Straciliśmy bramkę w juniorski sposób i wróciliśmy z dalekiej podróży

26-09-2020 15:03,
Redakcja

Trener Miedzi Legnica docenił remis z Koroną Kielce. - Wróciliśmy z dalekiej podróży. Straciliśmy mnóstwo sił, goniąc ten wynik. W końcówce nam ich zabrakło, aby postawić kropkę nad "i" - powiedział trener gospodarzy na konferencji prasowej.

Jarosław Skrobacz (trener Miedzi Legnica): - Kolejny mecz w którym musimy gonić wynik. Bardzo szybko straciliśmy bramkę i nie wiem nawet jak nazwać to, co się wydarzyło. Straciliśmy tego gola w juniorski sposób, już w 2. minucie. Wiadomo, że po takim golu gra drużynie gości się układa i czeka się wtedy na błędy przeciwnika. Na tym szybkim, mokrym boisku, było dziś o te błędy łatwo. Straciliśmy mnóstwo sił, goniąc wynik. Mieliśmy oczywiście swoje sytuacje w pierwszej połowie, który mogliśmy wykorzystać, ale tak się nie stało. Potem był też rzut karny dla przeciwnika. Można powiedzieć, że wróciliśmy z dalekiej podróży. 

Wyrównaliśmy, ale przez długi czas musieliśmy gonić wynik. Dlatego zabrakło nam już sił, aby postawić kropkę nad "i". Musimy ten remis przyjąć pomimo, że był to mecz na swoim boisku.

Joan Roman, który zszedł z kontuzją? Dwa razy dostał uderzenie w mięsień czworogłowy. W tym momencie nie wiemy, jak poważny to jest uraz. Robi mu się krwiak. Po USG będziemy madrzejsi. 

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

Ck2020-09-26 15:40:36
Bartoszek tylko Tobie czasu braknie, nie przepraszasz kibiców, to cus nowego!!!

Projekt i wykonanie: CK Media Group