-02-28 18:01:18
Zabawne!!! , jak to się mogło stać, podziękujcie sędziom za remis pzdr

Projekt i wykonanie: CK Media Group