Wychowankowie Korony z powołaniami na konsultację reprezentacji Polski do lat 17

25-09-2020 12:05,
Michał Gajos

Iwo Kaczmarski oraz Radosław Seweryś zostali powołani do kadry U-17 w ramach konsultacji szkoleniowych, które odbędą się od 5 do 13 października w Opalenicy. To już kolejne tego typu wyróżnienie dla wychowanków kieleckiego klubu. Wcześniej regularnie reprezentowali kraj w niższych kategoriach wiekowych.

Rozesłane przez selekcjonera kadry U-17 Macieja Stolarczyka zaproszenia oznaczają, że Maciej Bartoszek nie będzie mógł skorzystać z usług Iwo Kaczmarskiego w meczu 8. kolejki Fortuna 1. Ligi z Odrą Opole. Sewerysia zabraknie z kolei w meczu mecz 14. kolejki III ligi z Podhalem Nowy Targ.

Dla młodych zawodników Korony to już kolejne powołania do reprezentacji Polski na szczeblu młodzieżowym. Kaczmarski miał już okazję występować w drużynie do lat 17. Wtedy, jeszcze pod wodzą Marcina Dorny, grał w turnieju International U-17 La Manga Tournament. Natomiast dla starszego o ponad cztery miesiące Sewerysia październikowe zgrupowanie będzie debiutanckim w tej kategorii wiekowej (wcześniej reprezentował kadry m. in. U-14, U-15 czy U-16).

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

kkfan2020-09-26 09:07:38
to jak repra to teraz sodówa i kontrakt 40kPLN albo odchodzą! :)

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group