Bramkarz Łomży Vive Kielce odesłany na kwarantannę

03-10-2020 15:54,
Redakcja

Mateusz Kornecki, bramkarz Łomży Vive Kielce, został odesłany przez klub na kwarantannę. To efekt pobytu 26-latka na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Wśród zawodników kadry A i B odnotowano zakażenia COVID-19. Ta sytuacja zdecydowała również o odwołaniu Final4 Pucharu Polski w Lublinie oraz 4. kolejki PGNiG Superligi.

- W związku z pozytywnymi przypadkami zakażeniem COVID na zgrupowaniu kadry A i B na której obecny tydzień temu był nasz bramkarz Mateusz Kornecki, przejdzie on w poniedziałek kolejne testy na obecność COVID, a do tego czasu pozostanie w odosobnieniu. W ostatnich dniach nasz zawodnik dwukrotnie był testowany, a obie próbki dały wynik negatywny  Cały zespół jest już w drodze powrotnej z Lublina. Z drużyną nie wraca Mateusz Kornecki, który ze względów bezpieczeństwa został odizolowany od zespołu i do Kielc wróci samochodem - poinfomował na Twitterze kielecki klub.

Po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Kornecki przeszedł testy przeciwko COVID-19 przed meczem Ligi Mistrzów z Elverum. Wyniki były negatywne.

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group