Mateusz Kornecki zakończył izolację i wraca do drużyny
Mateusz Kornecki, który w ostatnich dniach został odesłany na przymusową kwarantannę, w środę dołączył już do drużyny Łomża Vive Kielce. Bramkarz kieleckiego zespołu otrzymał negatywny wynik testu przeciwko COVID-19.
Golkiper kieleckiego zespołu przebywał na izolacji od soboty po tym, jak wykryto przypadki zakażenia koronawirusem u zawodników reprezentacji Polski, z którymi Kornecki brał udział w zgrupowaniu.
- Po otrzymaniu informacji o podejrzeniu zakażenia na zgrupowaniu kadry, Klub Sportowy Vive Kielce zareagował natychmiast. Mateusz Kornecki został odizolowany od reszty zespołu i już z Lublina, gdzie miał odbyć się turniej finałowy Pucharu Polski, wracał sam. Do momentu otrzymania wyników testu przebywał w izolacji i nie brał udziału w treningach - informuje kielecki klub.
W poniedziałek bramkarz przyszedł test, którego wyniki były negatywne. - Mateusz Kornecki dołączy już do drużyny i weźmie udział w popołudniowych zajęciach - podaje Łomża Vive Kielce
fot: Anna Benicewicz-Miazga
------------
Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.
Ostatnie wiadomości
Mimo kapryśnej pogody, niedziela 14 czerwca stała w Suchedniowie pod znakiem sportowych emocji i aktywnego wypoczynku. Ponad trzystu miłośników jednośladów wzięło udział w XXII Suchedniowskim Rajdzie Rowerowym „Góry Świętokrzyskie 2026”. Na uczestników czekały zróżnicowane trasy, pamiątkowe trofea oraz tradycyjne atrakcje na mecie.
Impreza, której głównym celem jest promocja turystyki rowerowej oraz wyjątkowych walorów krajobrazowych okolic Suchedniowa, została zorganizowana przez Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów.




