Łomża Vive zaczepiła Wolffa, odpowiedziała Korona. Będzie biegał karne kółka

26-01-2021 10:38,
Redakcja

Kapitan Łomży Vive Kielce Andreas Wolff obronił kluczową piłkę meczu i uratował swojej reprezentacji narodowej remis 23:23 z Polską na mistrzostwach świata w Egipcie. Kielecki klub nie przeszedł obok tego obojętnie. Humorystycznie zaczepił swojego zawodnika w mediach społecznościowych, na co... odpowiedziała Korona Kielce. Kieleckie kluby były zgodne w kwestii kary, jaką poniesie golkiper.

W ostatnich sekundach meczu akcję na wagę zwycięstwa biało-czerwonych zmarnował Patryk Walczak. Przegrał pojedynek sam na sam z "Andim". Kielecki klub nie pozostał mu dłużny. "Hej, Andi. Po powrocie kilka karnych okrążeń wokół boiska" - napisała w żartach Łomża Vive Kielce na Twitterze.

Wątek szybko podchwycili kibice. "Świetny bramkarz i kapitan. Może mu nie iść cały mecz, ale ważne piłki broni" - można było przeczytać w komentarzach internautów. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie. Do dyskusji włączyła się nawet Korona Kielce.

"To może dookoła boiska, ale na zaśnieżonym stadionie? Żeby było trudniej" - odpowiedział kielecki klub. 

Na to z kolei błyskawicznie zareagował ten, któremu murawa kieleckich boisk jest niezwykle bliska, greenkeeper MOSiR Robert Łataś. "Nie wolno wchodzić na zaśnieżoną murawę!" - skomentował dyskusję.

Polska zremisowała z Niemcami 23:23 i zajęła na Mundialu 13. miejsce. Obie drużyny zakończyły na tym swój udział w mistrzostwach świata.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Oby dalej pozytywnie :)2021-01-26 13:51:09
Najpierw pomyślałem sobie "co to za bzdety", ale potem, że z klubu "mogło się pojawić pytanie czy Andi wie co to strefa 0" i uświadomiłem sobie, że miło żyć w tej nowej rzeczywistości. Pogodnego dnia :)
True2021-01-26 14:45:36
Łomża - taki klub z Kielc
Misiek2021-01-27 11:33:45
Fascynujące... Ależ się szambo zrobiło z tego portaliku. Jestem tu ostatni raz.
wajs2021-01-27 13:28:08
Orlen-taki klub z Płocka, nie stacja benzynowa Obajtka.

Projekt i wykonanie: CK Media Group