W końcówce życie piłkarskie mogło nas wynagrodzić

28-11-2020 20:13,
Redakcja

Trener Resovii Rzeszów, Radosław Mroczkowski, docenił swoją drużynę za walkę z Koroną Kielce. Kielczanie byli górą 1:0. - Ambicji i zaangażowania nie można nam odmówić. Brakuje nam trochę jakości - podsumował.

Radosław Mroczkowski (trener Resovii): - Na pewno nie jesteśmy szczęśliwi z końcowego wyniku, bo bardzo chcieliśmy osiągnąć tutaj jak najlepszy rezultat i przywieźć punkty do Rzeszowa. Było widać, że to przeciwnik zmusił nas do mocnego pracowania na swoje sytuacje. Nie mogę swojemu zespołowi odmówić ambicji i zaangażowania. Patrząc na całe spotkanie, trzeba szczerze powiedzieć, że brakuje nam trochę jakości. Mamy fragmenty, w których brakuje nam niedużo do zdobycia bramki - tak, jak po stałym fragmencie w pierwszej połowie, kiedy mogliśmy prowadzić. Były też fragmenty, kiedy to Korona nas zdominowała. Mieliśmy fazy, w których potrafiliśmy coś zrobić, ale też takie, kiedy znów mieliśmy dłuższy moment, w którym czegoś nam brakowało. 

Dzisiaj, na tak dobrym boisku w Kielcach, pewne rzeczy piłkarskie można od razu zweryfikować. Zespół dzielnie się bronił. W końcówce życie piłkarsko mogło nas wynagrodzić. Mieliśmy sytuację, może trochę chaotyczną, ale ona była. Mogła to być forma nagrody za naszą determinację ambicję. Musimy pracować dalej, bo w środę mamy następny mecz. 

fot: zaglebie.eu

Wasze komentarze

Judasz2020-11-28 20:34:43
Trochę jakości. Ciekawi mnie koncepcja wymiany trenerów przy piłkarzach, którzy nie potrafią 3x dokładnie podać, tylko walka i bieganie. W Arce zwolnili Ojrzyńskiego, bo o mistrza nie walczył bandą kopaczy co potrafiła grać, tylko na aferę kopała. Widzę, że w 1 lidze mają te same koncepcję.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group