Łomża Vive podejmuje sensacyjnego pogromcę „Nafciarzy”

10-09-2020 20:22,
KIG

Przed szczypiornistami Łomży Vive ostatni sprawdzian przed pierwszym meczem w Lidze Mistrzów. W piątek kielczanie przed własną publicznością zmierzą się z Sandrą Spa Pogonią Szczecin. 

W inauguracyjnej kolejce PGNiG Superligi portowa drużyna sprawiła olbrzymią sensację, pokonując na swoim terenie Orlen Wisłę Płock 26:24. Ten wynik może mieć olbrzymi wpływ na losy walki o tytuł mistrza Polski. 

– To duże zaskoczenie, nie tylko dla nas, ale również dla całego środowiska piłki ręcznej. To pokazuje, że takich drużyn nie można bagatelizować i myśleć, że mecz z nim sam się wygra – wyjaśniał Krzysztof Lijewski, grający drugi trener Łomży Vive.  

Kielczanie w pierwszej kolejce pokonali w swojej hali Torus Wybrzeże Gdańsk 34:25. Tałant Dujszebajew trochę poeksperymentował ze składem, dał dużo pograć młodym zawodnikom. Poza kadrą znaleźli się jego synowie Alex i Daniel, Arciom Karalek, Uładzisłau Kulesz i Andreas Wolff. Teraz cała piątka powinna wybiec na boisko. Dla Łomży Vive będzie to ostatni sprawdzian przed przyszłotygodniowym, wyjazdowym starciem z Flensburgiem (środa, godz. 20.45). 

Piątkowy pojedynek Łomża Vive – Sandra Spa Pogoń w Hali Legionów rozpocznie się o godz. 19. 

fot. Anna Benicewicz-Miazga 

Wasze komentarze

Powinno być2020-09-11 12:33:32
,, Sensacyjnych pogromców płockich matołków,,
Paweł2020-09-11 17:27:47
Czy wiadomo gdzie w tv będą transmitowane mecze w LM?

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group