Wielki pech Islandczyka. Thrastarson rzucił pierwszą bramkę w LM i doznał kontuzji

01-10-2020 21:37,
Redakcja

O ogromnym pechu może mówić Haukur Thrastarson. 19-letni środkowy rozgrywający stracił początek sezonu z powodu kontuzji, a w czwartek w meczu z Elverum Handball zdobył swoją pierwszą bramkę w kieleckich barwach w Lidze Mistrzów. Niestety okupił ją kolejnym urazem.

19-latek pojawił się na boisku w 23. minucie. Chwilę później wybiegł do dynamicznej kontry i celnie trafił na bramkę. Niestety - prawdopodobnie źle stanął na nodze, upadając z grymasem bólu na parkiet. Stało się to zupełnie bez kontaktu z rywalem. 

Islandczyk nie był w stanie kontynuować gry i opuścił plac gry przy pomocy masażystów. 

- "Haki" o własnych siłach zszedł do szatni, ale na tę chwilę to może być wszystko - i coś poważnego, i błahostka - napisała na gorąco w mediach społecznościowych Magda Pluszewska, rzeczniczka prasowa Łomży Vive Kielce. 

Jeśli ziści się czarny scenariusz, dla Haukura Thrastarsona może to być druga tak poważna kontuzja w ciągu kilku miesięcy. Początek sezonu stracił z powodu złamanej nogi. Na pierwszym treningu zespołu pojawił się o kulach. Zadebiutował dopiero w połowie września - w meczu z Sandrą SPA Pogoń Szczecin (37:22).

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Projekt i wykonanie: CK Media Group