Wracając, będziemy się cieszyć. Pozwolimy sobie na jakiś miły napój

11-10-2020 15:30,
Redakcja

Po zwycięstwie z Koroną Kielce Odra Opole zameldowała się już na drugim miejscu w tabeli Fortuna 1. Ligi. - Jestem dumny z wyniku i pracy mojego zespołu. Przyjemnie wrócimy do Opola, będziemy się cieszyć - nie ukrywał na pomeczowej konferencji prasowej trener gości.

Dietmar Brehmer (trener Odry Opole): - Bardzo dziękuję mojemu zespołowi. Jestem dumny z ich pracy i z wyniku. Wygrana 2:0 na tak trudnym terenie jest dla nas bardzo satysfakcjonująca. Pierwsza połowa była przeciętna w naszym wykonaniu. Korona dwukrotnie, trzykrotnie zagroziła naszej bramce. Było widać trochę nerwowości w naszych poczynaniach i musimy z pierwszej części wyciągnąć wnioski.

W drugą połowę weszliśmy dobrze. Szybko strzelone bramki pozwoliły nam kontrolować przebieg meczu. Dobra, solidna, rzetelna praca całego zespołu, do tego dobre zmiany. Gratuluję Konradowi, który strzelił pierwszą bramkę i dał nam jakość. Ale podkreślam: to zwycięstwo to praca całego zespołu. Na boisku widać, że współpracujemy w jednym celu. Wracając z Kielc, będziemy się cieszyć. Pozwolimy sobie na jakiś miły napój i przyjemnie wrócimy do Opola.

fot: Odra Opole

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

CK2020-10-11 16:19:34
Cieszyć się z wygranej w Kielcach? A co to za sztuka?
ulla2020-10-11 16:42:24
Brawo - jest trener, jest gra, jest drużyna !

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group